Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

vlaznom finom i mekanom (magicnom) krpom. mada svoje lcd monitore i tv cistim mokrim truleksom (ona za kuhinju i kupatilo) i nista im ne fali (nekada ih pocastim i asepsolom). :D

Link to comment

Mrtav sam ozbiljan. Već nekoliko godina tako radim (doduše retko, samo kad se totalno usvinji) i ništa mu ne fali. Inače obična voda i meka krpa. Monitor je mat, sa sjajnim se ne bih tako zezao.

Link to comment

kad pustim video klip recimo na youtube-u iskoce mi roze i zeleni kvadratici preko tog klipa i samo mi ide ton a slika se onako nazire...sta da instaliram da bude ok...koristim mozillu

Link to comment
Da li je moguce kupljen telefon preko postpejd racuna kod MTS, koristiti na Telenor mrezi i kako?
Moguće je, nelegalnim sredstvima. Otključavanjem u nekom od servisa.
Link to comment

Dekodiranje :) ali to kosta i vrlo je ilegalno :D mada sumnjam da bi te iko izvalio, ako placas racune MTSu briga njih sta radis sa telefonom.Ima i nekih modela telefona kod nekih provajdera koji nisu lepo zakljucani (npr. HTC kod VIPa), pa kod njih moze prostom zamenom kartice da se promeni mreza.

Link to comment

Odneseš u prvi servis da ti ga otključaju. Tj. nazovi prvo dva tri servisa, bez obzira koji je model u pitanju, ne bi trebao da plaćaš preko 500 din za tu uslugu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...