Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

mislim da jeste, samo sam ovo uspeo da procitam sa same ploce, posto je kupljena pre 5 godina.sad cu da pojurim neki drajverdetektor program, da proverim.

Link to comment

Ako jeste, evo i drajvera (a tu je i slika ploče):http://www.msi.com/index.php?func=downloaddetail&type=driver&maincat_no=1&prod_no=574

Edited by laki21
Link to comment

super, hvala puno.pokusavao da nadjem na zvanicnom sajtu, al valjda sam asposoban.edit: nisam asposoban, tj nije do mene samo.ne radi msi sajt u fajerfoksu, bar ne kod mene :)fala i anonimusu

Edited by ToniAdams
Link to comment
super, hvala puno.pokusavao da nadjem na zvanicnom sajtu, al valjda sam asposoban.edit: nisam asposoban, tj nije do mene samo.ne radi msi sajt u fajerfoksu, bar ne kod mene :)fala i anonimusu
U Search '7300' na MSI sajtu se pojave četiri MB-ova:1. K8N Neo Platinum:prod_265377dbe90440e0e618794179fa6710.jpg2. K8N Neo-FSR/ V V2.0:prod_8c18127bde66f4c3eb0bad28d4dca188.jpg3. K8N Neo-LSR/ FSR 4:prod_d3b84ba857ad29cec4c830ffc7a09670.jpg4. K8N Neo-V2:prod_f37b441bd9142e8d4330533bc7d7372d.jpgKoja je od ovih tvoja tvoja (crvene su očigledno identične)? Poslaću ti drajver, ali moraš prethodno prepoznati ploču.
Link to comment

e, hvala ti puno, svakako.skinuo za plocu no1 i sljaka. :)nego, nije mi radio sajt u mozili, tj. umesto da otvara strane, otvarao je prozorcic za download.odradio sam sve u ie kad sam video da vama radi.

Link to comment

Ta ploča (K8N Neo Platinum) je svojevremeno bila vrh i verovatno je još uvek prilično dobra, problem je nastao kad je MSI počeo da je sakati i da pravi konfuziju (uz priličnu aroganciju na njihovim forumima).

Link to comment

aj da iskoristim pricu o ploci pa da priupitam jos nesto.kad sam se, posle par godina, odlucio da uzmem novi harddisk, uzeo sam sata 2 standard.tad pocinje komp cudno da se ponasa, da se povremenu bukvalno zakuca prilikom dizanja sistema.sve sam probao, i nov bios i sve kombinacije sa dzamperima, ali to je nastavilo da bude pravilo.jel moze da bude problem u ploci koja je fakat izasla dosta pre nego se sata 2 standard uopste pojavio?posto mi tako nekako deluje, kao da postoji problem izmedju ploce i harda sa kog dizem sistem.

Link to comment

Može, ali i ne mora. Evo meni se juče pojavilo zloglasno 'MBR Error 3', a čitavu napravu sam pažljivo sklopio. SATA 2 bi trebalo da je kompatibalan sa starim standardima, ali niko ti ništa ne garantuje.

Link to comment
Preporuka za neki software za kućni nadzor preko web cam?Nešto jednostavno, bez podešavanja portova i ostalog.
Hm, MSN Live? Skype? Samo treba da uključiš opciju da automatski prihvata konekciju. Na poslu sam, pa nemam ni softver ni hardver da se podsetim gde se to beše uključuje, pročačkaj malo...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...