Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Hvala, ali na ovom sajtu sam pronasao jedino nove anty spyware programe koji nista nisu nasli... Jedino sto znam da se konekcija koja se sama kreira zove i-connection, i da se u root-u nalaze fajlovi dial2.exe i sexy.exe koje je napravio Tune.

Link to comment
Hvala, ali na ovom sajtu sam pronasao jedino nove anty spyware programe koji nista nisu nasli... Jedino sto znam da se konekcija koja se sama kreira zove i-connection, i da se u root-u nalaze fajlovi dial2.exe i sexy.exe koje je napravio Tune.
Ako je verovati Prevx-u ovo što si pokupio je vrlo sveže, i na webu ima vrlo malo informacijahttp://www.prevx.com/filenames/X1145855124...DIAL22EEXE.html
The filename DIAL2.EXE was first seen on Jan 13 2009 in the following geographical region of the Prevx community:SPAIN on Jan 13 2009
Neke od tih stvari su toliko gadne i dosadne da se ne isplati cimanje oko ručnog uklanjanja i čeprkanja po registry-ju, a po svemu sudeći moraćeš upravo to da radiš čim nije reagovao na nekoliko alata za čišćenje.Moj savet - bekapuj i formatiraj. I ono što uvek ponavljam - koristi ograničeni nalog za surf bilo da si na XP-u gde ćeš možda nekada morati da koristiš Run As.. ili na Visti koja za svaku instalaciju dok si u ograničenom nalogu traži da ukucaš admin pass. Ovo bukvalno spašava život uz ograničenje u radu koje se vrlo lako zaobilazi. Edited by Conspirator
Link to comment

Хвала пуно људи, успео сам некако да средим, и то баш помоћу тог сајта, скинуо сам њихов програм, пријавио ми три грешке и име тројанца који убацује те ствари, мало прочачкао комп и тако... нема га више... то јес, након 15 рестартовања машине и покретања дајл-ап конекције више се не појављује. Проблем је што је то лаптоп од колегинице, која ме је замолила да јој то средим. Мислио сам "ха, обичан ауто дајалер". Кад не лези враже...Глупо ми је било форматирати јер не упропаштава систем, а проверавао сам реџистри и преко HiJack This, а богами и ручно... и Делује ми да је скинут... Хвала вам пуно обојици.

Link to comment

crko USB!!upomoc! ako ima pomocisinoc ga "iscupo" pre nego sto se ugasio racunar - naravno nije mi prvi put da tako nesto radim ...i od jutros -ni-makac, pojavi se u task bar-u "zelena strelica" i to je to ....naravno, mislim na podatke ne na sam USB (pod garancijom je zamenicu ga)

Edited by eye of the beholder
Link to comment

Koliko sam provalio, podaci su i dalje na USB i moze da na device manager-u vidi i velicinu samo sto ja ne mogu da mu pristupim, zato sto umesto imena i particije on ima kuke&kvakevidi sliku79496141jz3.jpg

Edited by eye of the beholder
Link to comment
Koliko kostaju nije ni cudo sto crkavaju. Prestao sam da brojim koliko sam ih promenio, sto zbog gubljenja sto zbog crkavanja.
ma nije mi problem da nabavim novi ... navikao sam se na isti i svi moguci programi i podaci se nalaze na njemu. Poslovne podatke bekapujem tako da mi nije frka za njih ali .. FF mi se pokrece sa USB kao i gomila programa, cela seznona Wire mi bila na istom :(PS pocinje da me nervira ovaj Gg* imam dva taba i posle pola sata CPU mi skoci na 99% i uspori se ceo racunar
Link to comment
ma nije mi problem da nabavim novi ... navikao sam se na isti i svi moguci programi i podaci se nalaze na njemu. Poslovne podatke bekapujem tako da mi nije frka za njih ali .. FF mi se pokrece sa USB kao i gomila programa, cela seznona Wire mi bila na istom
Jesi li probao sa linkom koji sam ti dao (Get data back) ?Inače, nije neki problem da izguglaš softver koji će raditi sinhronizaciju sadržaja USB stika sa HDD-om, što bi u tvom slučaju bilo jako poželjno koliko i safely remove hardware
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...