Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

To je i meni palo na pamet, a onda sam pogledao malo po netu i ima jedan simpatican sajt koji se bas zove dekodiranje i koji lepo nudi usluge po nekoj nedefinisajoj ceni :DHvala na odgovoru.

Link to comment
Ja ga cistim pamucnom krpom ( ne magicnom) nakvasenom mlakom vodom i onim Mer-om za pranje prozora. Ko nov!
I ne samo tebi...TFT LCD monitor ima zaštitni sloj od, praktično, plastike i moguće je da tretiranje preparatima na bazi alkohola ili nekim drugim, za to ne predviđenim, hemijskim sredstvom dovede do "beljenja" te plastike i time načini vaš monitor neupotrebljivim. Magična ili pamučna krpa i mlaka voda ili onaj hamin polugel za monitore ili neki drugi za to predviđeni aparat, na kome je jasno označeno da je za tu primenu. Sve ostalo je kocka.
Link to comment

Jel postoji neka spravica, da ne kažem gedžet, koji se nabode u izlaz video kartice (ATI HD 4600), odnosno audio izlaz zvučne, koja funkcioniše kao predajnik, a s druge strane da se prijemnik bocne u TV, pa da bezžično predaje™ signal?Ja bi da preskočim razvlačenje kablova, jerbo mi je mašina na jednom, a TV na suprotnom kraju sobe. Fala.

Link to comment
Jel postoji neka spravica, da ne kažem gedžet, koji se nabode u izlaz video kartice (ATI HD 4600), odnosno audio izlaz zvučne, koja funkcioniše kao predajnik, a s druge strane da se prijemnik bocne u TV, pa da bezžično predaje™ signal?Ja bi da preskočim razvlačenje kablova, jerbo mi je mašina na jednom, a TV na suprotnom kraju sobe. Fala.
Ovako nesto skyfunk ?Ako je to to, kucaj video sender u google, izbacice ti gomilu resenja
Link to comment
Jel postoji neka spravica, da ne kažem gedžet, koji se nabode u izlaz video kartice (ATI HD 4600), odnosno audio izlaz zvučne, koja funkcioniše kao predajnik, a s druge strane da se prijemnik bocne u TV, pa da bezžično predaje™ signal?Ja bi da preskočim razvlačenje kablova, jerbo mi je mašina na jednom, a TV na suprotnom kraju sobe. Fala.
Postoji, dobio od lika koji je kupio kutijicu sa antenom za nešto, ne mnogo, novaca na buvljaku, predajnik samo pa se hvata na tv-u, radilo polovično, sa šumom, a komšija hvatao bolje.edit:pbg12345e ovo deluje lepše ima i predajnu i prijemnu jedinicu Edited by Vapad
Link to comment

Vrisno mi DVD player....trebalo bi da kupim novi - trazim preporuku!Cifra je do 3000 - 3500 rsdIme nije bitno, bitno je da ima usb i/ili ulaz za mem. kartice!ovaj mi "best buy" za sadaHvala

Link to comment

U zadnje vrijeme youtube mi izbacuje gresku i nece da pusti video. (An error occurred, please try again later.)Ostali sajtovi na taj fazon rade bez greske. Koji mu je k?Posle 50 refreshovanja otvori i pusti. Ima li neko drugo rjesenje? Hvala!

Link to comment

+Glas za Xwave, ali budi oprezan zbog ovog: 5000.Neće svi uređaji lepo da čitaju (tačnije da ompgućavaju ffwd i goto funkcije) BRRipove sa velikim (preko 2000kbps) bitrateom.Provereno rade modeli 9400, 9500 i novi 3000.

Link to comment

kako mogu da obrišem u html editoru ovo. to nije slika nego text. "Subscribe to: Posts (Atom)" <--- sve ovoako može i ova ikonica "Follow" bilo bi super. najviše bih voleo da mi ostane samo ovaj žuti text.delete.jpg?t=1271152801edit:užasno je nepregledno

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...