Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ljudi, kojim trikovima da uradim da mi druga strana ovog kataloga bude ista kao prva? Konkretno, da nema ovog razmaka izmedju donjeg dela slova i sledeceg reda  :isuse:  Nikad nisam koristio word a i glup sam prirodno pa ne mogu sam da provalim (obicno smanjivanje razmaka misem ne pali).Evo ga fajl, ima par kilobajta, pa ako nekoga ne mrzi da mi objasni...http://hotfile.com/d...oteini.doc.htmlhttp://uploaded.to/file/o94ie0

Edited by Zli Gli
Link to comment
Ljudi, kojim trikovima da uradim da mi druga strana ovog kataloga bude ista kao prva? Konkretno, da nema ovog razmaka izmedju donjeg dela slova i sledeceg reda :isuse: Nikad nisam koristio word a i glup sam prirodno pa ne mogu sam da provalim (obicno smanjivanje razmaka misem ne pali).Evo ga fajl, ima par kilobajta, pa ako nekoga ne mrzi da mi objasni...http://hotfile.com/d...oteini.doc.htmlhttp://uploaded.to/file/o94ie0
На ком је то језику?You got a 10pt spacing below the line in paragraphs in the table on page 2, zero on page 1. Solution 1: apply the styles from page 1 to page 2.Solution 2: select whole table on page 2, set spacing after paragraph to 0.
Link to comment

Na bobidilderskom, mladi bilderi u pokusaju znaju sta su ove stvarcice.

Solution 2: select whole table on page 2, set spacing after paragraph to 0.
  :Hail:Biraj sta osh! Ako si deb'o, saljem ti neki brutalan sagorevac pomocu kojeg ce da mrsavis cak i dok radis u wordu, a ako si mrsav, neku hemiju da se upucas od misica. Ako si vec nabildovan, onda moze npr. 10 evra ili tako nesto.
Link to comment

vec nekoliko dana zuji kuler na grafickoj. desavalo se i ranije, pa onda prestane, ali sad vec par dana zajebava i to je prilicno bucno. nema nikakvih posledica u radu, nisam primjetio da performanse trpe, ali uzasno nervira. ochistio sam to koliko sam mogao, a bilo je dosta prasine, no i dalje isto. moze li se to nekako srediti, a da to ne bude kupovina nove graficke, moze li se kupiti sam kuler? i koliko oni otprilike kostaju? ako je bitno, kartica je ASUS Extreme AX550

Link to comment

Imam problem sa Windows Live Messengerom. Uninstaliran je i cak su mu i svi tragovi pobrisani (logovi, recieved files itd). Sad hocu da ga instaliram ponovo ali kad skinem instalacioni fajl prijavljuje da vec postoji Messenger na racunaru i ne nudi mogucnost (re)instalacije.

Link to comment
Imam problem sa Windows Live Messengerom. Uninstaliran je i cak su mu i svi tragovi pobrisani (logovi, recieved files itd). Sad hocu da ga instaliram ponovo ali kad skinem instalacioni fajl prijavljuje da vec postoji Messenger na racunaru i ne nudi mogucnost (re)instalacije.
Probaj da ga skineš sa - http://download.microsoft.com/download/e/9/d/e9d80355-7ab4-45b8-80e8-983a48d5e1bd/msicuu2.exeako imaš XP...@gervasius twinkleminklesonto je kuler koji se kači na tri šrafića ? Mislim da su oko 150 kinti, gde god da ima, ne znam tačno... možeš da pokušaš da skineš kuler, temeljnije očistiš i podmazeš... ima ovde kako se to radi - http://www.sk.co.yu/2005/11/skse01.html - ali je ovaj na grafičkoj mnogo manji.
Link to comment
Biraj sta osh! Ako si deb'o, saljem ti neki brutalan sagorevac pomocu kojeg ce da mrsavis cak i dok radis u wordu, a ako si mrsav, neku hemiju da se upucas od misica. Ako si vec nabildovan, onda moze npr. 10 evra ili tako nesto.
Једно виртуелно пиво. Не, боље, прими једном једног стопера.Имам само осам кила вишка, и то је почело да силази обичним одрицањем од репете. А и то сам нашао (неко их је изгубио) док нисам пушио. Прошле недеље сам прекорачио црту (90кг) и отерао себе у мајчину, доста бре, идемо доле. Једи мало, једи добро. Подмазао бицикл.
Link to comment
vec nekoliko dana zuji kuler na grafickoj. desavalo se i ranije, pa onda prestane, ali sad vec par dana zajebava i to je prilicno bucno. nema nikakvih posledica u radu, nisam primjetio da performanse trpe™, ali uzasno nervira. ochistio sam to koliko sam mogao, a bilo je dosta prasine, no i dalje isto. moze li se to nekako srediti, a da to ne bude kupovina nove graficke, moze li se kupiti sam kuler? i koliko oni otprilike kostaju? ako je bitno, kartica je ASUS Extreme AX550
Лежај у вентилатору. Скинеш налепницу да дођеш до осовине, можда треба да се скине и онај 3/4 прстенасти осигурач, једна капљица шиванола, вратиш (осигурач и) налепницу. Помаже једном; за годину-две кад опет крене, или ти је картица већ застарела, или да мењаш вентилатор.Ћерка била сва битна што и она уме нешто да поправи, али јој је (приликом другог подмазивања) тај осигурач одлетео негде у тепих. Купили други вентилатор, неку звер од шест или осам цоли, монтирала сама :wub:.
Link to comment

1 USB na 2 racunara!Na jednom racunaru USB mi dozvoljava da stavi podatke na njega ali ne i da ih obrisem (kaze da uklonim "write protection")a drugom racunaru, nemam tih problema ....jedina vrsta "hint"-a, brisanje je onemoguceno samo na racunarima gde nisam "administrator"!!

Link to comment
1 USB na 2 racunara!Na jednom racunaru USB mi dozvoljava da stavi podatke na njega ali ne i da ih obrisem (kaze da uklonim "write protection")a drugom racunaru, nemam tih problema ....jedina vrsta "hint"-a, brisanje je onemoguceno samo na racunarima gde nisam "administrator"!!
Fajlovi koji su na USB stiku imaju ownership flag Administrator, i file permisions koji ne dozvoljava da korisnici koji nisu Administrator brišu (odnosno pišu u) fajlove, već samo da ih čitaju. Probaj da na računaru na kome možeš da im pristupiš u properties fajla (iz explorera ili komandera) namestiš file permisions (owner can read, group can read, itd). Treba da stoji group (ili all/others) can read & write, ili tako nešto. Izvinjavam se što nisam precizniji, pričam po sećanju, nemam windows. Ako imaš mac ili linux, opali chmod 777 ime_fajla :) Edited by kovik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...