Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Ne znam da li mesam grendmaders end frogs, ali da li bi ovako nesto moglo "da se iznenada pojavi i resi stvar" (posto na zadnjem delu monitora ima i scart):ADA-SCART-2-DVI-A.jpg

Link to comment
Ne znam da li mesam grendmaders end frogs, ali da li bi ovako nesto moglo "da se iznenada pojavi i resi stvar" (posto na zadnjem delu monitora ima i scart):
Sad ni ja nisam siguran o cemu pricam, ali sve vise mislim da su ti rekli dobro u prodavnici da ne moze...Edit: Izbacio slicicu iz kvouta Edited by IvanIvan
Link to comment

Ovaj kabl ce raditi ako ga nadjes. Mislim, nema tu velike pameti - vidis rupu i ako mozes u nju, dobro, ako ne mozes, nije dobro ;) Posle ce mozda doci problemi sa kalibrisanjima i slicnim stvarima, ali o tome ces brinuti posle.

Link to comment

E vako: Imam lap top Acer Aspire 5520, sad će tome nekih 9 meseci. E sad...do sada je radio normalno, ali u poslednje vreme se dosta brzo zagreje i onda se ugasi sam od sebe. Ja ga upalim, malo radi pa se opet ugasi. Pretpostavljam da ovo nije baš normalno? :unsure: I da, ako je bitno za problem, često ga koristim u krevetu u krilu, dapače uvek. Ako nije bitno za problem, zaboravite na zadnju rečenicu...

Link to comment
E vako: Imam lap top Acer Aspire 5520, sad će tome nekih 9 meseci. E sad...do sada je radio normalno, ali u poslednje vreme se dosta brzo zagreje i onda se ugasi sam od sebe. Ja ga upalim, malo radi pa se opet ugasi.
Nisam nikad imao laptop, ali na PC-ju bi bila dijagnoza: prašina u kuleru/neispravan kuler.
Link to comment

Ovako - drug mi je dao Transcend-ov USB flash (ovaj) da mu nesto prebacim ali ga moj vindovs ne prepoznaje i nikako ne uspevam da ga instaliram. Skinuo sam drajver sa Transcendovog sajta ali mi prilikom pokusaja instalacije istog izlazi "please plugin jet flash". Do sada nisam imao slicnih problema a koristio sam mali milion raznih flash drajvova...Jel ima neko ideju kako da ga nateram da proradi?

Link to comment
Enkoder, Učo, enkoder. Ako služi za kodiranje, onda je enkoder (pakovanje i/ili šifriranje, uglavnom promena izvornih podataka, da ne idemo dalje), ako je za suprotno (raspakivanje i/ili dešifrovanje, vraćanje podataka u prethodni oblik) onda je dekoder.
pazi kada htedoh isto da napisem, ali me sprecio strah od padanja u nemilost. :rolleyes:moderacija je uvek u pravu. cak i kada nije.(bas dobro sto ga je ispravio upravo moderator.) cool.gif Edited by voja i
Link to comment
Nije moguce, jer ne mogu zamisliti da nema "plavog", standardnog monitorskog izlaza sa graficke kartice. Mozda neko drugi zna nesto vise, ali ja nikada nisam video karticu bez toga. Pored toga, ovu sliku sam izguglao prema onome sta si rekao (nvidia 6200).
moguce ako je lap u pitanju. ali negde u kutiji je sigurno ovoATI%20DVI-DSUB%202.jpg
Link to comment
Probao sam, nista... Kod njega je valjda XP automatski odradio instalaciju a kod mene nece.
Nisi napisao koji operativni sistem ti imaš. XP(SP2) bi trebalo sam da odradi instalaciju, ako to ne uradi, nešto hardverski nije u redu. Ili je sam XP u jako lošem stanju.
Link to comment

Takodje imam XP SP2 koji vec godinu i jace sljaka skoro bez ikakvih problema pa mi je zato i cudno. Najdalje sto sam otisao (time sto XP instalira neke generic drajvere) je da se medju diskovima pojavi ono "removable disk g:", ali kad pokusam tu da udjem izlazi mi "please insert disk into drive g:" :unsure:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...