Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hoće, ukoliko izabereš 'Upgrade' prilikom instalacije. Ali po meni je bolje da negde iskopiraš podatke (uradiš kompletan bekap particije/diska) i uradiš svežu instalaciju (i preformatiraš tu particiju/disk na kojoj je vista).

Link to comment
Hoće, ukoliko izabereš 'Upgrade' prilikom instalacije. Ali po meni je bolje da negde iskopiraš podatke (uradiš kompletan bekap particije/diska) i uradiš svežu instalaciju (i preformatiraš tu particiju/disk na kojoj je vista).
obih Dva cda orginal i na njima pise da su samo za upgrade tako da nemam bas izbora. Ali hvala za objasnjenje.
Link to comment

Sajbernindže, valja li ovo i vredi li 389e:Acer Aspire X3300 - Athlon II X2 240AMD Athlon II X2 240 ( Dual-Core )RAM 3 GB DDR3 SDRAM - 1066 MHzHD 320 GBDVD±RW (±R DL)card reader 5 in 1NVIDIA GeForce 9200Audio Output 5.1 surroundEthernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11gMicrosoft Windows 7 Home Premium

Link to comment
Možda i nije, ali nije ni sa tvoje strane primereno da na ovom forumu tražiš linkove ka piratizovanim sadržajima.Ako ti je toliko teško da prekopaš po Demonoidu, BTJunkie-u ili nekom drugom torent pretraživaču, onda kupi XP. Uostalom, 70$ i nije baš neka cifra, obzirom na mogućnosti koje ti pruža legalan Windows.
kakvo palamudjenje, choveche...jedina moguchnost legalnog Win je da ostanesh bez 70$...
Link to comment

Dobro, dakle, kad ti se jede nešto slatko ti odeš u prodavnicu i ukradeš čokoladu? Mislim, koja je mogućnost kupljene čokolade u odnosu na ukradenu?Ali da pojednostavimo i ne palamudimo se: na ovom forumu nema javne razmene linkova ka piratskim sadržajima.Obzirom na to pravilo, pomogao sam ti koliko sam mogao, usput te upućujući na torent pretraživače. Ako ti predlozi ne odgovaraju, žao mi je što nisam uspeo da ti pomognem.

Edited by gotivac
Link to comment
Sajbernindže, valja li ovo i vredi li 389e:Acer Aspire X3300 - Athlon II X2 240AMD Athlon II X2 240 ( Dual-Core )RAM 3 GB DDR3 SDRAM - 1066 MHzHD 320 GBDVD±RW (±R DL)card reader 5 in 1NVIDIA GeForce 9200Audio Output 5.1 surroundEthernet, IEEE 802.11b, IEEE 802.11gMicrosoft Windows 7 Home Premium
Pa, i ne baš. Za iste novce možeš da sastaviš daleko bolju mašinu. Ako ti je baš bitan mali format i/ili brand (mada taj Acer teško da se kvalifikuje, makar u desktop segmentu) , pogledaj neku od Dell Optiplex (sa njima imam odlična iskustva, za nekoliko godina i ~300 mašina ni jedan fail), ili Asus barebone mašinica.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...