Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

:frust: nemam prosečnu brzinu, u jednom trenutku je 2, u sledećem 15, nema veze jel dobro seedovan ili nijenalog je kod neobee, koristim uTorrent. Dobio sam savet da ograničim ul na 3kb, ali ni to nije pomoglo.
Probaj da ogranicis ul na 2kb ali ne na uTorrentu vec sa programom NetLimiter (preporucujem verziju 1.3)tj instaliras taj progam i tu ogranicis ul. a kod uTorrentu da podignes i na 50kb ;)
Link to comment

treba mi pomoc...racunar je poceo nenormalno da mi se restartuje...cesto i pre nego shto se podigne sistem...koliko je normalna core temperatura? Imam pentium D na 3.4GHz. Ima li iko ideju shta bi mogao biti problem? Meni jedino na pamet pada napajanje.

Link to comment
:frust: nemam prosečnu brzinu, u jednom trenutku je 2, u sledećem 15, nema veze jel dobro seedovan ili nijenalog je kod neobee, koristim uTorrent. Dobio sam savet da ograničim ul na 3kb, ali ni to nije pomoglo.
Mozda cu sad da lupim najstrasnije, ali cini mi se da je neko vec pominjao da je odnos ul-a i dl-a 1:12, sto bi znacilo da je tebi sa tim podesavanjima max download 36 kb/s. Neka me neko ispravi ako gresim.
Link to comment

Tako je bilo na nekim starijim verzijama uTorrenta, na ovoj novoj ne. Upravo sam probao i sljaka isto preko stotke. Bice da je nesto drugo, mozda je problem i do Neobee-a...

Link to comment
treba mi pomoc...racunar je poceo nenormalno da mi se restartuje...cesto i pre nego shto se podigne sistem...koliko je normalna core temperatura? Imam pentium D na 3.4GHz. Ima li iko ideju shta bi mogao biti problem? Meni jedino na pamet pada napajanje.
Ne bi trebalo da ga siluješ u takvom stanju, odnesi u servis, svi imaju testere za napajanja. Ako je do hardvera, najverovatnije je da je do napajanja.Inače je normalno (pogledaj kako je podešeno u BIOS-u) da kada procesor počne da se greje iznad zadate temperature, ploča počne pištanjem to da javlja, nije normalno da se restartuje sam od sebe.
Link to comment
skinuo sam net limiter 2 pro, ali kad ograničim ul, onda ni nema protoka... Stavio sam prvo na 2, pa na 10, alli dl je 0,1, 2, 5...
batali net limiter, u samom programu ogranici up na 1 i down bi morao da leti. proveri za svaki slucaj i da li je port otvoren. ako ni to ne pomogne, verovatno je provajder bacio magiju na tebe
Link to comment
batali net limiter, u samom programu ogranici up na 1 i down bi morao da leti. proveri za svaki slucaj i da li je port otvoren. ako ni to ne pomogne, verovatno je provajder bacio magiju na tebe
Zasto da batali NetLimiter - za 2ku znam i ja da ume da zeza zato sam mu i preporucio 1.3. Ako ogranici protok na samom torentu, na 1 ili 2kb .. nikad nece moci da skida punom brzinom tj sam torent nece moci da dostigne maksimalni download. Ima neke veze sa ratio odnosom Edited by eye of the beholder
Link to comment
treba mi pomoc...racunar je poceo nenormalno da mi se restartuje...cesto i pre nego shto se podigne sistem...koliko je normalna core temperatura? Imam pentium D na 3.4GHz. Ima li iko ideju shta bi mogao biti problem? Meni jedino na pamet pada napajanje.
Napajanje ili matična. Možda da u biosu isključiš opciju automatskog gašenja procesora nakon probinjanja max.temp.
Link to comment
Napajanje ili matična. Možda da u biosu isključiš opciju automatskog gašenja procesora nakon probinjanja max.temp.
Naravno. Najlakše će utvrditi da li mu je napajanje neispravno tako što će spaliti procesor. <_<
Link to comment
Zasto da batali NetLimiter - za 2ku znam i ja da ume da zeza zato sam mu i preporucio 1.3. Ako ogranici protok na samom torentu, na 1 ili 2kb .. nikad nece moci da skida punom brzinom tj sam torent nece moci da dostigne maksimalni download. Ima neke veze sa ratio odnosom
nemam nista protiv netlimitera, samo hocu da kazem da je nepotreban u njegovom slucaju i da postoji jednostavnije resenje. kod mene na utorrentu up je ogranicen na 1, dok je bio neogranicen isto sam imao jako male dl brzine, sada konstantno preko 100. ratio ne utice na brzinu dl, bar ne na javnim trakerima sa kojih uglavnom skidam.
Link to comment
Nema to vise veze, to je valjda bilo samo od uTorrent v1.6.1 do 1.7.7... Ja sam veceras probao, ogranicio upload na 1kb i opet mi je vuklo ~103.
Ja imam uT1.8 i sam ograničava na 1:12.Provereno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...