Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Pa... recimo da ima nedostataka na tom planu, pa se zato lepo deli između računara, između operativnih sistema itd.Mada, ima svojih nedostataka, pre svega maksimalna veličina fajla recimo.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
ntfs...ako si pitao za usb.
Da, za USB. Ako se može živeti sa 4GB max veličinom fajla, prelaskom na stari fat32 bi trebalo da ti problemi sa vlasništvom nestanu. Ako je potrebno da se nešto ipak zaštiti od sadržaja, može da se iskoristi neki od programa za enkriptovanje foldera ili celog diska.
Link to comment
Da, za USB. Ako se može živeti sa 4GB max veličinom fajla, prelaskom na stari fat32 bi trebalo da ti problemi sa vlasništvom nestanu. Ako je potrebno da se nešto ipak zaštiti od sadržaja, može da se iskoristi neki od programa za enkriptovanje foldera ili celog diska.
Ovde je u pitanju usb od 16gb. Formatiran je u ntfs format na racunaru gde sam ja "administrator". Na raunaru gde sam "user" pokazuje da je ntsf. Probao sam sa Unlocker 1.8.8 da obrisem fajlove medjutim .... izbacuje mi poruku "Error Debug Privileges" check FAQ blabla edit:Pre ovog USBa imao sam usb od 8gb koji je koriscen na tim istim racunarima bez ikakvih problema! Edited by eye of the beholder
Link to comment
Jesi siguran da je do Joomle? :D
znaš me dobro :Dda, prilično sam siguran. ja tamo niš ne petljam, samo ubacujem nove članke.e, sad, pre na chromu nisam imao styles menu, ali u IEu jesam. sada nema ni u IEu.zapravo, da budem precizan - imam styles menu, ali u njemu nema stylesa kojih je pre bilo.jel treba nešto da skinem, dodam, ubacim, ne znam ni ja da bi to šljakalo ?
Gde neda, u article editoru?
aha.
Link to comment

Kupio novu tastaturu u paketu sa misem, Logitech S520.I sad, kod starog misa bi kad kliknem tockicem na link u Firefox-u otvarao taj link u novom tabu.Ovde je po difoltu klik na tockic znacio zoom, promenim to i dodelim tockicu autoscroll (sad videh da se to tako zove) funkciju i to radi kako i treba, ali za otvaranje linka u novom tabu potreban je dupli klik. Postoji li negde neka opcija da podesim to? Koliko ja vidim, a nisam corav, ovde za autoscroll funkciju mogu podesiti samo brzinu skrola.Znam da nije toliko bitno, ali navike su cudo, uzasno me nervira posto volim da otvorim milion tabova, ne znam uopste kako sam ziveo pre nego sto su ih izmislili... :D

Edited by mr@ki
Link to comment
Ovde je u pitanju usb od 16gb. Formatiran je u ntfs format na racunaru gde sam ja "administrator". Na raunaru gde sam "user" pokazuje da je ntsf. Probao sam sa Unlocker 1.8.8 da obrisem fajlove medjutim .... izbacuje mi poruku "Error Debug Privileges" check FAQ blabla edit:Pre ovog USBa imao sam usb od 8gb koji je koriscen na tim istim racunarima bez ikakvih problema!
Da nemaš neku kvačicu (fizički) na tom USB-u, kao za zaštitu, zabranu pisanja...?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...