Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ne mogu da otvorim veliki broj sajtova. one koje redovno posecujem otvaram bez problema, ali ostale ne mogu da otvorim. recimo, mogu da citam sportske vesti na b92, ali ne mogu da otvorim da procitam ostale vesti na b92 sajtu. jel moguce da zbog neke zajebancije ne mogu da otvaram pojedine sajtove ili podjedine delove nekih sajtova?

Link to comment
Kako naterati Thunderbird da, kada kliknem Replay ili Forward, generisani potpis meće na vrh, iznad onog teksta na koji odgovaram ili koji forvardujem, a ne na dno ispod njega. Kada otkucam odgovor hoću da mi ispod "srdačan pozdrav," oma bude potpis, a ne tekst prethodnog maila pa onda potpis koji tako moram da cut/pasteujem svaki put. Outlook Express to radi bez dodatnih podešavanja.
Jesi probao ovo?accounts-reply.gif
Link to comment
ne mogu da otvorim veliki broj sajtova. one koje redovno posecujem otvaram bez problema, ali ostale ne mogu da otvorim. recimo, mogu da citam sportske vesti na b92, ali ne mogu da otvorim da procitam ostale vesti na b92 sajtu. jel moguce da zbog neke zajebancije ne mogu da otvaram pojedine sajtove ili podjedine delove nekih sajtova?
Telekom ISP ?Danas sam imao na terenu problema sa telekomom, pa sam učukao druge, telekomove DNS 195.178.32.2 i 212.200.13.13tj Odisej i Adonis :Da možeš pokušati i sa openDNS 208.67.222.222208.67.220.220edit:to je, naravno, u kontrol panelu, network konekšons, izabereš lokal area, propertis, spustiš dole do TCP/IP pa propertis, ne IP već "use the following DNS..."... ako nisi na Telekomu nemoj kucati njihove već probaj openDNS Edited by Vapad
Link to comment

Imam PDF dokument koji je urađen u vidu slika i hoću da ga pretvorim u Word dokument. Da li je to uopšte moguće? Upravo sada pokušavam da to uradim uz pomoć PDF to Word konvertora koji sam našla na Googlu, ali mi već drugi put to ne uspeva. Radi se o velikom PDF dokumentu (300 strana), pa sam u dilemi da nije to zbog veličine PDF-a. Ili ipak te slikane PDF-ove nije moguće konvertovati u Word?

Link to comment
Imam PDF dokument koji je urađen u vidu slika i hoću da ga pretvorim u Word dokument. Da li je to uopšte moguće? Upravo sada pokušavam da to uradim uz pomoć PDF to Word konvertora koji sam našla na Googlu, ali mi već drugi put to ne uspeva. Radi se o velikom PDF dokumentu (300 strana), pa sam u dilemi da nije to zbog veličine PDF-a. Ili ipak te slikane PDF-ove nije moguće konvertovati u Word?
Ako je samo slikano [nisam skidao fajl] probaj da ga provuces kroz neki OCR software.
Link to comment

U redu je, u međuvremenu mi je dostavljen konvertovan dokument, a kasnije ću dobiti i odgovarajući program. Tako da je problem rešen. Hvala na interesovanju, u svakom slučaju :-)

Link to comment

Tekst u url i search baru firefoxa mi ne stoji u sredini, niti na dnu nego je zalepljen za vrh. Izuzetno me to nervira, satima guglam i jos uvek nisam uspeo da nadjem kako se namesta vertical alignment u location i search baru.Ludovao sam nesto po userChrome.css, naravno bez ikakvog efekta.Upomoc!

Link to comment

Pomozite mi da ne polupam ovaj glupi komp.U nameri da renoviram Windows, podešavao sam ono bootovanje sa DVD-a, a zatim su krenuli problemi. Prvo sam primetio da neće da bootuje ni sa DVD ni sa CD ROM-a, da bih kasnije sa užasom konstatovao da ne može ništa da se učita ni sa jednog od ta dva. U comanderu mi izbaci "drive not found". Probao sam raznorazne kombinacije i sad već ne znam više šta da radim, sem da pizdim do bevesti. Još da dodam da CD i DVD nisu mrtvi totalno, pale im se lampice, ali diskove ne čitaju uopšte. :fur:

Link to comment
Pomozite mi da ne polupam ovaj glupi komp.U nameri da renoviram Windows, podešavao sam ono bootovanje sa DVD-a, a zatim su krenuli problemi. Prvo sam primetio da neće da bootuje ni sa DVD ni sa CD ROM-a, da bih kasnije sa užasom konstatovao da ne može ništa da se učita ni sa jednog od ta dva. U comanderu mi izbaci "drive not found". Probao sam raznorazne kombinacije i sad već ne znam više šta da radim, sem da pizdim do bevesti. Još da dodam da CD i DVD nisu mrtvi totalno, pale im se lampice, ali diskove ne čitaju uopšte. :fur:
Prvo vrati stare vrednosti u biosu,tj učitaj defaultne...win vidi uređaje a piše drive not found ???ili ne ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...