Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ja imam uT1.8 i sam ograničava na 1:12.Provereno.
Evo ga skrin, u opcijama samog programa upload ogranicen na 1kb. Verzija je 1.8.1.th_uTorrent.jpgEdit: stavljen thumbnail umesto direktnog linka. Edited by Zli Gli
Link to comment

Ovako, Drugovi i Drugarice; pazario sam "Praktica" HD fleš kamkorder. Slika je pristojna, al' da ne davim, problem je što imenovani snima u .mov formatu.Do sada sam za obradu uglavnom koristio "Inter video Win DVD creator" 2 i 3, što mi je završavalo posao prilikom obrade videa i pravljenja DVD-a.Medjutim, ovi programi ne podržavaju .mov format.Pitanje je sledeće; potreban mi je program za obradu video zapisa, koji podržava ovaj format, a da sadrži i mogućnost korišćenja filtera (tu mislim na kontrast i osvetljenost). Bonus bi bio da ima ugrađen i producer, za izradu DVD-a (ali nije uslov).Dakle, pomagajte.

Link to comment
Idi u C:\Documents and Settings\Ime\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\i tu bi trebalo da postoji folder Bookmark backups za prethodnih 4-5 dana
u Application Data uopshte nemam folder Mozille...poludecu trazeci sve adrese...probacu "rucno" preko history...hvala u svakom slucaju...
Link to comment

Uradi search i pokusaj da nadjes profil folder. Ne znam kako moze tek tako da nestane :blink:Inace, meni se nesto slicno desavalo kod prethodnih verzija FF, kada se komp restartuje, a FF je ukljucen.Nestanu bookmarksi, sve se vrati na default podesavanja (home page, ekstenzije,...). Zato sam redovno bekapovao profil, da se ne zamaram ponovnim podesavanjem. Koliko vidim, od skoro (3.0.3/4, to se vise ne desava)

Link to comment
u Application Data uopshte nemam folder Mozille...poludecu trazeci sve adrese...probacu "rucno" preko history...hvala u svakom slucaju...
Ako koristiš Vistu, idi u C:\Users\IMEKORISNIKA\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles
Link to comment

Dobio sam na poklon externi HDD, WD MY PASSPORT od 250 Gb. Kad sam ga ubacio u produzni usb kabl prvo ga je video kao obican USB uredjaj i nije uspeo da ga instalira. Posle sam ga prebacio u direktni port i odradio je instalaciju OK. Ali nakon sto sam ga formatirao u NTFS desava mi se sledece. Kad ga prikacim na USB, komp ga prvo vidi, pa se cuje onaj zvuk kao kad iskljucujem USB i onda ga komp ne vidi. Pa se to ponavlja i na kraju odbija da ga vidi. Probao sam na vise USB portova, nema neke razlike u ponasanju. Nemam opciju da ga iskljucim, a kad ga iscupam cuje se kao da sam isao preko safely remove... Da li postoji efikasan nacin da moj komp ukapira da imam externi hard ili tu ima neka druga caka? Imam WIN XP SP3.

Link to comment

Probaj da ga formatiraš u FAT32 - koliko ja kapiram, FAT32 je brži fajl sistem a za eksterni hard ti ništa ne znači mnogo da bude NTFS... Ja svoj eksterni usb hard držim na FAT32 fajl sistemu i nemam nikakvih problema, prepoznaju ga kako XP i Vista tako i Windows 7 beta 1...

Edited by srdjann
Link to comment
Probaj da ga formatiraš u FAT32 - koliko ja kapiram, FAT32 je brži fajl sistem a za eksterni hard ti ništa ne znači mnogo da bude NTFS...
Delimično tačno - FAT32 je brži na manjim hardovima (~10GB) i u slučaju da direktorijumi ne sadrže veliki broj datoteka.U svakom slučaju, meni opisani problem više liči na frku sa USB sučeljem, nego sa fajl sistemom.
Link to comment
Delimično tačno - FAT32 je brži na manjim hardovima (~10GB) i u slučaju da direktorijumi ne sadrže veliki broj datoteka.U svakom slučaju, meni opisani problem više liči na frku sa USB sučeljem, nego sa fajl sistemom.
Stavio sam NTFS jer on vidi vece fajlove od 4 Gb, ako se ne varam. Gotivac, mislis riknjava mi USB na ploci? Probao sam da zamenim kabl isto se desava, doduse kabl je duzi Jel imas neko prakticno resenje? Kad otvorim "folder" onda mi se desi da ga kompjuter privremeno ne vidi na 10-ak sekundi pa se povrati. Uspeo sam cak pola sata da ga "sacuvam" dok sam prebacivao neke filmove na njega. Islo je lepo oko 24 Mb/s...Sta mi savetujes?
Link to comment

Radio S je neunistiv, opet mi stigla ona poruka i otislo 12 dindzi... Ono sa "Stop" ocigledno ne pomaze pa ako neko zna drugo resenje, molim prosvetljenje.Inace, evo sta su mi poslali:Carlise - Walsall 1 2.10Rochdale - Accrington 1 1.65Cowdenbeath - Berwick 1 1.65Forest Green - Derby 2 1.65Prva i treca su odlozene <_<

Link to comment

Treba dva kompa da povežem na jedan adsl priključak pa mi je potreban malo duži mrežni kabl, jedno 5-6 metara. Da li to ima da se regularno kupi u prodavnicama (i gde) ili mora da se nešto budži?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...