Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ovo je pocelo da se javlja na laptopu koji je skoro ciscen od virusa sa sve reinstlaacijom Windowsa...untitled_20.jpgZna li neko o cemu se radi?edit: pojavljuje se jos jedna poruka slicna ovoj drugoj samo sto pise "the memory could not be written"

Edited by Feindouno
Link to comment

Zna li neko postoji li neki softver osim Samsung PC Studia 3, koji može da se koristi za komunikaciju PC-a i Samsung telefona? Dojadilo mi je ovo đubre, a naročito što nema mogućnost da se kuca poruka duža od 160 karaktera.

Link to comment

Nestala mi je particija sa kompjutera. U My computer piše samo Local Disc D bez oznake veličine. Kad kliknem na D kaže da nije formatiran. Šta je uzrok?Tražila sam po netu o ovom problemu imaju slične teme sa uputstvima, ali ja nisam ništa menjala. Jedino sam otišla na Control panel pa u System management videla da postoji Disc D ( healthy) sa oznakom veličine diska. Da li su mi podaci sa d diska nepovratno izgubljeni? Nisam stručnjak, ali ako je jednostavno i bezbedno za podatke mogla bih sama da popravim, je l' da? Ili da čekam ponedeljak pa da zovem majstora?

Link to comment

Nisu izgubljeni. Isključi odmah kompjuter, čekaj ponedeljak i zovi majstora.Edit: otkrio sam u čemu je problem sa 'Open Documents as Tabs' u CS 4. Kad otvoriš sliku normalno (File -> Open), otvara se u prozoru. Kad je odvučeš u fotošop (kao što ja uvek radim), otvara se kao 'tab'. Tako da nije bug, nego feature. Geniji.

Edited by Anonymous
Link to comment
Isključi odmah kompjuter
Hvala na odgovoru, ali sam radoznala: zašto da isključim? Neću ništa "popravljati" sama, a za sada mogu da koristim internet bez problema. A i ako su bespovratno otišle te informacije ništa strašno, ionako nije onaj glavni disk, kako ga zovu ... sistemski. Edited by halloween
Link to comment
Hvala na odgovoru, ali sam radoznala: zašto da isključim? Neću ništa "popravljati" sama, a za sada mogu da koristim internet bez problema. A i ako su bespovratno otišle te informacije ništa strašno, ionako nije onaj glavni disk, kako ga zovu ... sistemski.
Ukoliko ti nisu važne informacije na toj particiji onda ne isključuj kompjuter, a ukoliko jesu postoji ružna mogućnost da operativni sistem pregazi raznim temp fajlovima, logovima i sličnim glupostima tvoje podatke koji u ovom trenutku nisu uopšte alocirani.
Link to comment
Ukoliko ti nisu važne informacije na toj particiji onda ne isključuj kompjuter, a ukoliko jesu postoji ružna mogućnost da operativni sistem pregazi raznim temp fajlovima, logovima i sličnim glupostima tvoje podatke koji u ovom trenutku nisu uopšte alocirani.
Pa teško da će operativni sistem iz čista mira da gazi po particiji koju prijavljuje kao neformatiranu i koja pri tome nije sistemska.@Moca: Meni Window pa uključi šta ti treba. Edited by gotivac
Link to comment
Pa teško da će operativni sistem iz čista mira da gazi po particiji koju prijavljuje kao neformatiranu i koja pri tome nije sistemska.@Moca: Meni Window pa uključi šta ti treba.
Verovatno si u pravu. Svejedno, svi koji se bave vraćanjem podataka daju preporuku da se odmah prestane s korišćenjem tog diska - veće su šanse da se vrate podaci.
Link to comment
Posto sam od skoro ponosni vlasnik tft monitora od 24 incha imam jedno pitanje, cime ga brisete?Mislim na ekran.
Pitanje koje već godinama muči sve korisnike TFT monitora :)Ja moj brišem 'rukavicom' za skidanje šminke, blago navlaženom:guanto.gifU principu, 'mikrofiber' krpa, samo nešto finija od većine. Mnogi su protiv ovoga, jer mikrofiber navodno grebe ekran - ja nisam primetio, a i ne zvuči mi logično.Blago navlažen toalet papir takođe radi.
Link to comment
Zna li neko postoji li neki softver osim Samsung PC Studia 3, koji može da se koristi za komunikaciju PC-a i Samsung telefona? Dojadilo mi je ovo đubre, a naročito što nema mogućnost da se kuca poruka duža od 160 karaktera.
Ja gore parče softvera nisam skoro video. Nakon početnog mučenja sa njim, koristi se samo usb drajver, tako da se telefon vidi kao mass storage i fajlovi prebacuju vamo-tamo direktno iz total commandera.
Link to comment
Zna li neko postoji li neki softver osim Samsung PC Studia 3, koji može da se koristi za komunikaciju PC-a i Samsung telefona? Dojadilo mi je ovo đubre, a naročito što nema mogućnost da se kuca poruka duža od 160 karaktera.
MOBILedit. Ja koristim verziju 3 (aktuelna je 4), radi bez problema, ali nemam vise samsunga, pa se ne secam kakvo je stanje sa smsovima. dobar je za beckup, pogotovo ako menjas marke telefona. mozes da ga skines odavde.
Link to comment
Ja gore parče softvera nisam skoro video. Nakon početnog mučenja sa njim, koristi se samo usb drajver, tako da se telefon vidi kao mass storage i fajlovi prebacuju vamo-tamo direktno iz total commandera.
MOBILedit. Ja koristim verziju 3 (aktuelna je 4), radi bez problema, ali nemam vise samsunga, pa se ne secam kakvo je stanje sa smsovima. dobar je za beckup, pogotovo ako menjas marke telefona. mozes da ga skines odavde.
Hvala ljudi, posle pola dana guglovanja našao sam dva programa koji delimično funkcinišu, pa da ih preporučim drugim pacijentima koji bi da vežu Samusng i Pc. Prvi je Kao što je Grunf rekao "Mobiledit", i šljaka što se back up-a tiče, ali opet ima problem sa slanjem poruka - zabaguje ako se kuca poruka duža od 160 karkaktera. Međutim, pronašao sam program "Mobile Master" koji radi sve, od back up-a, od komunikacije sa Outlook-om, itd, pa do onog najbitnijeg, pisanja poruka preko tastature PC-a dužih od 160 karaktera.E sada, i on ima falinku, ako nakon završenog reda pritisneš enter za prelazak u sledeći red (poruke), program će se zabagovati prilikom slanja poruke, međutim, ukoliko sve kucaš u jednom redu, šalje do 4 poruke.Napomena; primalac prima sve što je dužine preko 160 karaktera kao pojedinačnu poruku. (Znači, ako kucate nešto što ima npr. 400 karaktera to će primalac primiti kao 3 poruke).Koliko ja vidim, bolje nema.P.S. Komunicirao sam sa support timom (UK), koji ovo đubre od softvera (PC studio) smatraju upotrebljivim (bez obzira što ne može da se napravi izoz na PC SMS-ova itd (sem sa mass storage-a)), a limit od 160 karaktera po poruci NE vide kao problem. :isuse: Edited by laki21
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...