Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tih Multiclipboard-a, Clipboard Manager-a ima milion, na netu ćeš garantovano naći nešto što će ti rešiti problem. A ima i gomila add-on-ova za Firefox (ScrapBook, Multiple Tab Handler...), možda neki od njih reši problem.edit: Winamp 2.95

Edited by Anonymous
Link to comment

"Only part of a ReadProcessMemory or a WriteProcessMemory request was completed"ovo mi se javlja kada sa dvd ili cd pokušavam da pokrenem nešto, a može da reže i da se kopira sa njih na hdd.???

Link to comment

Zavisi šta je to nešto. Ako je neki softver, moguće da traži upisivanje nekog fajla u path sa koga je pokrenut. Ako se dešava i prilikom pokretanja slika ili videa, opet je moguće da program koji ih otvara pokušava da upiše nešto.. Thumbnails.db ili neko slično sranje. A može biti i virus koji skenira pristup volumenima i pokušava da se replicira tamo odakle je nešto pokrenuto...Testiraj to ovako: napravi jedan folder, uključi u opcijama da vidiš i skrivene fajlove (u Total Commander-u Configuration->Display, pa štikliraj "Show system/hidden files (for experts only!)". U taj folder prebaci sa CD-a fajl čije pokretanje prijavljuje problem, pokreni ga sa hard diska i vidi da li ti se nešto sumnjivo pojavilo u folderu.

Link to comment

Možebit i DMA na optici tj. ide grani. Desno na mykomp pa hardver, valjda, pa device menadžer pa ide kontroler...e sad, na kojoj grani je dvd ? verovatno 1, a hdd na 0, trebalo bi da, kada klikneš desno na kanal 1 da imaš advance pa negde enable DMA, ako nije uključeno uključiti za optiku...za optiku !eto to isto možebit

Link to comment
Možebit i DMA na optici tj. ide grani. Desno na mykomp pa hardver, valjda, pa device menadžer pa ide kontroler...e sad, na kojoj grani je dvd ? verovatno 1, a hdd na 0, trebalo bi da, kada klikneš desno na kanal 1 da imaš advance pa negde enable DMA, ako nije uključeno uključiti za optiku...za optiku !eto to isto možebit
disk je na 0, dvd je na 5..sa uključenim dma
Link to comment
Zavisi šta je to nešto. ...Testiraj to ovako: napravi jedan folder, uključi u opcijama da vidiš i skrivene fajlove (u Total Commander-u Configuration->Display, pa štikliraj "Show system/hidden files (for experts only!)". U taj folder prebaci sa CD-a fajl čije pokretanje prijavljuje problem, pokreni ga sa hard diska i vidi da li ti se nešto sumnjivo pojavilo u folderu.
nešto - bilo koji cd. Odnosno, bilo šta što ima setup.Može da se prekopira na disk, ali onda nema problema.
Link to comment

Na novom Win7 u njegovom windows player classic mi se cuju zvucni efekti iz filma ali glasovi uopste,sta je u pitanju?I u igrici Nba 2k10 sve se cuje a komentatori jedva iako su samo oni pojacani na 100%.

Edited by Moca
Link to comment

kao da imaš dva zvučnika a uključen je 5.1Odeš na control panel -> hardware and sound -> sound (ili klikneš na zvučnik dole pa mikser pa na speakers) i proveriš kako stvari stojekod mene je ovakoimaš configure kada su obeleženi zvučnici i tu biraš stereo,quadro,5.1 i to...pa probaj prvo sa timeh...i kodeci su bitni...k-lite za sve...i plejer je bitan.... oooouuu jeeea :)pozdrav

Edited by Vapad
Link to comment

Vapad prckao sam nesto i ispalo je da su mi i pojacalo i slusalice bili registrovani kao slusalie kad sam pojacalo postavio na Line in sve je proradilo kako treba hvala u svakom slucaju :)

Link to comment

Kako naterati Thunderbird da, kada kliknem Replay ili Forward, generisani potpis meće na vrh, iznad onog teksta na koji odgovaram ili koji forvardujem, a ne na dno ispod njega. Kada otkucam odgovor hoću da mi ispod "srdačan pozdrav," oma bude potpis, a ne tekst prethodnog maila pa onda potpis koji tako moram da cut/pasteujem svaki put. Outlook Express to radi bez dodatnih podešavanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...