Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ma ja bila ubeđena da imam još ohoho mesta na particiji C pa nisam ni proveravala. Kad ono, šipak - skoro mi ceo bio zauzet. Zbunilo me je što u temp folderu nisam imala ništa pa sam zato i pitala.

Link to comment

Imam problem sa instaliranjem Daemon Tools-a. Naime, kad ga instaliram, komp se uspori kao da je u pitanju Pentium I i kad se klikne, određeni folder se otvara 2-3 minuta, pa nakon skidanja instalacije komp ponovo radi normalno.Elem, ni slični programi nisu bolje prošli, pokušao sam i sa Nero Image, ali je situacija ista. Imam relativno dobru brzinu, na 2.5 GB RAM-a, a caka je u tome da sam nedavno formatirao ceo hard, na kome je dotični Daemon radio perfektno.Da li možda treba da instaliram neke drugačije kodeke? U čemu je caka?

Link to comment

Moram ovih dana da kupim neki prenosni HDD od 2.5" kapaciteta 320 (eventualno 250) GB.Sta da kupim, WD, Transcend ili nesto trece? Znam nekoliko zadovoljnih korisnika WD Passporta, ali ipak da pitam i za vasa iskustva.Meni se cini da su svi manje-vise slicni po karakteristikama (svi ograniceni na usb 2.0), tako da cena tu dodje najbitniji faktor...Ako neko zna gde u BG moze najpovoljnije da se nadje, bio bi zahvalan da mi dostavi podatak na pm . :)

Edited by mr@ki
Link to comment
Da ti nije baterija "potrosena"? Koliko dugo radi racunar napajan baterijom?
totalno zaboravih da sam postavio pitanje ovdje...elem, baterija je nedavno pocela da radi manje nego inace, nekih 45 minuta. medjutim, ista stvar je i kad bateriju izvadim potpuno, opet se ukljuchuje sam od sebe kad ga prikljucim na struju. ili, ako hocu da ga iskljuchim on se odmah zatim opet sam ukljuchi. i kad smo vec kod baterija, koliko bi kostala kupovina nove? mislim, otprilike, kapiram da cijene zavise i od modela, ali zanima me jel to preskupo, isplati li se uopste takvo 1 ulaganje
Link to comment

Imam neki problem sa Imageshackom u zadnje vreme.Kada kliknem na thumbnail, otvori se stranica i dobijem ovo...93846249nd0.th.jpg :huh: Kada riloudujem, pojavi se slika, ali ne uvek. Mislio sam da NoScript u FFu pravi problem, ali isto se desava i u Operi

Link to comment

Gmail:Bilo od kuće, bilo s posla, "Standard view" mi se ne učitava, koji god preglednik koristio IE,FF,OP.Napiše "Loading *****@gmail.com…", slajder dođe do pred kraj - i ništa.Tek kad prebacim na "Load basic HTML (for slow connections)", otvori mi inbox i ostalo.(Na poslu imam vezu od 2Mbs, tako da baš nemam slow connection)Kojim podešavanjem mogu da vidim i taj "standard view"?

Edited by ion
Link to comment
Kojim podešavanjem mogu da vidim i taj "standard view"?
Slab ti protok.Normalno se tu ucita tona skriptova, ali kad ti je veza losa onda ne moze. Cak je ranije bilo da gmail sam ponudi nakon nekog vremena da ucitas basic varijantu kad vidi da je proslo dosta vremena i da se nije sve ucitalo. Drugim recima - udari kocnicu na torente :)
Link to comment
Ma ne bre, to se uglavnom desava kad su im zauzeti serveri. Sve su gori, nasi provajderi mogu da im pljunu pod prozor.
Moguce da ima i toga, ali ja sam metodom ponavljanja dosao do toga da ako nisam zagusio vezu, bolje ide. Ovako ume i da mi se otkaci nakon nekog vremena i samo iskljuci opciju chata i krene da kuka kako mi je veza u kurcu.
Link to comment
Tvoj problem je sto nemas provajdera koji se brine za tebe. Moj provajder je poceo da ogranicava torente, tako da uvek imam 2/3 linka na raspolaganju. Tj. imao bih da ne svlacim ftpom na maksimumu.
:lol: Prokleto tacno. Taj tvoj je na sebe preuzeo ulogu majke i bolje od tebe zna sta je dobro za tebe, dok je ovaj moj vise nalik macehi i zabole ga.Odatle narodna poslovica: "Provajder je nekom majka, a nekom maceha". Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

Pa kolika mi onda veza treba ako 2mbs nije dovoljna?Kod kuće ima pristup brzinom 384kbs, i kad isključim sve ostale "potrošače" downloada, jopet isto.Ja ustvari nikad do sad nisam video taj "novi izgled" gmaila :(

Link to comment
Pa kolika mi onda veza treba ako 2mbs nije dovoljna?Kod kuće ima pristup brzinom 384kbs, i kad isključim sve ostale "potrošače" downloada, jopet isto.Ja ustvari nikad do sad nisam video taj "novi izgled" gmaila :(
E, onda je izgleda BGhost u pravu.Mada, ako bas toliko ne ide da nisi uspeo da se uopste ulogujes zadnjih nedelja, ja zaista nemam ideju. To je neki jaci gremlin na delu.
Link to comment

Ja sam korisito Gmail josh pre tri godine na dial-upu, pa je radio bez problema, ako se pod problemima ne podrazumeva vec pominjana poruka da uchitavanje traje "neobichno dugo". Stoga sigurno nema veze sa brzinom, tj. 384 kbps je sasvim dovoljno. Neobichno je, kad se vec deshava na dva razlichita kompjutera (i u razlichitim browserima), pa je malo verovatno da je neshto do tebe, a opet je chudno, jer nije ni do njih, ako se to deshava svaki put u poslednjih mesec dana. Beats me.

Link to comment

Ma ja se ulogujem, kada odaberem HTML view.Edit:Sad sam se zainatio.Ovde ima cela paleta "rešenja" za isti problem, od kojih je meni upalilo samo ovo:

...try using the httpS...
https://mail.google.com/mail/

Eto.Možda nekom zatreba. Edited by ion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...