Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@Lloyd Wyman: nemere riltek za viinu(VIA) zvučnu, kt čipset.ftp://download.gigabyte.ru/driver/motherboard_driver_chipset_via_4in1.exeTo je to, zar ne?Zar nema tu 5.1, znači roza, zelena, plava ?Da li je u pravoj uboden, da nije uključen 5.1 negde?

Link to comment

koji ste ono filesharing sajt preporučivali ? ono gde mogu da se naprave folderi kojima može da pristupi svako sa lozinkom ?da nije filebox ?

Link to comment
pogledaj reviziju 2 iste ploce.
Jej :DNo, to nemere biti vinyl :)EDIT: da se vidi
koji ste ono filesharing sajt preporučivali ? ono gde mogu da se naprave folderi kojima može da pristupi svako sa lozinkom ?da nije filebox ?
Edited by Vapad
Link to comment
Jej :DNo, to nemere biti vinyl :)EDIT: da se vidi
ako sada nema zvuka dok u control panelu stoji ta via integrusa (kablovi ok, nije mutiran ili smanjen), a njoj se cinilo da je ranije bio realtek, nek' pokusa sa onim drajverom, nista je ne kosta. :D
Link to comment
koji ste ono filesharing sajt preporučivali ? ono gde mogu da se naprave folderi kojima može da pristupi svako sa lozinkom ?da nije filebox ?
Dropbox.
Link to comment

Stavila sam zvučnike koji su radili na drugom kompu, ali na njenom nisu, tako da nije do kablova.Inače, naišla sam na reviziju 2 te ploče (ja sam isprobala keca), ali me je posle mrzelo da čačkam i sa tim jer je bilo već kasno.Inače, ne verujem da je zvučna menjana pošto je integrisana pa mora da je ostala kao i dok je bila kod mene. Ne mogu baš da se zakunem da je bio realtek, ali mi se nekako čini da jeste.Isprobaću sve ove stvarčice pa videti šta se dešava.Inače, ima pozadi sve tri boje (zelena, plava i roze), a samo jedan kabl iz zvučnika. Naravno, isprobavala sam sve tri varijante.

Edited by kiki
Link to comment
...Zaboravila sam da napišem da mi u Device manageru nema žutih upitnika (to se valjda pojavljuje kada nedostaje neki drajver), a kada pod "sound, video and game controllers" isklikćem na sve one delove, javlja mi da rade normalno.
Da li ti se i ovde pojavljuje taj 'Vinyl ac97 audio'?Edit: Ovde ima drajver (iz 2007.) za Vinyl (VT8237). Edited by Anonymous
Link to comment

Da li postoji kabl koji sa jedne strane ima ono sto se bode u kompov izlaz za monitor a sa druge strane nesto sto moze da se zabode u obican televizor?Da li to uopste moze tako da funkcionise?Ako je pitanje debilno izvinjavam se.

Link to comment

Hm, a to vodiš sa grafičke karte (pre će biti sa laptopa)?Ukoliko je desktop računar možda se više isplati uzeti grafiku koja ima TV izlaz.Uglavnom, ITV900 PC TO TV CONVERTER - oko 4k dinara u nas. Nemam pojma kakav je i kako radi, samo sam naišao.

Link to comment

Laptop je u pitanju. Hvala drugari, pogledacu sta ima da se nadje od ovoga u bgdu, a mozda amazon isporucuje komp delove postom.

Link to comment

A lapić, naravno, ima samo HDMI a regular TV nema?Mislim da ima ovo čudo u GGtonu. Pronjuškaj malo i obavezno probaj pre no što kupiš.

Edited by Vapad
Link to comment

Tako je, u pitanju je tosiba satelit u400. AKo nista drugo, opcija mi je da pustam filmove u kuci na monitoru desktopa...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...