Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Niš ne radi :( Probao system restore, čačkao po BIOS-u, skinuo drajvere i ponovo ih instalirao... jok.Nervira nas što se pojavi poruka od samog monitora "Optimizovano za 1440 x 900", ali nema načina da mu kažeš "Da, ajde, setuj to sada".

Link to comment
Niš ne radi :( Probao system restore, čačkao po BIOS-u, skinuo drajvere i ponovo ih instalirao... jok.Nervira nas što se pojavi poruka od samog monitora "Optimizovano za 1440 x 900", ali nema načina da mu kažeš "Da, ajde, setuj to sada".
Jesi li čačkao settig na samom monitoru (ako nije lap-top) ?
Link to comment
Ma kakvi... šefa nije bilo nekoliko dana u kancelariji, niko tu mašinu (nije laptop) nije ni palio...
Ma ne, mislio sam sad, da li si probao da tu nešto šteluješ ? Edited by radisa
Link to comment

Pa prošli smo kroz monitor menu, da. Ali nigde nismo našli ništa osim onog osnovnog, pomeranja slike levo-desno i to, nikako da setujemo rezoluciju.

Link to comment
Niš ne radi :( Probao system restore, čačkao po BIOS-u, skinuo drajvere i ponovo ih instalirao... jok.Nervira nas što se pojavi poruka od samog monitora "Optimizovano za 1440 x 900", ali nema načina da mu kažeš "Da, ajde, setuj to sada".
Da li imate pri ruci neki stari monitor, običan, čisto da vidite ovo isto što kaže radiša - možda se monitor nešto zbunio ili ga sistem pogrešno prepoznaje (to bi objasnilo zašto System Restore ne može da ga vrati na pređašnje stanje).EDIT. Ili pozajmite tuđi monitor Edited by Indy
Link to comment

To nije loša ideja. Imamo u nekom zabačenom kutku stari katodni monitor velik ko kuća i nije widescreen :lol: Predložiću to šefu, makar da se malo smejem.edit: rešeno napokon, izgleda. Nakon masovnog prčkanja, 1440x900 se volšebno ponovo pojavila u settingsu.

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
otvorila sam novi gmail nalog. mogu li se mailovi iz starog prebaciti u novi i kako?
Settings - Forwarding and POP/IMAP - Forward a copy of incoming mail to <e-mail> ... Imas opciju da obrises mail koji je forwardovan, da ga zadrzis, a mozes i da kreiras filtere i forwardujes samo odredjene mailove...Edit: tek sad sam ukapirao da nisi to pitala, ali nek stoji kao mogucnost za buduce mailove koji stizu na staru adresu... :)Edit 2: Mozes da podesis neki e-mail klijent (Thunderbird, npr.) da cita gmail, pa ce ti skinuti sve stare mailove... Edited by JFrame
Link to comment

Help!Imam 12 epizoda 1 serije u mpeg formatu. U proseku zauzimaju manje od 1 Gb. Hoću da napravim DVD sa menijem koji bi imali bar 3, a po mogućstvu 4 epizode. Probao NeroVision, Ulead Video Studio, ConvertXtoDVD i u svakom imam isti problem - jedna epizoda zauzme oko 2/3 finalnog DVD-a tako da ne mogu ni drugu da metnem.

Link to comment
Zasto iPod nano nece da mi se recharge-ira preko USB porta? ...
Opravio. Thanks for nothing. <_< Otkacila se 1 zica sa baterije. Opravljam k'o Grunf. (Mislim, onaj pravi).
Link to comment

Uhhhhh; samo preko modema nikako. Morash da umrezish kompjutere i onda shareujesh konekciju, samo shto kompjuter na koji ti je prikachen modem mora da bude upaljen non stop. Moj predlog ti je da batalish zajebanciju, jer za ~3000 mozesh da kupish adsl ruter (TP-link). Moguce da ima i neki jeftiniji, ali ja nisam video.

Link to comment
Uhhhhh; samo preko modema nikako. Morash da umrezish kompjutere i onda shareujesh konekciju, samo shto kompjuter na koji ti je prikachen modem mora da bude upaljen non stop. Moj predlog ti je da batalish zajebanciju, jer za ~3000 mozesh da kupish adsl ruter (TP-link). Moguce da ima i neki jeftiniji, ali ja nisam video.
Ovo boldovano ga i zanima, a znamo da kompjuter na kojem je modem mora da bude stalno upaljen. Znaci, trebaju mu samo mrezna kartica i kabl ili jos nesto??Inace, nisam siguran da Eunet uopste dozvoljava da se samovoljno menjaju modemi/ruteri :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...