Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma mislio je na Ctrl+Shift+Esc, nego je nešto rasejan...
Е, да, брљотка... јер ја ту комбинацију памтим по положају прстију (леви палац на Ctrl+Shift, кажипрст на идибегај), а не по томе како се зову тастери.Слична бољка је кад негде треба да издиктирам број од социјалног, што ми је дуго служио као лозинка код банке, па морам да зажмурим и гледам своје прсте како га куцам, и само изговарам цифре како коју отипкам. То је број који се куца, и тачка. То се не изговара.
Link to comment

Samo da javim Radiši da sam uspela da userem internet i da ga više nemamo u stanu (tj ima samo torrent :unsure: ).Ovo pišem sa posla (gde sam pobegla od gneva ostatka domaćinstva).Kasnije ću da pojasnim šta se tačno izdešavalo pa da se pomaže, ako spasa ima..

Link to comment

Zatvorila si port 80... U stvari, najverovatnije si zatvorila sve portove, a ostavila otvoren samo onaj za torrent... :)Znači™, kad se vratiš kući, lepo, kako si otvorila onaj port, otvori i port 80 i imaćeš internet... Nikakav problem... Otvori i 25, 110 i 995, da imaš mail (ako koristiš POP3 i SMTP za mail)... I to je to... :)Edit: a moguće je da nisi ništa pokarambasila, nego ti je uključen torrent klijent, i da on guši na 80, pa imaš utisak da nema interneta... Jesi li probala da isključiš torrent?

Edited by radisa
Link to comment
jako duhovito...
Možda i nije, ali nije ni sa tvoje strane primereno da na ovom forumu tražiš linkove ka piratizovanim sadržajima.Ako ti je toliko teško da prekopaš po Demonoidu, BTJunkie-u ili nekom drugom torent pretraživaču, onda kupi XP. Uostalom, 70$ i nije baš neka cifra, obzirom na mogućnosti koje ti pruža legalan Windows.
Link to comment
Edit: a moguće je da nisi ništa pokarambasila, nego ti je uključen torrent klijent, i da on guši na 80, pa imaš utisak da nema interneta... Jesi li probala da isključiš torrent?
Izgleda da mu i nije bilo ništa (tj možda do provajdera) obzirom da je proradio sam od sebe (javljeno mi u egzil).Mene je bunilo što jedno vreme nije otvarao ništa osim foruma (čak ni google) bez obzira da li gasim torrent ili ne. Posle toga je bio i forum crkao.Možda je trebalo da se restartuju kompovi, beats me.Naravno, kad se moja ljapiška i ja vratimo kući, ko zna šta će da bude :)
Link to comment
Opušten apdejt, Ms Security Essentials za džabe... u krajnjem slučaju i čista savest.
Od ovoga priznajem samo savest, ostalo jok! Apdejt radi i na alegalnom Njindonjsu ;) a MSSE... hm, sigurnosni softver mejd baj MaliMekani? A, ne, ne! :)
Link to comment
Od ovoga priznajem samo savest, ostalo jok! Apdejt radi i na alegalnom Njindonjsu ;) a MSSE... hm, sigurnosni softver mejd baj MaliMekani? A, ne, ne! :)
За пожарног трошим само Сајгејт (Sygate), последњу бесплатну верзију пре него што је то уштројено и прекрштено у ЗонскуУзбуну. Да видиш како јавља како било који .msi фајл, кад покренеш инсталацију, уредно зове Малог Меканог да му приопћи шта инсталишеш. И ко све још зове кући.Док тај тзв. "sigurnosni softver mejd baj MaliMekani" уопште не затвара излазни саобраћај, само улазни. Да би свако софтверско клинче, нарочито њихово, могло да зове маму.
Link to comment

Kutak za glupi trenutak. Dobih napokon Windows 7 za moj lap top jer kada sam ga kupio jos nije bio izasao pa sam do sada radio sa Vistom. Zanima me ako ga instaliram sada da li ce mi ostati svi fajlovi na kompu nakon instalacije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...