Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

i treba da deru kad ovde krekujemo igre k'o dobar dan.nego, moj problem je i dalje nerešen. desilo se nekome nešto silčno?da stvar bude još komplikovanija radi se o kompu mojih matoraca kojem ja nemam pristup (osim za božić kad su me uhvatili na kvarno angry.gif), tako da se sada sve intervencije usklađuju putem gluvih telefona, jezikom nemuštih. danas su im iz podrške rekli da probaju da reinstaliraju javu, ali nije pomoglo.
Ja sam na Telekom-u i nemam problem sa gmail-om. Doduše, koristim Chrome.Antivirus, neki FW?
Link to comment

problem - pitanje:vaio laptop, ne znam koji je model, posto je zenin, mogu da pogledam ako je vazno, nece da se butuje. odradi welcome skrin, ali kad treba log on, pojavi se samo crni ekran i nista. u sejv mod ne moze da se udje isti slucaj. na zalost nije napravljen recovery cd, zapravo jeste, ali mu se izgubio trag. :) ima li neko neku ideju za resavanje problema? moze li negde da se skine/pozajmi recovery za vaio? moze na pm ako je pozajmica.unapred zahvalan.ps legalna vista, ako je vazno. preinstalirana, tako da nema cd-a.

Edited by pajapatak
Link to comment
Ја ни не знам шта прекрштавање машине (ака тропрстак, ака ctrl+alt+del) треба да да. За избацивача (таск менаџера) користим ctrl+alt+ИдиБегај (esc). То је његова и само његова комбинација.
Meni ovo menja aktivne prozore.
Link to comment
problem - pitanje:vaio laptop, ne znam koji je model, posto je zenin, mogu da pogledam ako je vazno, nece da se butuje. odradi welcome skrin, ali kad treba log on, pojavi se samo crni ekran i nista. u sejv mod ne moze da se udje isti slucaj. na zalost nije napravljen recovery cd, zapravo jeste, ali mu se izgubio trag. :) ima li neko neku ideju za resavanje problema? moze li negde da se skine/pozajmi recovery za vaio? moze na pm ako je pozajmica.unapred zahvalan.ps legalna vista, ako je vazno. preinstalirana, tako da nema cd-a.
sredjeno.
Link to comment

Da li postoji neki nacin da se "utvrdi" da neko "pozajmljuje" tvoju vezu??Mislim nesto kao neko merenje protoka. Ja imam otvorenu mrezu jer koristim laptop, i kada nesto skidam preko njega na DU Meter-u se nista ne prikazuje (DU Meter je istaliran na desktop racunaru za koji je i ruter prikacen).

megazahvaljujem, uradio za 10 min po uputsvu sa gornjeg linka - spektakl od brzine, uz prituzbe komsiluka - komsija a gde vam odjutros nestade ona vasa mreza? kus bre, stoko!
Jel te ovo ozbiljno pit`o ili .... :lol: kakav car
Link to comment
megazahvaljujem, uradio za 10 min po uputsvu sa gornjeg linka - spektakl od brzine, uz prituzbe komsiluka - komsija a gde vam odjutros nestade ona vasa mreza? kus bre, stoko!
Nemanašta ;)
Da li postoji neki nacin da se "utvrdi" da neko "pozajmljuje" tvoju vezu??
Postoji. DUmeter u svakom slučaju neće ništa prikazati, jer meri samo trafik sa računara na koji je instaliran, a ne sa cele mreže (mreža being tvoj računar i ko god se zakačio na wifi). Jedini način da proveriš saobraćaj je preko rutera - većina istih poseduje nekakav interfejs na kom možeš videti statistiku, klijente koji su zakačeni i njihov saobraćaj.Koji ruter imaš? Edited by kovik
Link to comment

da vidis dal te kradu, najbolje da kupis prepaid paket ako to ima kod tvog provajdera, pa kad ti klinci za noc spickaju ono sto (ako ne dloadujes) normalno trosis za dva meseca, kasce ti se samo:)

Link to comment
da vidis dal te kradu, najbolje da kupis prepaid paket ako to ima kod tvog provajdera, pa kad ti klinci za noc spickaju ono sto (ako ne dloadujes) normalno trosis za dva meseca, kasce ti se samo:)
A najbolje da kupi 3, 4 prepaid paketa, čisto da bude siguran da ga kradu.
Link to comment
Postoji. DUmeter u svakom slučaju neće ništa prikazati, jer meri samo trafik sa računara na koji je instaliran, a ne sa cele mreže (mreža being tvoj računar i ko god se zakačio na wifi). Jedini način da proveriš saobraćaj je preko rutera - većina istih poseduje nekakav interfejs na kom možeš videti statistiku, klijente koji su zakačeni i njihov saobraćaj.Koji ruter imaš?
Lelekomov Huawei EchoLife HG520ihg_520_new_big.jpg
Link to comment
Lelekomov Huawei EchoLife HG520ihg_520_new_big.jpg
Zvrcni Telekom support da ti kažu IP adresu rutera, username i password (pretpostavljam da su oni setovali uređaj). Kad to budeš znao, moćićeš da se uloguješ u kontrolni panel rutera, o'kle' možeš da vidiš statistiku, eventualne lopove, i da zatarabiš mrežu k'o Gazza što je uradio - s'tim što su podrškaneri Telekoma obavezni da ti sve potanko objasne, iz razloga što si njima platio za uređaj - tako da ih slobodno izmaltretiraj za sve pare :)
Link to comment
Zvrcni Telekom support da ti kažu IP adresu rutera, username i password (pretpostavljam da su oni setovali uređaj). Kad to budeš znao, moćićeš da se uloguješ u kontrolni panel rutera, o'kle' možeš da vidiš statistiku, eventualne lopove, i da zatarabiš mrežu k'o Gazza što je uradio - s'tim što su podrškaneri Telekoma obavezni da ti sve potanko objasne, iz razloga što si njima platio za uređaj - tako da ih slobodno izmaltretiraj za sve pare :)
znam ja kako da udjem i da se "zatarabim" (ali google je cudo) pa me sad interesuje gde to da gledam u kontrolnom panelu rutera?
Link to comment

Pocinjem da valjam neke suplemente (dodatke ishrani) koji se koriste pri vezbanju u teretani pa mi treba neko programce za katalog, da mogu to da sirim lokalnim wanna-be bilderima preko interneta. Dakle, ovako nesto:Protein xyz 2kg 4 000 dinDroga najstrasnija 1kg 2 500 din...itd itd, ali da to bude nekako lepo odradjeno, pregledno i tako to. Nikad nisam radio sa tabelama i katalozima, znam samo za raspali notepad :D

Link to comment
Pocinjem da valjam neke suplemente (dodatke ishrani) koji se koriste pri vezbanju u teretani pa mi treba neko programce za katalog, da mogu to da sirim lokalnim wanna-be bilderima preko interneta. Dakle, ovako nesto:Protein xyz 2kg 4 000 dinDroga najstrasnija 1kg 2 500 din...itd itd, ali da to bude nekako lepo odradjeno, pregledno i tako to. Nikad nisam radio sa tabelama i katalozima, znam samo za raspali notepad :D
Evo majstore, nije nikakav problem:

post-322-1263252283.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...