Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

[/size]Safe je. Budi svjestan da si time pok. Vistu definitivno otposlao u vječna lovišta odakle više nema uskrsnuća.Savjet: iskoristi Disk Cleanup (gumbić u propertisima diska) Uz klikanje svega nepotrebnog imat ćeš i opciju Previous Windows version(s) pa kvačni i to, čime ćeš izbrisat sve smeće vrlo safely.
odradjeno. i dalje imam utisak da mi fali minimum 20-30gb, al sta ces, takav i je zivot. btw, el oce neko da kupi legalnu vistu, tj onaj key? cijena prava sitnica.
Ovdje nisam ništa pametniji, trebalo bi pogledati Event Viewer, možda je pak pregrijavanje, možda je to što sam rekao - uglavnom - nađ nekoga koji može fizički pristupiti tvome lairu ili iskoristi neki TeamViewer ili Remote Assistance..
bojim se da nikad necemo saznati u cemu je bila stvar. nesto sam petljao, deinstaliro/ instaliro, skinuo neke windows apdejtove, i sad radi sve kako treba. thx, anyways.
Link to comment
na starom kompu sam, iz debilnih razloga, instalirao po jednu verziju xp na svaku particiju. Posto mi jedna od instalacija ne treba, jel dovoljno da sa tog diska izbrisem ceo win folder?
Obriši sve sa particije.
Link to comment

Ух. На тој партицији на којој ми је вишак вин ми је музика, слике и сличне зезалице isuse.gif. Брнг. Надао сам се другачијем саветуsmile.gifХвала свакако.

Link to comment

na listi wireless signala mi se pojavio neki sazemov kurcic od jedne crtice, jako slab, a komp mi konstatno preuzima od maticnog sezama...koji ima pun signal, i ciji je ruter pored menesta da radim?

Link to comment

Ovo je bolje da pitam ovde nego na topicu o Sedmici, jer ipak nije sasvim vezano za OS:instalirao sam kodeke sinoc (najnoviju verziju K-Lite Codec Packa). Medjutim, imam film koji ima extenziju .divx i njega ne registruje uopste. Takodje, kad pustim neki drugi film, slika mi je nekako cudna, boje su svetlije i nekako isprane. Verovatno treba da se obave neka podesavanja graficke kartice. Kako, gde, sta? Ako ima neki linak sa tutorijalima ili podesavanjima za GF9800, moze i to.EDIT: Ok, .divx ipak radi. Zasto sinoc nije htelo, neam pojma. Mozda sam trebao da restartujem komp.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
Koje video playere koristie i koje bi preporucili? Vidim da dosta ljudi koristi mv2player. Valja li to i odakle moze da se skine?
Koristio sam ga ja dosta dugo, znao je da ubaguje kad mu se najmanje nadas i da zakoci ceo sistem. Ne kazem da su sve verzije takve, mozda se meni zalomila roba sa falinkom :) Inace, a mislim da ga je dosta ljudi vec i preporucivalo, sad koristim GOM Player, moze da otvori i masnu novinu.
Link to comment

Kada je u pitanju "šta koji može da otvori" - mislim da VLC nema konkurenciju, ali je dosta težak za handlovanje, em je gadan, em nekako nepraktičan. A vidim da se masa masovno prima na Km player, nije da sam ga probao.

Link to comment

Instalirao sam i VLC. Jes' da je totalno user unfriendly (bar meni, ne mogu da skapram kako se radi sa titlovima nista), ali otvara sve. No, svidja mi se ovaj GOM, tako da cu njega verovatno najcesce koristiti. Kako da krekujem/registrujem/sta vec Total Commander? Skinuo sam i instalirao 7.50 verziju, pa mi kod svakog startovanja trazi ono da kliknem na neki od tri broja da bi ga otvorio.

Edited by Sludge Factory
Link to comment
... sad koristim GOM Player, moze da otvori i masnu novinu.
Moja preporuka je Media Player Classic.edit: moja greška; nešto sam čačkao oko titlova i zato mi se nisu prikazivali Č i Ć. Edited by melankolic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...