Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

A kada iskopčaš pojačalo nazad slušalice rade normalno. Tak?edit:hm..Audio I/O -> ikonica sa alatkom -> u podešavanju konektora isključiti front panel jack detectiontakođe, u BIOS-u, probaj - Advanced -> Chipset -> Front panel -> iz HD u AC97
Iskljucio sam fron panel detection ali i dalje isto.Kad iskljucim pozadi pojacalo i dalje isto. A u Biosu nisam nigde nasao ovo sto si ti rekao.
Link to comment
Ljudi pomagajte ne znam vise sta da radim zbog zvuka na kompu. Problem je sledeci imam i zadnji i prednji izlaz,na zadnjem je prikljuceno pojacalo a na prednjem slusalice. Dok se na pojacalu koje je prikljuceno kao front speakers zvuk u igrama i filmovima cuje normalno na slusalicama se cuje samo ambijentalni zvuk dok se u filmovima glasovi uopste ne cuju. Stavljao sam slusalice i kao headphones i kao front speakers nista ne pomaze.U stvari nekad ali retko mi je zvuk normalan a zasto pojma nemam. Instalirao sam zadnje drajvere sa Realtekovog sajta posto sam mislio da je to al nije. Ima da odlepim na kraju... Ploca je Gigabyte Ma790X-UD4P.
Čekaj, zadnji i prednji izlaz su rear spk i fron spk, a ne izlaz sa ploče iza kućišta i izlaz izveden na prednjoj masci?Ako je tako, problem je u tome što su ti sluške ubodene u rear speaker izlaz. Probaj da negde u podešavanjima realtek sw-a (ili u win sound settings) podesiš da ti na oba izlaza ide stereo, a ne surround signal.
Link to comment

Dobri ljudi, znate li mozda sta je csrcs.exe?Od pre neki dan, kada upalim komp i Windows se podigne, poceo je, sam od sebe, da mi se pojavljuje dialog box sa porukom: Windows can't find csrcs.exe. Proverite da li ste dobro ukucali i potrazite preko start> search. I onda samo ok kao ponudjena opcija, ja kliknem i to je to, vise se nista ne desava. Nisam primetio da mi neki program ili bilo sta ne radi kako treba.Jel' to nesto bitno ili ce otici kako je i doslo? :DHvala.

Link to comment
Čekaj, zadnji i prednji izlaz su rear spk i fron spk, a ne izlaz sa ploče iza kućišta i izlaz izveden na prednjoj masci?Ako je tako, problem je u tome što su ti sluške ubodene u rear speaker izlaz. Probaj da negde u podešavanjima realtek sw-a (ili u win sound settings) podesiš da ti na oba izlaza ide stereo, a ne surround signal.
Ne oba su front speakers cak i kad prednji jack stavim kao slusalice i dalje isti problem i nikako ne mogu da resim odlepicu vise!
Link to comment
Uradio i to,nece. Najgore sto neki put proradi sam iz cista mira pa opet prestane pojma nemam sta mu je.
Čekaj, jel' se to dešava i kada puštaš stereo materijal, ili samo surround? Edited by kovik
Link to comment

U filmovima tj divx ne cujem glasove a sve ostalo se cuje. A muzika se cuje nekako bzvz. A kad bustim onaj test ton u podesavanjima on se cuje i to dosta glasnije nego sto se cuje zvuk u filmovima i muzici.Takodje u igrama ako se nesto desava sa strane cujem normalno a ispred mene se cuje veoma tiho ili uopste se ne cuje.

Link to comment

Jel drnda neko windovs teme i to tako? Da mi objasni kako se podesavaju oni Rainmeter gadgeti. I koji program za Dock da koristim da moze da stoji sa strane ili gore?

Link to comment
Jel drnda neko windovs teme i to tako? Da mi objasni kako se podesavaju oni Rainmeter gadgeti. I koji program za Dock da koristim da moze da stoji sa strane ili gore?
RocketDock je meni sasvim OK... Ako voliš takve stvari...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...