Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

WIN reinstaliram jer sam preterano sjebala registry pa mi sad ne dozvoljava uopšte da instaliram nov Office, čak ni na drugu particiju, a i još neki sitniji errori mi se javljaju. A i skidam upravo (tj legalno kupujem) neki fancy black edition XP SP3 :blush: pa ko velim da ga isprobam...
Neeeee.... :o
Link to comment

Čemu očaj, pa to već znam sama da obavim ^_^Nego, vesti s ratišta - nije napajanje već BAš kuler na procesoru, malopre sam otvorila komp i bio je VREO dok je napajanje bilo stabilne toplote. Opet sam otpakivala, čačkala, samo da dobijem na vremenu dok se ohladi. Sad mi je komp otvoren ali se ventilator dosta traljavo okreće a ona rebarca na kuleru su već solidno topla, a uključih komp pre par minuta :wacko: Jbt, uopšte mi nije jasno, kao da se ne hladi at all :unsure:Ništa, sutra ću da kupim nov kuler pa da zamenim.fala momci

Link to comment
Čemu očaj, pa to već znam sama da obavim ^_^
Ma nije očaj zato što ćeš sama da reinstaliraš Windows, nego zato što ćeš da instaliraš tu budževinu, a ne Windows. Kakav crni SP3???
Link to comment
:WIN reinstaliram jer sam preterano sjebala registry pa mi sad ne dozvoljava uopšte da instaliram nov Office, čak ni na drugu particiju, a i još neki sitniji errori mi se javljaju. A i skidam upravo (tj legalno kupujem) neki fancy black edition XP SP3 :blush: pa ko velim da ga isprobam...fala i Biohemiji, of course :)
Ah, onda ubi skota.Ali SP3... Ti baš imaš petlju :blink: Koliko znam to je beta verzija, mani se toga da ne bi posle opet instalirala win.Sačekaj kao sav normalan svet dva-tri meseca od zvanične verzije pa onda...
Link to comment

Skinuo sam film koji je u .mp4 formatu. Instalirao sam neke kodeke koje sam nasao na netu i najbolje sto sam dobio je zvuk, od slike ni traga. Kako do slike?Resio problem. Skinuti novu veriju VLC playera, to guta sve moguce formate

Edited by Hustler
Link to comment
Ah, onda ubi skota.Ali SP3... Ti baš imaš petlju :blink: Koliko znam to je beta verzija, mani se toga da ne bi posle opet instalirala win.Sačekaj kao sav normalan svet dva-tri meseca od zvanične verzije pa onda...
Trenutno je aktuelna RC1 verzija, što znači da će verovatno jako brzo da izađe finalna verzija SP3. Ali to ne menja stvar. Kome još trebaju nezavršene verzije operativnog sistema osim beta testerima i developerima?Bajdvej black edition mi ne zvuči kao ta beta nego kao obično tweakovano đubre.
Link to comment
Trenutno je aktuelna RC1 verzija, što znači da će verovatno jako brzo da izađe finalna verzija SP3. Ali to ne menja stvar. Kome još trebaju nezavršene verzije operativnog sistema osim beta testerima i developerima?Bajdvej black edition mi ne zvuči kao ta beta nego kao obično tweakovano đubre.
^^ jako brzo + 2 meseca, ja ne planiram to instalirati dok lišće ne zazeleni. :) Ko se na mleko opeče taj i u jogurt duva.
Link to comment

Dobro, ubedili ste me, neću da to radim <_<Nego, kuler koji je i definitivno riknuo (za 10 min rada CPU dostigne frenetičnih 79?C) moram da zamenim. Ovaj sadašnji je cool spire 5R265B1H3 XP 2800+Koja je adekvatna zamena a da može da se nabudži na njegovo mesto?

Link to comment

Ja imam slican procesor (AMD 1700+ tj. 1437mhz) i na njemu neki veliki "Zalman" kuler,koji radi pos'o... Nemoj da stedis na ovome posto se,koliko sam skontao,ta serija AMD-ovih procesora prilicno greje.

