Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Radisa a jel moze ovaj rocket dock da pravi stackove ako znas sta mislim nikako to ne mogu da provalim kako da uradim a to mi isto bas treba.
Ovde možeš da skineš doclet... U prvom postu u threadu, imaš link na kraju posta... Instaliraš ga tako što fajl i folder iskopiraš u c:\program files\RocketDoc\doclets\StackDoclet... Tog foldera na toj putanji, naravno nema, pa ga sam dodaj... Sada, kada klikneš na Doc->Add Item, imaš novu opciju, Stack... Dodaj je... Pojaviće se jedna prozirna ikonica sa strelicom... Desni klik na nju, pa Icon Settings... Tu postavi koji folder hoćeš da imaš u Stacku, i ostale parametre...To je to...
Link to comment

Kako u Word 2007 podesiti da je na ekranu uvek samo jedna strana teksta? Sad imam 2, jednu pored druge. Probao sam sa "One Page" opcijom, doduse radi, ali mi smanji velicinu te strane na 73%. Kad zelim povecati na 100% opet mi iskoce 2 strane teksta... Je l' moguce da je to sad tako u Wordu ili sam samo ja retard?

Link to comment
Kako u Word 2007 podesiti da je na ekranu uvek samo jedna strana teksta? Sad imam 2, jednu pored druge. Probao sam sa "One Page" opcijom, doduse radi, ali mi smanji velicinu te strane na 73%. Kad zelim povecati na 100% opet mi iskoce 2 strane teksta... Je l' moguce da je to sad tako u Wordu ili sam samo ja retard?
Imaš li, prijatelju, u view tabu opciju one page i pored 100%, tj. jesi li tako menjao?edit: šta ja to pričam, po ovome što kažeš verovatno jesi, a print layout na istom tabu... ili veličina stranice na page layout tabu?Imao sam isti problem kada sam prešao na 2007 al' ne mere da se setim šta sam čačno da profercera... Edited by Vapad
Link to comment

U operi mi izbacuje ovo kada pokušavam da odem u gmail inbox. "Here" je link. Brisao cookies, sve u vezi googla, ne uspevam ništa da uradim. Iz drugog browsa regularno se logujem.Moved TemporarilyThe document has moved here.

Link to comment
U operi mi izbacuje ovo kada pokušavam da odem u gmail inbox. "Here" je link. Brisao cookies, sve u vezi googla, ne uspevam ništa da uradim. Iz drugog browsa regularno se logujem.Moved TemporarilyThe document has moved here.
Koja adresawww.gmail.commail.google.com...?Probaj foru sa mobilnim gmailom, da proveris da li rad, kucas m.gmail.com i ako se uloguje predjes na classic HTML. Ako to sve prodje probaj ponovo klasično, ako ne. Nemam pojma :)
Link to comment

Mene od jednog momenta nije puštao da se ulogujem u web gmail ako bih pokušao da se autorizujem sa "mojeime@gmail.com", ali je sve prolazilo kako treba sa "mojeime@googlemail.com". Hoće ljudi svoj brend jasno i glasno u mail adresama miliona ljudi.

Link to comment
Mene od jednog momenta nije puštao da se ulogujem u web gmail ako bih pokušao da se autorizujem sa "mojeime@gmail.com", ali je sve prolazilo kako treba sa "mojeime@googlemail.com". Hoće ljudi svoj brend jasno i glasno u mail adresama miliona ljudi.
Hm, vidiš, nisam nikad imao ovakvih problema, verovatno zato što se logujem isključivo sa "mojeime", bez "@g....". :unsure:
Link to comment

Upravo u operi zaradio "here" link. Išao gestovima napred-nazad i zbingovo gmail. Ne uspeva sa onim adresama, desno dugme na stranici pa edit site preferences pa tu cookies pa obrisao sve i evo radi.

Link to comment
Upravo u operi zaradio "here" link. Išao gestovima napred-nazad i zbingovo gmail. Ne uspeva sa onim adresama, desno dugme na stranici pa edit site preferences pa tu cookies pa obrisao sve i evo radi.
Uspeo, doduše iz X-tog puta. Obrišem sve, probam log, svi kukisi™ se vrate. Onda čekirao da ne prihvata nikakve kukise™, pa proradilo.Tnx, kako god.
Link to comment

Imam dva probelma na kompu moje devojke koje ne znam da resim. Komp je malo stariji ali sljaka solidno sem ta dva problema.1.Kad god pritisne fullscreen na Youtube komp se restartuje. U svim browserima i sa instaliranim najnovijim flesom.2.Komp sam od sebe pravi visestruke foldere po principu folder x pa u njemu opret folder x pa opet u njemu folder x i tako jedno 50ak foldera a nikako ne mogu da ih izbrisem. na kompu je instaliran i nod redovno apdejtovan ali nista ne pomaze.

Link to comment
Jel ga izbaci?Čime?
Resio sam problem tako sto sam skinuo taj fajlic i samo ga ubacio tamo gde mu je mesto. Neki virus koji sam fasovao preko (tudjeg) flesha mi je to izbrisao.
Link to comment

Nešto sam zabrljala i ne umem da vratim u normalu, pa mi ovako majušno izgleda google:201002061407.pngHelp, please...+Jutros sam ovde, na forumu, ostavila ovo:Gde tu grešim?Hvala

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...