Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Jel zna neko kako prebaciti muziku na Nintendo DSi? Koristi SD karticu, a medju accessories-ima na netu nisam pronasao kabl kojim bi on bio povezan sa kompjuterom. Tu treba da se uzme citac kartica i pomocu njega prebace fajlovi? Vidim da se pominje i iTunes u tom procesu, ali ne znam da li zbog neke vrste DRMa, ili samo zato sto DSi cita samo w4a/aac?

Link to comment
Ja bih probao da izbegnem USB, tj. izvadim ga i nakačim direktno na komp, pa onda radim bilo šta drugo.
Da, zaboravih osnovno pitanje. Da li se HD može vaditi iz rack-a, ili je tipa WD Book?
Link to comment
Koji OS? Malo su čudne poruke za PC. Pretpostavljam da je eksterni HD u pitanju. Probaj da nađeš neki od Data Recovery programa, recimo GetDataBack, R-Studio, Restorer2000. Svaki od njih ume da napravi 'imidž' problematičnog diska, tako da vraćanje podataka ne radiš sa USB drajva, već sa imidža (ne možeš ništa da upropastiš). U međuvremenu javi ljudima da taj drajv ne uključuju dok se tamo ne pojaviš.edit: i naoružaj se strpljenjem, procedura traje veoma dugo.
Ai. Skinuo sam pack recovery programa sa torrenta, nego nikad ništa slično nisam radio, pa reko možda će pasti neka preporuka. Što se tiče error poruka - Windows je u pitanju, nego mi samo verovatno nisu 100% tačno prenesene.
Ja bih probao da izbegnem USB, tj. izvadim ga i nakačim direktno na komp, pa onda radim bilo šta drugo.
Da, zaboravih osnovno pitanje. Da li se HD može vaditi iz rack-a, ili je tipa WD Book?
Nope, WD.
Link to comment

Ja sam radio sa ova tri programa koje sam pomenuo i ponašali su različito, od situacije do situacije. Nemam neku striktnu preporuku, možda ti neko drugi da preciznijni savet. U svakom slučaju napravi prvo imidž WD-a , posle ćeš moći opuštenije da probaš razne stvari. Probaj i Chkdsk, ali posle pravljenja imidža, mene je par puta bio gadno zakopao.

Link to comment
Ai. Skinuo sam pack recovery programa sa torrenta, nego nikad ništa slično nisam radio, pa reko možda će pasti neka preporuka. Što se tiče error poruka - Windows je u pitanju, nego mi samo verovatno nisu 100% tačno prenesene. Nope, WD.
Ništa onda, obrati se čoveku sa "važno je da smo mi živi i zdravi". :lol:Programa za data recovery imaš na netu ko blata, kao i njihovih testova; ljudi se uglavnom kunu u getdataback, jer može da se nađe svuda, tipa na hirens disku.
Link to comment

Ima li neko preporuku za dobar (i ne previse skup, je l' te :)) kompjuterski servis u Novom Sadu? Komp je zarib'o, a ne bih bas svakome da ga nosim...

Link to comment

U pičku materinu! HELP!Kupio Verbatim External Hard Drive od 1 TB. I kaže da je instalacija prostačka. Povežeš, ukopčaš u struju, upališ, ukopčaš sa USB sa računarom i letiš. E kurac! NEĆE DA UPALI. Ima neka sijalica, neće da pozeleni, ništa. Šopam ono dugme kao lud, ukopčavam i iskopčavam iz struje. My mind is blank.Znam da je glupo, ali da li je i rešenje možda neko banalno i tipično koje ja ne uviđam? Aj pomagajte ubogom meni.

Link to comment
U pičku materinu! HELP!Kupio Verbatim External Hard Drive od 1 TB. I kaže da je instalacija prostačka. Povežeš, ukopčaš u struju, upališ, ukopčaš sa USB sa računarom i letiš. E kurac! NEĆE DA UPALI. Ima neka sijalica, neće da pozeleni, ništa. Šopam ono dugme kao lud, ukopčavam i iskopčavam iz struje. My mind is blank.Znam da je glupo, ali da li je i rešenje možda neko banalno i tipično koje ja ne uviđam? Aj pomagajte ubogom meni.
šta ja znam, ako si sve povezao kako treba... jesi li držao dugme malo duže ?a može lako da se desi da iz kutije pravo ne radi...ništa strašno...
Link to comment

Stvarno deluje kao da je neispravno. Sijalica mora da svetli. Uštekuj u drugi utikač i ukoliko ni tu ne radi vrati spravu nazad.

Link to comment
Ima li neko preporuku za dobar (i ne previse skup, je l' te :)) kompjuterski servis u Novom Sadu? Komp je zarib'o, a ne bih bas svakome da ga nosim...
Sto za firmu, sto privatno, sve nosimo kod Positive-a. Kao zadovoljni korisnik mogu da ih preporucim. Za 'skup', sta znam, nikad nismo kukali na njih povodom toga, mislim da je 2k sat vremena mehanicara, treba proveriti.
Link to comment

Potreban mi je neki video converter (besplatna verzija) kako bi mogao konvertovati neke fajlove u mov fajl. Može li neko da mi pošalje link sa takvim programom jer sve što sam do sada našao se plaća. Hvala

Link to comment
Potreban mi je neki video converter (besplatna verzija) kako bi mogao konvertovati neke fajlove u mov fajl. Može li neko da mi pošalje link sa takvim programom jer sve što sam do sada našao se plaća. Hvala
FormatFactoryLagan, jednostavan za korišćenje (tipa "nahrani konje i ništa ne diraj"), a radi ok sve šta nudi.
Link to comment

Dugme držao dugo, kratko, kliktao dvaput, triput, dvaput dugo, triput kratko, pa zatim gurao u svaki šteker u kući, pa odneo kod drugara da i njegove štekere overimo - i ništa. Pa mamu mu jebem da mu jebem. Aj fala, sutra javljam epilog, nadam se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...