Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

hvala ti radisa kralju sampionu...e jos jedno pitanje...kako da konvertujem word dokument u pdf...imam neki program ali nece da prebaci cirilicu...izbaci samo neke jako cudne simbole
www.cutepdf.comInstaliras CutePDF i onda imash jos jedan 'stampac', sta bi islo na papir, ide u pdf.Najjednostavnije.
Link to comment

Imam jedno pitanje, pa ako bi neko bio ljubazan da mi odgovori.Na poslu smo uradili otpis stare računarske opreme i sad bi to dali na reciklažu.Tražila sam na netu nešto pogodno, ali samo nailazim na te firme van Beograda. Sećam se da sam čula na vestima da se nešto otvorilo u Višnjičkoj banji, pa ako neko zna kako se zove ta firma, bila bih jako zahvalna.

Link to comment

Ipod -> komp zavrzlama.Problem je u sledećem: utaknem mp3/usb (btw, Transcend T530 je u pitanju), sve u redu, šljaka kao i uvek. Utaknem Ipod Touch – komp zamrzne. Stavim drugi, bratov Ipod – isto zamrzne i moram da ga restartujem. Stavim ponovo Transcend – radi as usual. Probam u onih nekoliko rupa (laik sam, oprostite znalci) za usb, sve isto. Ponovo probam Ipod – sada je u redu, ali to bejaše samo tada (inače, tada sam mogao da prebacujem stvari na njega, kao i uvek). Sledeći put kada sam ga uključio – opet moram da restartujem komp. Kaj mu je?

Link to comment
Ipod -> komp zavrzlama.Problem je u sledećem: utaknem mp3/usb (btw, Transcend T530 je u pitanju), sve u redu, šljaka kao i uvek. Utaknem Ipod Touch – komp zamrzne. Stavim drugi, bratov Ipod – isto zamrzne i moram da ga restartujem. Stavim ponovo Transcend – radi as usual. Probam u onih nekoliko rupa (laik sam, oprostite znalci) za usb, sve isto. Ponovo probam Ipod – sada je u redu, ali to bejaše samo tada (inače, tada sam mogao da prebacujem stvari na njega, kao i uvek). Sledeći put kada sam ga uključio – opet moram da restartujem komp. Kaj mu je?
Možda je banalno pitanje, ali, da li imaš instaliran ITunes?
Link to comment

Može li se u lisici 3.6 podesiti da se novi tabovi u okviru strane otvaraju kao u svim ranijim verzijama, kao poslednji, a ne kao prvi?

Link to comment
Može li se u lisici 3.6 podesiti da se novi tabovi u okviru strane otvaraju kao u svim ranijim verzijama, kao poslednji, a ne kao prvi?
Hm, ne znam da li može, ali i meni je u početku smetalo, a pošto sam stalno odlagao da ispitam da li može u medjuvremenu sam se toliko navikao da bi mi sada smetalo da je drugačije.
Link to comment
ako kakva dobra dusica ima ideju djebi naso drajvere za mejnbord msi ms 7030 za xp, bio bih dogroba zahvalan.
Jel' to MSI K8N Neo Platinum?edit: probaj da na MSI Downloads u Search ukucaš '7030' i da je onda fizički prepoznaš među ponuđenim modelima i skineš drajver. Edited by Anonymous
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...