Link to comment

Cooler Master je dobra marka za te stvari. Samo traži odgovarajući model za tvoj procesor. I veličina tu ne mora da igra presudnu ulogu :)A to ako sama radiš, potrudi se da fino očistiš staru pastu sa pločice na procesoru, ali da je pri tom ne izgrebeš ako je zapekla.Viči ako zapne nešto.

Link to comment
Dobro, ubedili ste me, neću da to radim <_<Nego, kuler koji je i definitivno riknuo (za 10 min rada CPU dostigne frenetičnih 79?C) moram da zamenim. Ovaj sadašnji je cool spire 5R265B1H3 XP 2800+Koja je adekvatna zamena a da može da se nabudži na njegovo mesto?
1. ThermalTake2. neki Zalman :) 2. Cool MasterLow Budget1. GlacialTechObrati pažnju na Biohemijinu napomenu, vezano za pastu i obrati pažnju na dimenzije kulera (i po površini i po visini), ako imaš neko neobičnije kućište, jer ima tu čudovišta od pola kile'...
Link to comment

Ovo malo sranje je u pitanju:IMG_1334.jpgSramotno priznajem da ne umem sama da ga skinem sa procesora. Nekako je zakačen da ja i pored sveg cimanja, vučenja*, mrdanja, molbi i pretnji ne uspevam da ga smaknem sa nekih alkica. Bojim se da ne polomim procesor kao što mi je onomad i predočeno da može da se desi te mi zato promenili samo jebeni ventilator :wacko:E sad, mogu ja da ga nosim ekspertima, ali to nije fora, oću sama da naučim. Ugledala sam neku malu metalnu polugicu sa strane, ima li ona neki uticaj na skidanje/nameštanje kulera na procesor? Čitala sam o toj pasti ali nešto ne verujem da ja nju uopšte imam pošto sam komp kupila još davne 2003. kad ne verujem da se to u toj meri koristilo. Ma možda je bolje da dam nekom ko ume to da uradi bez preteranog rizika :(e pa hvala, vikaću ako još nešto za*erem.

Link to comment

ako se dobro sjecam, trebalo bi da samo 'svuchesh' cooler. znachi, gurnes ga tako da otkliza sa procesora. mada ne garantujem, davno bjese kad sam zadnji put to radio.

Link to comment
Ovo malo sranje je u pitanju:Sramotno priznajem da ne umem sama da ga skinem sa procesora. Nekako je zakačen da ja i pored sveg cimanja, vučenja*, mrdanja, molbi i pretnji ne uspevam da ga smaknem sa nekih alkica. Bojim se da ne polomim procesor kao što mi je onomad i predočeno da može da se desi te mi zato promenili samo jebeni ventilator :wacko:E sad, mogu ja da ga nosim ekspertima, ali to nije fora, oću sama da naučim. Ugledala sam neku malu metalnu polugicu sa strane, ima li ona neki uticaj na skidanje/nameštanje kulera na procesor? Čitala sam o toj pasti ali nešto ne verujem da ja nju uopšte imam pošto sam komp kupila još davne 2003. kad ne verujem da se to u toj meri koristilo. Ma možda je bolje da dam nekom ko ume to da uradi bez preteranog rizika :(e pa hvala, vikaću ako još nešto za*erem.
Ako je to jedna mala tanka polugica skoro do matične ploče NE DIRAJ ona drži procesor u slotu.Ovako kako izgleda na slici trebala bi da imaš nešto kao metalnu kopču, kao ona ukosnica koja se može otvoriti/zatvoriti...Vidi... Odnesi to tamo gde ćeš i kupiti kuler i neka ti zamene.Nemoj da se zezaš jer ako sada ovako stoje stvari (bez uvrede), imaćeš još više problema da montiraš neki novi hajtek kuler...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...