Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Koji ajpod? Touch ili stara verzija?
jebem li ga koji je, 80gb, a nije touch ako je to touch screen... klasik valjda, na to lici...2 LW, hvala, skinuo. videcu koja su ogranicenja u fri verziji..
Link to comment

kako da namestim u wordu da mi stampa jednu stranu sa jednim marginama a drugu sa drugimm...znaci treba da se stampa dvostrano s tim sto ce strane 1,3,5,7 imati margine levo 25mm, desno 20mm, a strane 2,4,6,8 levo 20mm, desno 25mm

Link to comment

Ako se računar nekada čuje jače (jako), a nekada uobičajeno (lagano uobičajeno brujanje) da li to znači da je kuler pri kraju ili je nešto drugo u pitanju?

Link to comment

Moglo bi da znachi da se vishe greje u tom trenutku i da se shodno tome kuler brze vrti i pravi vecu buku.

Ja uglavnom nisam koristio WMP, ali od skora sam poceo jer sam tek tad video 1 interesantnu stvar. Skidam i gledam lagano Dragonball Z; e sad, to su neki mkv, odnosno matroska, fajlovi, koji u sebi sadrze..hm, 3 zvuka, da tako kazem. Konkretno u ovom primeru, mogu da biram japanski dub, engleski dub sa japanskom muzikom, i engleski dub sa engleskom muzikom. Samo WMP ima opciju biranja, ostali plejeri mi puste default verziju (u ovom slucaju japanski dub). Ovo vec veze nema sa pitanjem, ali hteo sam da podelim sa vama :)
Ima i VLC naravno ovo (a i verovatno ostali plejeri). Za VLC Audio meni -> Audio track -> track 1/2/3.Inace, MKV nije nishta posebno razlichit od AVI-a, osim shto je u pitanju drugi 'container'. Chak i u AVI mogu da se stave 2 audio streama.
Link to comment
Ako se računar nekada čuje jače (jako), a nekada uobičajeno (lagano uobičajeno brujanje) da li to znači da je kuler pri kraju ili je nešto drugo u pitanju?
Postoji opcija u biosu, barem kod mene, da kontrolišeš brzinu coolera. Jedna od njih je i legacy, opet, kod mene, kada se cooler vrti onoliko brzo koliko je potrebno, verovatno određeno zauzetošću procesora, što bi moglo da objasni veću ili manju buku u pojedinim momentima.
Link to comment
Ako se računar nekada čuje jače (jako), a nekada uobičajeno (lagano uobičajeno brujanje) da li to znači da je kuler pri kraju ili je nešto drugo u pitanju?
većina modernih coolera ima samoregulaciju broja obrtaja u zavisnosti od temperature procesora. Treba da se zabrineš samo ako kuler počne da ti drnda u kontinuitetu, ili potpuno prestane da radi.Ako si na Njindozu, i smeta ti buka (a ne smeta nešto viša temp. procesora) možeš da kontrolišeš broj obrtaja ventilatora free programčetom po imenu SpeedFan.
Link to comment

kako da aktiviram zvuchni signal na kraju skidanja nekog fajla kad mi se otvori novi prozor (Downloads)? koristim Mozilu 3.6...

Link to comment

pošto su u najavi paypal i širenje tržišta u Srbiji putem online transakcija, može li neko da opiše postupak? Kako se utvrđuje autentičnost, na šta treba paziti i sl.

Link to comment

Notebook mi se preselio u vecna lovista, ali njegov HDD sa mnostvom bitnih i manje bitnih stvari je i dalje ziv. Pomoc/predlog za povezivanje tog HDD-a sa drugim racunarom? (Ultra ATA, 2.5")

Link to comment

Nije problem, možeš da ga nakačiš na kompjuter kao bilo koji drugi disk (na primer, otkačiš CD/DVD i tu ga priključiš). Nađi nekog da ti ga izvadi iz laptopa.

Link to comment
Nije problem, možeš da ga nakačiš na kompjuter kao bilo koji drugi disk (na primer, otkačiš CD/DVD i tu ga priključiš). Nađi nekog da ti ga izvadi iz laptopa.
Hvala na predlogu, izvadio sam ga ja iz kompa, nije to problem, nego samo povezivanje, to sto ti predlazes je manje-vise nemoguce u datoj situaciji, nemam drugi notebook na koji bih mogao da ga prikacim "direktno" (umesto cd/dvd uredjaja) a na desktop racunar to ne moze da se spoji direktno ni zbog samog kabla za prenos podataka (nekad se to zvalo IDE kabl, ne znam kako se sad zove), a ni zbog napajanja, posto uredjaji koji se kace direktno na desktop racunar moraju da imaju poseban ulaz za napajanje. Znaci - postoji li neka varijanta da se HDD iz notebook-a poveze sa desktop racunarom, neka kombinacija preko USB-a ili neki ekvivalent fioke za HDD koji bi mogao to da odradi?edit: typo Edited by fanjo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...