Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Nemam SBB, pa ne mogu detaljno. Dok se ne javi neko pametniji, što ne pozoveš nijhovu tehničku podršku, oni će ti dati IP adresu rutera i objasniti šta da radiš.edit: @Gazza

Edited by Anonymous
Link to comment

hvala svima za savete oko aparata (Panasonic Lumix LX2)mislim da cu prvo pokusati sa bg elektronikom, osim ako u medjuvremenu ne upoznam slucajno nekoga ko bi mogao da mi pomogne for free cool.gif

Link to comment
nego imam ja jedno pitanje al da mi se ne smejete. ustvari mozete da se smejete samo mi recite sta da radim.kako se zakljucava kucna wireless mreza (preko linksys routera iz kabla, SBB)?bio sam veliki dobrotvor komsiluka pod parolom internet za sve evo vec 2 godine ali klinci krenuse da torentuju ko blesavi pa ga sad duvam big tajm, i svakih 10-15 min palim gasim ruter ne bi li se bar malo natankovao interneta (a i ovaj post evo 2x pisem zbog toga).... vreme je da se malo zakljucamo, jedino sto mi inuitivni pokusaji da u control panelu provalim sta i kako ostadose bez rezultata...dakle detaljno uputstvo, za debile sa najjacim stepenom retardacije. zahvaljujem!
http://www.tekstenuitleg.net/en/articles/n...figure-wep.htmlIF te mrzi da se smaraš, THEN GOTO Anonymousov savet.
Link to comment

aj i ovde da pitam, mozda neko pomogne, gde je najjeftinije da kupim wii u beogradu? nema smisla koliko deru ovi u komtrejdu. u pristojnom svetu kosta 199,99 eura :(

Link to comment

i treba da deru kad ovde krekujemo igre k'o dobar dan.nego, moj problem je i dalje nerešen. desilo se nekome nešto silčno?

imam problem sa slanjem fajlova preko gmaila. pretpostavljam da je neki čudan problem satelekomovim ADSL-om jer sam izguglao da ima još ljudi sa sličnim problemima, ali rešenje uspeo da nađem, a prokletnicima podrška danas nije radila. ista je stvar u operi, FF i IE.
da stvar bude još komplikovanija radi se o kompu mojih matoraca kojem ja nemam pristup (osim za božić kad su me uhvatili na kvarno angry.gif), tako da se sada sve intervencije usklađuju putem gluvih telefona, jezikom nemuštih. danas su im iz podrške rekli da probaju da reinstaliraju javu, ali nije pomoglo.
Link to comment
1 pitanje: gde da podesim da mi kombinacija ctrl+alt+del izbacuje ovo:
Ја ни не знам шта прекрштавање машине (ака тропрстак, ака ctrl+alt+del) треба да да. За избацивача (таск менаџера) користим ctrl+alt+ИдиБегај (esc). То је његова и само његова комбинација.
Komsija, pusti makar od 9-12 i od 17-20h, odvikavaj ih polako, mojne ih skidas ko s horsa na suvo.
А, па нека се науче - откад знам за мреже (са'ће ево 20 годиница), увек се појављивало ту и тамо по нешто за џабе, што се арчило испочетка на ситно и ником није сметало, али би се временом провалило, па би почело да гуши даваоца и на крају не да би почело да се наплаћује, него би се скроз затворило. Ту су били разноразни трикови за приступ интернету кроз академску мрежу, па којечији фтп сервери који су се користили за пренос музике и порњаве, па... ма, свашта. И све се то временом загуши па затвори, или претвори у бизнис.Тако је откад је мреже, а ти комшијама чиниш услугу што их бесплатно и убрзано учиш да стекну мудрост cool.gif . Edited by расејан
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...