Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Preminuo mi je kucni ljubimac :(A4tech office8kMO-A4-SWOP-802.jpgOvde sam da vam kazem da ne kupujete ovaj laserski 'best buy' logitech rx 1500338632.jpg

Edited by Hustler
Link to comment
Ovde sam da vam kazem da ne kupujete ovaj laserski 'best buy' logitech rx 1500
Ja bih svima preporucio da kupuju miseve od 150 dinara. Da, to postoji! Skoro sam pao u sumanut smeh kad sam video. Otkad ga imam, glava me ne boli.Popizdeo si, jer te Big Boss ubio s ledja? Izivi se na svom jeftinom misu. Rezanje diska je zaledilo kompletan sistem? Zavali misa u zid. Ne umes nesto da namestis u Visti? Lagano obuj cokule i skaci po misu dok ga ne smrvis.Posle izvadi drugog iz fioke i nastavi relaksirano da se bavis cime si se bavio i do tada.
Link to comment
ti za 150 din ne rade sa krevetskog carsava i parketa, meni je takav neupotrebljiv :(
Upravo klikcem sa carsava. Provereni su i jorgan i cebe.Ne rade sa glatkog stola po mom iskustvu.
Link to comment
Ma ja se ulogujem, kada odaberem HTML view.Edit:Sad sam se zainatio.Ovde ima cela paleta "rešenja" za isti problem, od kojih je meni upalilo samo ovo:
https://mail.google.com/mail/

Eto.Možda nekom zatreba.

Ovo mi radi za FF, Chrome i IE. Za Operu neće.(inače, opera mi se inati i s ovim forumom, neće svako dugme da radi) Edited by ion
Link to comment

ima li još uvek da se kupi MX 310? koristim ga već par godina pa se bojim da mu se bliž kraj, a ne menja mi se za neki drugi model jer mi se ruka oblikovala prema njemu.

Link to comment

cini mi se da ga danas nisam video u obilasku radnji.inace ovi gejmerski misevi dosta kostaju. naleteo sam i na g5 koji u sebi ima olovne tegice, moz podesiti neke brzine i sl. i kostao je nekih 3.000 i kusur dinara. samo koji ce ti. cs vreme je odavno proslo

Link to comment
- Uninstalliraš je zato što je njeSra, i staviš XP, a Miša sačuvaš. cool.gif
Cesto radim neke stvari za koje moram biti siguran da rade u oba Wina, inace bih ovaj savet poslusao odavno.A ovi sto placaju desetine evra na miseve su rasipnici i truli burzuji.
Link to comment
ima li još uvek da se kupi MX 310? koristim ga već par godina pa se bojim da mu se bliž kraj, a ne menja mi se za neki drugi model jer mi se ruka oblikovala prema njemu.
Evo ti link sa spiskom radnji, gde navodno ima...Samo, ako ćeš u Tehnomarket, nazovi prvo taj, konkretan, u koji ideš, jer se može desiti da baš u tom i nema... :rolleyes:
Link to comment

Problem: već nekoliko dana mi kablovski net bukvalno zakuca tokom korišćenja, ne radi uopšte od 5 min do sat-dva i onda proradi kao da ništa nije bilo. Zvao korisnički servis više puta, kažu da je sa signalom i modemom sve u redu. Pitanje: da li je moguće da kod mene nešto pravi problem (modem povezan mrežnim kablom sa laptopom, antivirus fercera i ne prijavljuje ništa) ili stoka iz korisničkog laže te bi tamo valjalo otići sa bacačem plamena? Hvala.

Link to comment
Problem: već nekoliko dana mi kablovski net bukvalno zakuca tokom korišćenja, ne radi uopšte od 5 min do sat-dva i onda proradi kao da ništa nije bilo. Zvao korisnički servis više puta, kažu da je sa signalom i modemom sve u redu. Pitanje: da li je moguće da kod mene nešto pravi problem (modem povezan mrežnim kablom sa laptopom, antivirus fercera i ne prijavljuje ništa) ili stoka iz korisničkog laže te bi tamo valjalo otići sa bacačem plamena? Hvala.
ne treba ti bacac, samo se pojavi i kazi da si zubarkljucna stvar je da li ti svetli(konstantno) CABLE lampica na modemu ili zmirka....ako zmirka znaci da je do njih, a ako svetli onda je do tebe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...