Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

@Lord StefStart>>Settings>>Control Panel>>User Accounts>>Change the way users log on or offcekiraj opciju "Use the welcome screen"Overi "Apply Options" na kraju i to je to.

Edited by Jolly Roger
Link to comment
Postoji li kabl koji na jednom kraju ima usb priključak, a na drugom onaj za tastaturu (ono okruglo zeleno sa rupicama).
Ne. Ali, na sreću postoji onaj zeleni adapter USB-PS.
Link to comment
Postoji li kabl koji na jednom kraju ima usb priključak, a na drugom onaj za tastaturu (ono okruglo zeleno sa rupicama).
USB to PS/2 Cable, verovatno mislis na ovo:USB-TO-PS-2-PS2-MOUSE-KEYBOARD-CONVERTER-CABLE-ADAPTER.jpg
Link to comment

Hm, valjda je to to :). Treba da nataknem tastaturu na laptop koji nema predviđen utikač za to. U stvari, ne treba tastaturu nego neki skener (ili tako nešto) koji ima isti izlaz kao tastatura - nebitno :). Ima vremena za to - videću ima li po bg prodavnicama. Najgore mi je što se bg elektronic preselio od crkve sv. Marka.

Link to comment

Da li neko zna [relativno] jednostavan nacin da se ratosilja trojanca sheur2 ? Npr, neki removal tool?Pitam jer je majka zapatila isti, a sve tutorijale koje nalazim ukljucuju podizanje u Safe Mode-u i bez neta, u kojem ja [ocigledno] ne mogu da se Remotely nakacim na njen komp odavde i sredim to.Unapred zahvalan!

Link to comment
Skener, as in bar kod skener ?
Iskreno rečeno, još uvek ne znam tačno. To je nešto oko čega raspravljamo na poslu, ali pošto smo trenutno u neverovatnoj gužvi više smo nas dvoje to nabacili kao neku ideju šta i kako. Realizacija će ići najranije u drugoj polovini januara, a možda i kasnije. Do tada ćemo razraditi detalje.@jmsDok sam još imala pc koristila sam Spybot - Search & Destroy koji mi je rešavao razne probleme (taj konkretan nisam imala). E sad, ti verovatno već znaš za to, ali eto, čisto da kažem :). Edited by kiki
Link to comment

od juce hvatam free public WiFi. signal je jak i bez problema se konektujem, ali internet ne funkcionise. jel zna neko sta bi mogao da bude problem?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...