Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala ljudi, posle pola dana guglovanja našao sam dva programa koji delimično funkcinišu, pa da ih preporučim drugim pacijentima koji bi da vežu Samusng i Pc. Prvi je Kao što je Grunf rekao "Mobiledit", i šljaka što se back up-a tiče, ali opet ima problem sa slanjem poruka - zabaguje ako se kuca poruka duža od 160 karkaktera. Međutim, pronašao sam program "Mobile Master" koji radi sve, od back up-a, od komunikacije sa Outlook-om, itd, pa do onog najbitnijeg, pisanja poruka preko tastature PC-a dužih od 160 karaktera.E sada, i on ima falinku, ako nakon završenog reda pritisneš enter za prelazak u sledeći red (poruke), program će se zabagovati prilikom slanja poruke, međutim, ukoliko sve kucaš u jednom redu, šalje do 4 poruke.Napomena; primalac prima sve što je dužine preko 160 karaktera kao pojedinačnu poruku. (Znači, ako kucate nešto što ima npr. 400 karaktera to će primalac primiti kao 3 poruke).Koliko ja vidim, bolje nema.P.S. Komunicirao sam sa support timom (UK), koji ovo đubre od softvera (PC studio) smatraju upotrebljivim (bez obzira što ne može da se napravi izoz na PC SMS-ova itd (sem sa mass storage-a)), a limit od 160 karaktera po poruci NE vide kao problem. :isuse:
P.S. Mobile Master u stanju je da hendluje maksimalno DVE poruke, pisane u neprekinutom redu. <_<
Link to comment

imam problem sa kačenjem fajlova na gmailu. pretpostavljam da je neki čudan problem satelekomovim ADSL-om jer sam izguglao da ima još ljudi sa sličnim problemima, ali rešenje uspeo da nađem, a prokletnicima podrška danas nije radila. ista je stvar u operi, FF i IE.

Link to comment

ko zna dal sam na pravom mestu uopste :(enihau, sjebala sam fotoaparat! ispao mi iz ruke i nije se bas mnogo povredio, ali ne radi. a jos i nije moj!poslah ga za bg, preko nekih prijatelja u nadi da je tu jeftinija popravka i da neko ima ideju gde da ga nosim. slike i dalje na njemu mogu da se gledaju, ali objektiv nece da se uvuce i slikanje je nemoguce :isuse: Dakle, preporuke za gde popraviti fotoaparat dobrodosle!! hvala puuuuuuuno

Link to comment
panasonic :(
trebalo bi BG Elektronik da radi i to ...16859799.jpgedit:nesto im ne radi sajt ..... radio je pre sat vremena ... Edited by eye of the beholder
Link to comment

Problem sa slusalicama u filmovima i Skajpu.Kada ukljucim slusalice realtek mi javi da su ukljucene i pita me kao sta ja stavim kao headphones i onda dolazi do problema kad pustim film ima pozadinskog zvuka dok se ono sto pricaju glumci uopste ne cuje. Na pojacalu se sve cuje normalno a ono je namesteno kao front speakers. Takodje u Skajpu mi se ne cuje nista bio sam ih namestao kao front speakers i onda se na slusalicama culo normalno ali se sad ni tamo ne cuje ni skajp ni glasovi u filmovima. Ploca je Gigabyte MA790X-UD4P.

Link to comment
Problem sa slusalicama u filmovima i Skajpu.Kada ukljucim slusalice realtek mi javi da su ukljucene i pita me kao sta ja stavim kao headphones i onda dolazi do problema kad pustim film ima pozadinskog zvuka dok se ono sto pricaju glumci uopste ne cuje. Na pojacalu se sve cuje normalno a ono je namesteno kao front speakers. Takodje u Skajpu mi se ne cuje nista bio sam ih namestao kao front speakers i onda se na slusalicama culo normalno ali se sad ni tamo ne cuje ni skajp ni glasovi u filmovima. Ploca je Gigabyte MA790X-UD4P.
U control panelu imaš realtekov panel. Tu bi trebalo da možeš da isključiš autosensing (da ne detektuje šta se ubada gde) i da fiksno izabereš kakav tip ozvučenja imaš (sluške, stereo zvučnike, 2.1, 5.1 itd).Naravno, bilo šta da menjaš oko toga, aplikaciju moraš da restartuješ, jer ona koristi ona podešavanja koja su bila postavljena u momentu kada se program startovao.
Link to comment

Ma znam i kad stavim sluske i front speakers za prednji panel on mi daje zvuk bez glasova u filmovima i nema zvuka u skajpu.Nista bre ne pomaze! I stavim slusalica kao headphones i kao front speakers i opet nista. A pojacalo je stavljeno na fron speakers i radi kako treba???

Edited by Moca
Link to comment
panasonic :(
vako. ja sam svoj canon G9 dva puta razvaljivao na isti nacin, jednom uz pad bilo i zalivanje odredjenom kolicinom gustog alkoholnog koktela all over objektiv & pripadajuca elektronika. oba puta uspesno spasen u:Fokus Plus d.o.o. BeogradMihizova 22 (bivsa Vladimira Nesica)tel. 011/ 3392-844operacija nije medju najjeftinijim - prvi put po secanju jace od sto, stodvajes jura, drugi put bez ciscenja opisane stete tu negde iznad pedeset.ovi rade i panasonic. u medjuvremenu vidim da se otvorilo jos servisa po gradu, moguce da ih ima jos pristojnih - ovi su na OK glasu.e sad - moze da se desi da ne mogu da oprave. nakon ove epizode sa canonom nosio sam im nekog starijeg sonyja (recimo napamet da je oznaka nesto nalik na DSC-W1) sa istim simptomom, pad, udarac, zaglavljen objektiv - epilog je bio, nepopravljivo bez zamene objektiva koji je kostao vise nego da se isti aparatcik kupi na ebayu, nov - posto se ne pravi jedno 3 godine najmanje.eto pa srecno.nego imam ja jedno pitanje al da mi se ne smejete. ustvari mozete da se smejete samo mi recite sta da radim.kako se zakljucava kucna wireless mreza (preko linksys routera iz kabla, SBB)?bio sam veliki dobrotvor komsiluka pod parolom internet za sve evo vec 2 godine ali klinci krenuse da torentuju ko blesavi pa ga sad duvam big tajm, i svakih 10-15 min palim gasim ruter ne bi li se bar malo natankovao interneta (a i ovaj post evo 2x pisem zbog toga).... vreme je da se malo zakljucamo, jedino sto mi inuitivni pokusaji da u control panelu provalim sta i kako ostadose bez rezultata...dakle detaljno uputstvo, za debile sa najjacim stepenom retardacije. zahvaljujem!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...