Jump to content

Pitanja


Recommended Posts

Ako sam dobro razumeo, hoces da download-ujes sa rapidshare-a, a da ne cekas izmedju dva download-a? Moras da promenis IP adresu, a to mozes uraditi tako sto ces se diskonektovati i odmah konektavati ponovo... DHCP server provajdera ce ti dodeliti novu IP adresu...
... a možda i neće.Moco, mesec dana Rš - 10 jura. Tako je najelegantnije.
Link to comment
... a možda i neće.
Znam da Telekom posle resetovanja daje novu adresu a Eunet ne a za ostale se raspitaj,ako nisi na nekom od ova dva... Uglavnom,mislim da ciscenje cookiesa nema nikakve veze s tim. Edited by Zli Gli
Link to comment
Znam da Telekom posle resetovanja daje novu adresu a Eunet ne a za ostale se raspitaj,ako nisi na nekom od ova dva... Uglavnom,mislim da ciscenje cookiesa nema nikakve veze s tim.
Ne moze to da se sredi kukijima sigurno. Moras preko proxija da se nakacis. Izguglaj malo kako se to radi, nije uopste tesko.
Link to comment

Nema veze sa kukijima, već sa podešavanjima keša na DHCP serveru provajdera.Na SBB-u mi se dešava da sedmicama imam istu adresu, bez obzira na paljenje/gašenje računara i modema.

Link to comment

hm, a meni se jednom desilo da su na seRveru podesili lease time na 3 minuta. kad tad nisam poludeo, nikad necu. nego, draga saveta, imam sledeci problem: imam bezicnog a4tech misa. radio je bez problema godinama. nedavno sam promenio plocu (zapravo ceo komp, al kapiram da je samo ona bitna). desava mi se da se mis jednostavno smrzne. komp radi normalno, a mis je smrznut. tada moram da resetujem komp i sve bude ok. probao sam sa driverima i menjanjem usb slota i nije pomoglo. ploca je asus m2n4-sli, mis je a4tech rfsop48.severu->seRveru

Edited by Grunf
Link to comment
hm, a meni se jednom desilo da su na severu podesili lease time na 3 minuta. kad tad nisam poludeo, nikad necu. nego, draga saveta, imam sledeci problem: imam bezicnog a4tech misa. radio je bez problema godinama. nedavno sam promenio plocu (zapravo ceo komp, al kapiram da je samo ona bitna). desava mi se da se mis jednostavno smrzne. komp radi normalno, a mis je smrznut. tada moram da resetujem komp i sve bude ok. probao sam sa driverima i menjanjem usb slota i nije pomoglo. ploca je asus m2n4-sli, mis je a4tech rfsop48.
1. Kupi novog miša. Blagdani su. :) 2. Vidi da ti nije na USB Root HUB u Power Managmentu čekirana opcija Allow the computer to turn off this device to save power. Ovo hoće nekada da pravi probleme i kod drugih uređaja.3. Kupi novog miša.
Link to comment

imam e-knjigu ali u nekom compiled html help file formatu :unsure: problem je npr kad hoću da štampam neki deo, iskoči prozor u IE, ali javlja grešku.. ima li neko ideju šta da radim

Link to comment
imam e-knjigu ali u nekom compiled html help file formatu :unsure: problem je npr kad hoću da štampam neki deo, iskoči prozor u IE, ali javlja grešku.. ima li neko ideju šta da radim
chm2pdf <_< Ne kukaj, imaš sreće. Ne postoji Mac varijanta takvog softvera. Mada mora da postoji i neki .chm viewer za Win iz koga možeš opušteno da štampaš.
Link to comment
Mislim da je pavllle pitao za address bar, ne za search bar. Kucaj u address baru:
about:config

Nađi:

keyword.URL

Desni klik, pa Reset.

Bravo majstore. šta sve nisam pokušavao, Džizs.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...