Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ma ploca je na ovom kompjuteru dosta stara tako da mozda zbog toga nisam imao neki kablic.moje pitanje je bilo pomalo naivno jer mi je vec sugerisan nekakav kontroler za ovakav slucaj.

Link to comment

ako je ploca bas stara, onda je pitanje da li ima sada konektore. u tom slucaju ti treba pci sata kontroler (s tim sto, koliko sam citao, sa hardova koji su prikaceni na neke od tih kontrolera ne moze da se bootuje sistem. kartica valjda treba da ima svoj bios da bi bootovanje bilo moguce. mada, tebi je potrebno da nakacis sata dvd pa ti bootovanje nije potrebno (sem kod instalacije wina :) )). takvi kontroleri su 10-15€. postoje jos i neki ata to sata adapteri, ali ne znam da li to funkcionise (logicno je da bi trebalo da radi).edit: koja je ploca u pitanju?

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment

I na novom računaru sam instalirala Skype, ali nisam obraćala pažnju na info pri instalaciji, nego sam išla brzinski preko "... next, next..." do successfully, al' za malo. Gde sam pogrešila pa to sada ovako izgleda:

2010-03-10_2044.png2010-03-10_2045.png?

Hvala

Link to comment

mislim da prilikom instalacije skype pita da li user zeli da se program integrise u browsere. pogledaj da li u settings/options u skypeu ima mogucnost da se izabere takva opcija. ako nema, mozda da deinstaliras program, pa da ga opet instaliras ali ovaj put to odcekiraj prilikom instalacije.edit: ovo bi trebalo da pomogne.edit1: prilikom instalacija trebalo bi obratiti paznju sta program pita/trazi/obavestava, ne samo pritiskati next. posle se ljudi cude odakle im razni ask toolbarovi i ostala bloatware sranja.

Edited by Lloyd Wyman
Link to comment
kako da u word-u namestim da mi prva strana krece recimo od pete...znaci prve cetiri su mi uvod i onda da se krene od pete
E ovako, ako koristiš office 2007(ako ne, samo napiši da ne pa ću ti napisati šta tada da radiš :) )Ako treba od 5. strane da kreneš, pozicioniraš kursor na kraj četvrte strane i ideš na Page layout->breaks->continous... Posle toga odeš na insert-> page numbers... Sad ti se pojavio novi tab gore, u kojem si već, pa klikneš na Page Numbers->format page numbers, pa u polje start at ukucaš 1... Sad bi trebao da imaš prve 4 stranice nabrojano do 4 i na petoj jedinicu... Klikneš gore na link to previous, da skloniš oznaku sa njega, klikneš na jedinicu na prvoj strani, i obrišeš je... I to bi trebalo da je to...:)
Link to comment
E ovako, ako koristiš office 2007(ako ne, samo napiši da ne pa ću ti napisati šta tada da radiš :) )
koristim office 2003...probao sam nesto da improvizujem na ovaj tvoj nacin ali nece...aj ako te ne mrzi napisi mi za 2003 a ako te mrzi hvala u svakom slucaju
Link to comment
koristim office 2003...probao sam nesto da improvizujem na ovaj tvoj nacin ali nece...aj ako te ne mrzi napisi mi za 2003 a ako te mrzi hvala u svakom slucaju
Ako nije frka, napisaću kasnije, kad se žena skloni sa kompa na kom mi je 2003... :) Inače, skoro je isto, samo su na meniju nazivi nešto drugačiji...
Link to comment
Ako nije frka, napisaću kasnije, kad se žena skloni sa kompa na kom mi je 2003... :) Inače, skoro je isto, samo su na meniju nazivi nešto drugačiji...
otprilike i ja tako nesto kapiram ali mi nikako ne uspeva pa reko aj da mi napises tacno kako ide korak po korak...naravno kad budes mogao
Link to comment

NA četvrtoj strani insert->break->continous...OnadK view->header and footer...zatim klikni u footer na petoj strani...Na meniju koji ti se pojavio na ekranu, isključi link to previous(peto dugme sa desne strane)...klikni, na istom meniju, insert page number(drugo dugme sa leve strane)...klikni, na istom meniju, format page number(četvrto dugme sa leve strane) i podesi start at:0 :blink:...I to je to, nabrajaće od pete strane, počevši od 1...

Link to comment

hvala ti radisa kralju sampionu...e jos jedno pitanje...kako da konvertujem word dokument u pdf...imam neki program ali nece da prebaci cirilicu...izbaci samo neke jako cudne simbole

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...