Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa sad, da pokupe iste... DHCP ne bi trebalo to da dozvoli, uostalom, računari ne uzimaju IP adrese, već im ih DHCP dodeljuje.
ne razumem se previse u mreze i ta cuda, zato i stavih navodnike. inace, u firmi gde sam radio bilo umrezeno 10ak racunara, secam se da je na jednom net misterizno prestao da radi i da je lik koji je kao odrzavao tu mrezu rekao da je problem zato sto je taj imao istu ip adresu kao neki drugi komp iz te mreze. posle je svakom kompu dodelio ip adresu (kako je vapad pisao) i sve je radilo ok.
Link to comment
ne razumem se previse u mreze i ta cuda, zato i stavih navodnike. inace, u firmi gde sam radio bilo umrezeno 10ak racunara, secam se da je na jednom net misterizno prestao da radi i da je lik koji je kao odrzavao tu mrezu rekao da je problem zato sto je taj imao istu ip adresu kao neki drugi komp iz te mreze. posle je svakom kompu dodelio ip adresu (kako je vapad pisao) i sve je radilo ok.
Taj kome je net prestao da radi je verovatno ukucao adresu istu kao neki računar koji je već imao od strane DHCP-a dodeljenu ili ručno ukucanu. Ukoliko DHCP sam dodeljuje, neće dodeliti dve iste adrese.
Link to comment
Nisam. Sezampro adsl, home paket 2048/192.Vrlo iznenađujuće obzirom da do nedavno mi je svaki youtube išao u real time.Bah, moguće da je nešto do njih..
Htedoh i ja ovo da prijavim, imam Sezamov ADSL 1024/128, i strasno je usporio u zadnjih nedelju dana. S tim sto kod mene nije samo Youtube, nego i sve ostalo. Jedino download ide kako treba. Mislim da je ipak do njih.
Link to comment
Razmišljam se da li da uzmem paket. Kako funkcioniše?
Vako; ja sam uzeo D3 digitalni risiver, znači standardna ponuda programa + 2 paketa (HBO, sport) + internet 4mb, to je sve skupa 2.595 dinara mesečno.Mislim da povremeno u određenim delovima grada daju i neke akcije, tako da postoji teoretski mogućnost da i jeftinije prođeš. Naravno, govorim o Beogradu.
Link to comment

zajebava me internet. mogu da otvorim sam parapsihopatologiju. nijedan drugi sajt nece da se otvori. kada restartujem komp i i ukljucim explorer ponovo proradi, ali ako krenem iz mozile mogu samo da otvorim forum. jel ovo marvin ubacio neki virus? kako ovo da resim?

Link to comment

Došao sa posla, upaliko komp, dešava se sledeće, ceo sistem zakuca sa vremena na vreme. Dakle, radi normalno, i onda sve sve stane. Isto se dešava i npr kada ullazim u win, traje večnost, nekad i ne uđe, zakuca i kad ulazim u safe mod, i sl. Testirao sam temperaturu sa dva programa, sve je u normali, a fan speed je oko 1800rpm, dakle, izgldeda da je sa procesorom sve ok. Valjda.Imam dva modula od giga, vadio sam oba pojedinačno, probao sa oba od giga pojedinačno, cenim da nije memorija.Par puta izbacio bsod tj blue screen of death, a dva puta i plavi ekran sa porukkom "unknown: hard error".Need help? Grafička, hard, procesor, napajanje po mom skromnom mišljenju. Grafika najteže, pošto kontam da ne bi ukucavao kada ulazi u safe mod zbog nje.

Link to comment
Došao sa posla, upaliko komp, dešava se sledeće, ceo sistem zakuca sa vremena na vreme. Dakle, radi normalno, i onda sve sve stane. Isto se dešava i npr kada ullazim u win, traje večnost, nekad i ne uđe, zakuca i kad ulazim u safe mod, i sl. Testirao sam temperaturu sa dva programa, sve je u normali, a fan speed je oko 1800rpm, dakle, izgldeda da je sa procesorom sve ok. Valjda.Imam dva modula od giga, vadio sam oba pojedinačno, probao sa oba od giga pojedinačno, cenim da nije memorija.Par puta izbacio bsod tj blue screen of death, a dva puta i plavi ekran sa porukkom "unknown: hard error".Need help? Grafička, hard, procesor, napajanje po mom skromnom mišljenju. Grafika najteže, pošto kontam da ne bi ukucavao kada ulazi u safe mod zbog nje.
Napajanje i grafička (najverovatnije) nisu...Po nekom mom iskustvu, ovako na prvu loptu, ploča...Mada, jako liči na cooler od procesora, ali ako kažeš da je temperatura OK, onda nije to... Ja bih se ipak vizuelno uverio da fan okreće i kako ga okreće...:)
Link to comment
zajebava me internet. mogu da otvorim sam parapsihopatologiju. nijedan drugi sajt nece da se otvori. kada restartujem komp i i ukljucim explorer ponovo proradi, ali ako krenem iz mozile mogu samo da otvorim forum. jel ovo marvin ubacio neki virus? kako ovo da resim?
Ne imaj drugog Boga osim mene...
Link to comment
Došao sa posla, upaliko komp, dešava se sledeće, ceo sistem zakuca sa vremena na vreme. Dakle, radi normalno, i onda sve sve stane. Isto se dešava i npr kada ullazim u win, traje večnost, nekad i ne uđe, zakuca i kad ulazim u safe mod, i sl. Testirao sam temperaturu sa dva programa, sve je u normali, a fan speed je oko 1800rpm, dakle, izgldeda da je sa procesorom sve ok. Valjda.Imam dva modula od giga, vadio sam oba pojedinačno, probao sa oba od giga pojedinačno, cenim da nije memorija.Par puta izbacio bsod tj blue screen of death, a dva puta i plavi ekran sa porukkom "unknown: hard error".Need help? Grafička, hard, procesor, napajanje po mom skromnom mišljenju. Grafika najteže, pošto kontam da ne bi ukucavao kada ulazi u safe mod zbog nje.
Ja bih prvo probao reinstalaciju, ko ga zna? Edited by Anonymous
Link to comment

Vođena onom da nema glupih pitanja, usuđujem se pitati šta znači ovo sa priložene slike.14cr791.jpgImam taj Spaybot- Search and Destroy i kad god ga pokrenem, dobijem rezultat sa ovim kolačićima, retko kad ih nema. Koliko su opasni i šta prate po mom računaru?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...