Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma ja sam glup k'o tocilo :isuse: Prebacivao sam neke .iso imidže, a FAT32 particija ne može da upiše fajlove veće od 4GB. A retardirani WIN mi to ne kaže lepo nego kaže da nema mesta. Niš, zagrevam WinRar :)

Link to comment

Može li se nekako podesiti da mi računar NE RADI automatski kompakt poruka u programu Outlook Express? Opet mi je napravio sranje, izbrisavši poruke u inboksu iz prethodnih dvadesetak dana.

Link to comment
Može li se nekako podesiti da mi računar NE RADI automatski kompakt poruka u programu Outlook Express? Opet mi je napravio sranje, izbrisavši poruke u inboksu iz prethodnih dvadesetak dana.
Tools->Options->MaintenanceProbaj da odštikliraš Compact messages in the background. To doduše neće vratiti poruke, nisam siguran da uopšte možeš nešto da uradiš.Edit 1: Izgleda da ovo ne funkcioniše ako je instaliran Service Pack 2, ove opcije nema.Edit 2: Možda možeš da vratiš backup ukoliko je security update MS06-07 instaliran. Detaljnije - http://support.microsoft.com/kb/918069Hitno menjaj mail klijent! Edited by Conspirator
Link to comment

Instalirao sam danas Windows7 x64 (prvi put) kod druga na laptopu. Sve lepo radi osim DivX/XviD filmova koji seckaju i prilicno se sporo otvaraju. Prvo sam probao sa kombinacijom BSplayer+FFDShow kodeci, posle i GOMplayer (koji valjda ima svoje kodeke) i isto secka. Cime vi pustate filmove? Pomagajte.

Link to comment

@ExicPL Meni BS radi super kao drugi pored media player classica iz k-lite codec packa ali ne 64-bitnog, koji je pravio problema, već baš 32-bitnog... Prvo instalirao winamp i BS player 137.826 pošto noviji imaj neke gluposti uz sebe i onda klite i sve radi, možeš to probati.takođe, pošto je laptopuControl Panel\System and Security\Power Options\Edit Plan Settings idi na change advanced power settings spusti dole na multimedia settings pa na when plazing video stavi optimize video quality...možda je i to...edit:comtrade, prvi domaći brend, sertifikovan, microsoft, đubrad...i tako.

Edited by Vapad
Link to comment

Jel ima neko problem sa IKOM internetom (Cerak i okolish). Osecam se kao da sam se transferovao na dial up, a ne radi im support danas. Mada s druge strane, nisam siguran da je do njih, iako sam proverio sve zivo i mrtvo...

Link to comment

kako da otvorim fajl koji je smanjen u rar a trazi mi sifru?hajde, hajde, znam da ovde ima bandita koji znaju kako to da urade... :Dedit: nasla pass. tupalj sam... :(

Edited by MayDay
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...