Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

ovo postaje sve zanimljivije.. ubacio sam win da ponovo instaliram, međutim, ostao je povezan na net. Tokom instalacije je skinuo neki "update", prekinuo setup i sada dvd rom neće da radi. Instalirao sam ponovo drajver ali pri svakom novom butovanju se izbriše.Da stvar bude još bolja - dvd neće ni kada se postavi da se butuje iz bios-a. Mrtav. A kada pritisnem da se otvori, zasvetli i ništa.Nije da sam zagovornik teorija zavere, ali..

Link to comment

Zbog prirode posla nekada u Firefox-u otvorim i po nekoliko stotina tabova u jednoj stranici.Zatim u svakom tabu selektujem tekst, pa onda copy (ctrl+c), zatvaram tab, pa ga prilepim u Word (ctrl+v), svo pastovanje ide na istu stranicu Worda, jedno ispod drugog.Pitanje: postoji li mogućnost, da se nekom komandom, prvo iskopiram sav (ili većinu) teksta u tabovima (znači, obeležim željeni tekst u jednom tabu, pa ctrl+nešto (ili neka druga komanda na tastaturi), pa onda sledeći tab, ctrl+nešto, a na kraju Word, ctrl+v)?Znači, da ne bih svaki čas prelazio iz Lisice u Word, i obratno, cilj je da prvo iskopiram sve šta želim, pa onda to zalepim u Word.Bio bih veoma zahvalan ako ova mogućnost postoji i ukoliko neko zna kako to odraditi.

Edited by laki21
Link to comment
Zbog prirode posla nekada u Firefox-u otvorim i po nekoliko stotina tabova u jednoj stranici.Zatim u svakom tabu selektujem tekst, pa onda copy (ctrl+c), zatvaram tab, pa ga prilepim u Word (ctrl+v), svo pastovanje ide na istu stranicu Worda, jedno ispod drugog.Pitanje: postoji li mogućnost, da se nekom komandom, prvo iskopiram sav (ili većinu) teksta u tabovima (znači, obeležim željeni tekst u jednom tabu, pa ctrl+nešto (ili neka druga komanda na tastaturi), pa onda sledeći tab, ctrl+nešto, a na kraju Word, ctrl+v)?Znači, da ne bih svaki čas prelazio iz Lisice u Word, i obratno, cilj je da prvo iskopiram sve šta želim, pa onda to zalepim u Word.Bio bih veoma zahvalan ako ova mogućnost postoji i ukoliko neko zna kako to odraditi.
Dobra ti priroda posla...Šta je to šta se otvara u tabovima? Aplikacija, neka benigna prezentacija (java, php, asp itd)... imaš li kontrolu nad serverom gde to leži itd?
Link to comment

Mislio sam da imaš kontrolu nad serverom, onda bi bilo relativno lako sve te podatke sa one strane sasuti automatski u word dokument na osnovu neke selekcije.A pošto nemaš, vidi za FF imaš celu kategoriju "blog tools" dodataka, kojima možeš ubrzati makar i ove osnovne operacije, tipa da kopira na clipboard samom selekcijom teksta (bez pritiskanja ctrl+c), pa do nekih kompleksnijih stvari.

Link to comment

Prastari Winamp, postoji li negdje da se skine ili ako neko ima instalaciju da okaci?HvalaP.S.Mislim na verzije 2.xx koje nemaju nikakve dodatke i specijalne efekte, koji se podignu cim kliknem na ikonu a ne da cekam minut.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...