Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Najnovija fora je da se unutar nešifrovanog RAR-a, pojavi šifrovani RAR i txt fajl sa adresom sajta na kom moraš da pritisneš dugme 'Enlarge your penis' ili slično da bi dobio šifru.

Edited by Anonymous
Link to comment

Rekli nešto "čekaj bar 4 nedelje pre rezultata". Pa ono... ima još nekolko dana.

Link to comment

Nisam do sada radio u photoshopu-u i imam mozda jedno glupo pitanje.Skinuo sam CS4 i gotovo pola blending modova je nedostupno. Konkretno treba mi screen mod i on je "zasivljen" .Sta da radim?

Link to comment

Idi u meniju na Image->Mode za tu sliku i vidi sta ti tamo pise. Pretpostavljam da stoji 32bitni RGB, promeni to na 16 ili 8 i bice ok, a vise od toga ti i ne treba ako ne radis profy, a pretpostavljam da ne radis.

Link to comment

Hvala :).Ja debil, pratim neki tutorijal preko youtube-a i sve pratim doslovce sem tog dela na pocetku. Kao rekoh, sta se skrtare sa 8-bita i stavljam 32-bita :lol: i kasnije kao budala lupam glavu.

Edited by deeps
Link to comment

shta mi jede memoriju na c disku?nishta tamo ne chuvam a stalno mi javlja da ostajem bez slobodne memorije. sad sam konachno na nuli i ne mogu da gledam youtubove.

Link to comment

Compressed old files, Internet cache, Virtual RAM, mozh bit' bilo sta :)Napravi Disk Cleanup (desni klik na C: u MyComputeru, pa Properties, pa Disk Cleanup), ako imas bas puno djubreta moze ti potrajati malo, ali u svakom slucaju gledaj da ga odradis do kraja.

Link to comment
shta mi jede memoriju na c disku?nishta tamo ne chuvam a stalno mi javlja da ostajem bez slobodne memorije. sad sam konachno na nuli i ne mogu da gledam youtubove.
Google desktop Search, ako ga imaš... To jede kao nezdravo...
Link to comment

kompjuter mi radi katastrofalno. uspori se nenormalno pa mi cak secka i kada skrolujem forum. zadnjih nekoliko dana mi se desava da se skroz blokira ili da se nenormalno supori a CPU usage bude 100% iako nista ne radim sem surfovanja. jel mozete da mi preporucite par stvarcica za resavanje problema pre nego sto se odlucim za reinstalaciju windowsa?!jos nesto. nikada nisam reinstalirao vistu, sto znaci da vec dve godine nisam reinstalirao windows na mom laptopu. kupio sam laptop ali nisam dobio disk windowsa. jel moze neko da mi objasni kako da reinstaliram windows? cenim da imam drajvere u nekom folderu. imam onau recovery particiju ali ne znam cemu sluzi.

Link to comment
...
1. level dijagnostike je da skineš Process Explorer sa Sysinternalsa i vidiš koji to proces i koji thread luduju.Što se tiče instalacije, najbolja ti je opcija repair instalacija. Restauracija sa recovery particije vratit će laptop na factory state, na stanje onog dana kad si ga dobio u ruke.* za repair instalaciju trebaš posudit od nekoga ili skinuti sa torenata i spržiti čisti disk, slipstreaman sa Service Packom X ako si isti instalirao. Edited by Roger Sanchez
Link to comment
shta mi jede memoriju na c disku?nishta tamo ne chuvam a stalno mi javlja da ostajem bez slobodne memorije. sad sam konachno na nuli i ne mogu da gledam youtubove.
Уме и доктор Вотсон да се активра из чиста мира, и почне да води дневник, што ради до изнемоглости. Потражи било шта што се тако зове, и уби ако је повелико а није сам програм.
Link to comment
1. level dijagnostike je da skineš Process Explorer sa Sysinternalsa i vidiš koji to proces i koji thread luduju.Što se tiče instalacije, najbolja ti je opcija repair instalacija. Restauracija sa recovery particije vratit će laptop na factory state, na stanje onog dana kad si ga dobio u ruke.* za repair instalaciju trebaš posudit od nekoga ili skinuti sa torenata i spržiti čisti disk, slipstreaman sa Service Packom X ako si isti instalirao.
evo scuglavnom secka i koci kada pustim vidwo. ranije je bilo ograniceno na youtube ali sada secka i kada gledam u media plejeru. jedino kada koristim veetle da gledam strimove radi ok. da li je moguce da je java problem ili some shit like that?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...