Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam tacno kako se kaci taj kuler, ali ako ima ovakve "zakacaljke" microflowiibase1zw3.jpggurnes srafciger u tu rupu (strelica) pritisnes na dole i onda se kuler otkaciPasta bi obavezno trebala da se promeni (pogotovo nakon tolikog vremenskog perioda). Dakle, ocisti staru, stavis malo nove, razmazes i montiras kulerImas ovde jedan tutorijal. Doduse, kuler je drugaciji, ali mozda naucis nesto.

Link to comment
gurnes srafciger u tu rupu (strelica) pritisnes na dole i onda se kuler otkaci
Pri čemu su, ako to nikad pre nije radila, velike šanse da se šrafciger omakne i tresne u matičnu ploču ispod nanoseći joj teške telesne povrede.Valk, ne zajebavaj, što ti moraš sve da znaš, nemoj "napamet" da otkačinješ kuler sa procesora.
Link to comment
Valk, ne zajebavaj, što ti moraš sve da znaš, nemoj "napamet" da otkačinješ kuler sa procesora.
Pa neću sama, odneću ga u servis. I nemoj da me grdiš, osetljiva sam :(
Link to comment
Pri čemu su, ako to nikad pre nije radila, velike šanse da se šrafciger omakne i tresne u matičnu ploču ispod nanoseći joj teške telesne povrede.Valk, ne zajebavaj, što ti moraš sve da znaš, nemoj "napamet" da otkačinješ kuler sa procesora.
E, jebi ga onda. Moze i da se oklizne, ispusti kuciste i da sve ode u bozju mater. U svakom slucaju, pohvalno je to sto hoce sve da zna i da ne bude jedna od onih koji zovu i kazu "jao, moras da dodjes da mi pogledas kompjuter, ne rade mi brojevi na tastaturi",...
Link to comment
E, jebi ga onda. Moze i da se oklizne, ispusti kuciste i da sve ode u bozju mater. U svakom slucaju, pohvalno je to sto hoce sve da zna i da ne bude jedna od onih koji zovu i kazu "jao, moras da dodjes da mi pogledas kompjuter, ne rade mi brojevi na tastaturi",...
Naravno da je pohvalno, ali scenario sa izletanjem šrafcigera sam imao puta dovoljno prilike da vidim, tako da...
Link to comment

okay. komp je u servisu (a sumnjivi su mi, kažu ''pa moraš da ga doneseš da mi vidimo JEL MOžE TO'' :huh: ), daj bože da ga ne dotuku. lepo što me hvalite, to mi daje samo još entuzijazma i podstreka da ispitujem granice izdržljivosti kopjutora :s_w:

Link to comment
kopjutora
Ne kaže se kopjutora, nego kompljutora, copyright by magacioneri u mojoj firmi koji su mrtvi ozbiljni otvorili artikal sa ovim nazivom. I tako se vuče već par godina, bezveze mi da im menjam. :s_d:
Link to comment
okay. komp je u servisu (a sumnjivi su mi, kažu ''pa moraš da ga doneseš da mi vidimo JEL MOžE TO'' :huh: ), daj bože da ga ne dotuku. lepo što me hvalite, to mi daje samo još entuzijazma i podstreka da ispitujem granice izdržljivosti kopjutora :s_w:
Samo napred :) Muka sa hardware-om je što se ponekad znanje plaća, ja recimo više ne otvaram kućište, nečega malo vrednijeg, bez antistatik narukvice. <_<
Link to comment
Ne kaže se kopjutora, nego kompljutora, copyright by magacioneri u mojoj firmi koji su mrtvi ozbiljni otvorili artikal sa ovim nazivom. I tako se vuče već par godina, bezveze mi da im menjam. :s_d:
:lol: Kod mene na popisu osnovnih sredstava stoji stavka "pasivna mreža".
Link to comment

1 situacija:kupio 2 gb RAMa (DDR2, 667mhz, 2x1gb). prije toga, na racunaru imao 512mb, isto 667mhz. problem je sto, kada ih postavim na plocu, i ukljucim klimpjuter(copyright by random klinac ispred zgrade, prije peshes godina :D ) on ne radi. tj, radi, ali djelimicno. ne moze da se podigne windows. kad krene da se dize, restartuje se i tako stalno. i kad izaberem safe mode...e sad, testirao sam svaki od tih modula, isprobao sve moguce kombinacije, i svaki radi. doduse, zavisno od slota u koji ih stavim. ali svi posebno rade i rade oba nova (od po 1gb) u kombinaciji sa starim. ali dva nova modula zajedno ne rade. i, ochigledno, ni sva tri zajedno ne rade. u chemu je 1 problem, zna li neko?(uh, malo je mozda konfuzno, izvinjajem se)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...