Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Probaj ovo:1.Start>Run>Regedit>ok2.Now navigate to the following key:-HKEY_ LOCAL_ MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Win­dows NT\CurrentVersion\Winlogon3.Look down the list in the Right Hand pane,scroll down to the value Userinit This value should read: C:\WINDOWS\system32\userinit.e­xe, (The comma at the end must also be there)4.If the value is different from that mentioned above then Right Click on the Userinit value and, from the drop down menu, select Modify. Type in the value C:\WINDOWS\system32\userinit.e­xe,in the Modify dialogue box click OK5.Exit the Registry.Restart your computer. Javi sta si uradila...
I to sam probala prvo, ali nije do toga. Ako me secanje sluzi, sve je pocelo kad sam instlirala search&destroy...Pa je vrag preko USBa otisao i na laptop. Izgleda da mi ne gine reinstalacija preko vikenda.Hvala u svakom slucaju.
Link to comment

combofix, sa svim USB i prenosim diskovima ubodenim, da poskida sta moze pa zatim skenirati sa dr web.combofix samo onaj sa blipingkomjuteraprobaj to pre reinstalla

Link to comment

@maloAko ti nije velika hica ne zuri sa reinstalacijom.Probaj ovo sto ti Vapad predlaze, combofix je mocan program, samo gledaj da ispostujes uputsva do detalja.isto tako bi mogla i OVO da odradis.

Link to comment

Ukoliko sam dobro razumeo ti imaš još uvek te viruse. Moraš naći način da ih poubijaš pre eventualne reinstalacije, ili ćeš morati da reinstaliraš i laptop i da preformatizuješ USB-ove i eksterni hard, inače će se vratiti nazad. Skini trial verziju nekog ozbiljnog antivirusa, ukoliko ti combofix ne pomogne.

Link to comment

Preporucite dobar program za montazu videa trbe mi da burazeru napravim dvd sa njegovim tekmama jer mu treba na kraju sezone utakmice su u avi,mpeg i QuickTime formatu.Jel rade ti programi i konvertovanje u tih formata u avi recimo ili mi treba drugi program?

Link to comment

@malokoji je virus u pitanju?kakogod, probaj sa pravljenjem UBCD4WIN cd-a [obavezno ga napravish na nekom chistom kompu], na njega stavish gomilu tih antivirus, antimalware chuda i rutinski ih sve uklonish. meni je to dva puta spasilo zhivot, kada me napao neki zestoki virus. ima i na jucubu video uputstvo kako se on pravi i kako se s njim uklanjaju shtetochine.

Link to comment

Hvala svima puno. Combofix i dr.web su izgleda resili problem. Na laptopu (Vista) sve funkcionise kako treba. Nista sumnivo se ne otvara prilikom startovanja sistema. Na drugom kompu (XP)jos traje skeniranje. Nadam se da ce i to biti ok.Hvala vam svim jos jednom, vrlo ste ljubazni :)

Link to comment
Preporucite dobar program za montazu videa trbe mi da burazeru napravim dvd sa njegovim tekmama jer mu treba na kraju sezone utakmice su u avi,mpeg i QuickTime formatu.Jel rade ti programi i konvertovanje u tih formata u avi recimo ili mi treba drugi program?
Sony Vegas, mislim da bolji i jednostavniji ne postoji.
Link to comment

Pinnacle Studio je intuitivniji za početnike, ali i Vegas šljaka ok... Stvar navike mi je da obično preporučim ljudima ovo prvo, a sam radim u drugom kad mi nešto treba. :)

Link to comment

Ljudi pomagajte ne znam vise sta da radim zbog zvuka na kompu. Problem je sledeci imam i zadnji i prednji izlaz,na zadnjem je prikljuceno pojacalo a na prednjem slusalice. Dok se na pojacalu koje je prikljuceno kao front speakers zvuk u igrama i filmovima cuje normalno na slusalicama se cuje samo ambijentalni zvuk dok se u filmovima glasovi uopste ne cuju. Stavljao sam slusalice i kao headphones i kao front speakers nista ne pomaze.U stvari nekad ali retko mi je zvuk normalan a zasto pojma nemam. Instalirao sam zadnje drajvere sa Realtekovog sajta posto sam mislio da je to al nije. Ima da odlepim na kraju... Ploca je Gigabyte Ma790X-UD4P.

Edited by Moca
Link to comment
Ljudi pomagajte ne znam vise sta da radim zbog zvuka na kompu. Problem je sledeci imam i zadnji i prednji izlaz,na zadnjem je prikljuceno pojacalo a na prednjem slusalice. Dok se na pojacalu koje je prikljuceno kao front speakers zvuk u igrama i filmovima cuje normalno na slusalicama se cuje samo ambijentalni zvuk dok se u filmovima glasovi uopste ne cuju. Stavljao sam slusalice i kao headphones i kao front speakers nista ne pomaze.U stvari nekad ali retko mi je zvuk normalan a zasto pojma nemam. Instalirao sam zadnje drajvere sa Realtekovog sajta posto sam mislio da je to al nije. Ima da odlepim na kraju... Ploca je Gigabyte Ma790X-UD4P.
A kada iskopčaš pojačalo nazad slušalice rade normalno. Tak?edit:hm..Audio I/O -> ikonica sa alatkom -> u podešavanju konektora isključiti front panel jack detectiontakođe, u BIOS-u, probaj - Advanced -> Chipset -> Front panel -> iz HD u AC97 Edited by Vapad
Link to comment

win xp+sp3, remote desktop connection - imao neko problema? firewall mi je u redu, sve je podeseno po ps-u, al remote desktop nece pa nece (can not establish connection). sa xp+sp2 hoce. i, ne znam da li je relevantno ali putty+tightvnc sljaka sasvim ok, mada je to povezivanje na drugu makinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...