Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ukoliko je optika SATA bazirana, pogledaj u biosu gde su SATA parametri i ako stoji "native", prebaci na "legacy" ili "ide compatibility" mod, razlikuje se sam naziv od biosa do biosa.

Link to comment
Pitanje: ekran laptopa mi slabo svijetli, kontrast je užasan, slova se stapaju s pozadinom. Koje bi bilo moguće rješenje ovog problema?
Novi laptop.
Link to comment
Hvala. Da sačekam još na drugo mišljenje, pa u dućan.
Nema potrebe da čekaš... Riknula ti matrica 99%... Jesi li probao da ga utakneš u normalan monitor? Ako je slika OK, možeš proći nešto jeftinije, da ti zamene LCD... To je ovde oko 100€, a ne verujem da je bilo gde skuplje... Samo, kad već daje 100€, a pitanje je šta je sledeće, bolje kupi novu makinu...
Link to comment

Treba mi neki program (a da nije VirtualDub) koji moze da video fajl od 700mb smanji na manje od 300mb!

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Jel ima neko od vas web kamericu Genius VideoCAM NB? Dao mi drug jednu takvu ali nikako ne mogu da je nateram da proradi. Mislim da je do drajvera, probao sam par komada i nece pa da ga jebem.Hilfe, hilfe!

Link to comment
Jel ima neko od vas web kamericu Genius VideoCAM NB? Dao mi drug jednu takvu ali nikako ne mogu da je nateram da proradi. Mislim da je do drajvera, probao sam par komada i nece pa da ga jebem.Hilfe, hilfe!
opa, pocinjes biznis.ako, steta da propadne takva telesina.
Link to comment

Jedno skroz laicko pitanje... moze li se deblokadom SSPa ocekivati da padnu cene za hardver i da li je moguce da ocekujemo da profunkcionise Amazon kod nas?Da li uopste amazon.com dopire svojim poslovanjem do Evrope?

Link to comment
Jedno skroz laicko pitanje... moze li se deblokadom SSPa ocekivati da padnu cene za hardver i da li je moguce da ocekujemo da profunkcionise Amazon kod nas?Da li uopste amazon.com dopire svojim poslovanjem do Evrope?
Ukoliko je tačno da će od sledeće godine PDV biti 17%, umesto 7%, bolje ti je da što pre potrošiš pare na hardver.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...