Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

?Vako stoje stvari: im?o nVidia 5200, crkla, uz?o istu, 6200. Sa onom prvom mog?o da povezem komp i TV (?Gorenje?, ulaz/izlaz na cincile), sa ovom drugom ? njet. Problem ? drugaciji izlaz na kompu. Bio u par prodavnica ? rekose: ?To se ne moze resiti osim da kupis super novi-giga-mega-sta-ti-ja-znam kakav teleprijemnik?. Sad, ne zelim da pazarim novi TV, al? bi (j)opet da gledam sliku sa kompa na njemu. Moze li se to...nekako? Ima l? neki kabl za tu igru ili eventualno neko prespojenje&sl.?

Link to comment
Ja bih ti pomogao kad bih znao sta je ovo.
E, jebemliga, meni rekose da se tako zove, ja ti se malko razumem u te stvari...Elem - tri rupe - bela, crvena i zuta (u koju se utacu ovi kablici, je l' te)... Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment
E, jebemliga, meni rekose da se tako zove, ja ti se malko razumem u te stvari...Elem - tri rupe - bela, crvena i zuta. Ako se tako zovu, onda je to...
Sad kontam. Ti zelis na televizor da udjes ovakvim kablom:319x358_AV_cable.jpga izlazi sa kartice ti izgledaju ovako:53.jpgResenje je ovakav kabl, kojim ces ici sa S-Video konektora (to je onaj okrugli), na AV ulaz televizora:9_Pin_S_Video_TV_to_RCA_Converter_AV_Cable_Adapter.jpgA drugo moguce resenje je ovaj kabl:53_00002530.jpg Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment
a izlazi sa kartice ti izgledaju ovako:53.jpg
Brat kaze sledece: sve je to lepo i divno i krasno, al' on vidi samo ovaj u sredini, "bijeli" dok ova druga dva nema (sto je' i problem)...Khm - je l' to moguce?
Link to comment
Brat kaze sledece: sve je to lepo i divno i krasno, al' on vidi samo ovaj u sredini, "bijeli" dok ova druga dva nema (sto je' i problem)...Khm - je l' to moguce?
Nije moguce, jer ne mogu zamisliti da nema "plavog", standardnog monitorskog izlaza sa graficke kartice. Mozda neko drugi zna nesto vise, ali ja nikada nisam video karticu bez toga. Pored toga, ovu sliku sam izguglao prema onome sta si rekao (nvidia 6200).
Link to comment
Nije moguce, jer ne mogu zamisliti da nema "plavog", standardnog monitorskog izlaza sa graficke kartice. Mozda neko drugi zna nesto vise, ali ja nikada nisam video karticu bez toga. Pored toga, ovu sliku sam izguglao prema onome sta si rekao (nvidia 6200).
Znam, i ja sam nasao slicne/iste slike, ali sad sam i sam pogledao i - nema. Izmedju tog "bijelog" i monitora ima samo jos jedan bijeli ulaz (bas kao na TV-u sto ti malopre spominjah)...
Link to comment
Znam, i ja sam nasao slicne/iste slike, ali sad sam i sam pogledao i - nema. Izmedju tog "bijelog" i monitora ima samo jos jedan bijeli ulaz (bas kao na TV-u sto ti malopre spominjah)...
Taj beli se zove DVI. Pitaj po radnjama da li imaju kabl koji je DVI s jedne a AV s druge strane, ako si vec siguran da nemas druge izlaze sa graficke i druge ulaze u TV.
Link to comment
Nije moguce, jer ne mogu zamisliti da nema "plavog", standardnog monitorskog izlaza sa graficke kartice. Mozda neko drugi zna nesto vise, ali ja nikada nisam video karticu bez toga. Pored toga, ovu sliku sam izguglao prema onome sta si rekao (nvidia 6200).
Evo ja na poslu imam samo DVI izlaz, pa koristim ovakav nekakav adapter uz njega. Inace kartica mi je NVIDIA GeForce 8600 GT.
Link to comment
Evo ja na poslu imam samo DVI izlaz, pa koristim ovakav nekakav adapter uz njega. Inace kartica mi je NVIDIA GeForce 8600 GT.
Ima l' toga po prodavnicama (+koja mu je regularna cena) ili se mora malko traziti?
Link to comment
Činčile su životinje od kojih se koristi krzno.Ovo zašta ti pitaš su činčevi.
Upravo! Btw, ja samo preneo kak' su mi kaz'li...
Link to comment
Ima l' toga po prodavnicama (+koja mu je regularna cena) ili se mora malko traziti?
Meni ovaj link stoji u biljeskama odavno, nadam se da je to to :-)Edit: E jbg, sad sam otisao na link i nisam vise siguran... BTW, ja sam dobio adapter uz komp, pa ne znam gde ima da se nadje... Mozda ovo? Edited by IvanIvan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...