Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

a.s.a.pImam pitanjeKako da iz *.ppt koji je celi u tekstu + malo tabela prebacim u normalan tekst u *.docJel postoji neki add-Ins koji bi to odradio u 3 klika ili moram da ulazim u svaki slajd da obelezavam teks pa kopi/pejst

Link to comment
a.s.a.pImam pitanjeKako da iz *.ppt koji je celi u tekstu + malo tabela prebacim u normalan tekst u *.docJel postoji neki add-Ins koji bi to odradio u 3 klika ili moram da ulazim u svaki slajd da obelezavam teks pa kopi/pejst
Snimi ga u Power Pointu kao rtf format, i učitaj ga u Word... To je malo više od 3 klika, ali je i dalje brzo...
Link to comment
Na prastarom kućištu su ventilatori (1 in + 2 out) počeli da se čuju, prepuni prašine.Probao da ih izduvam, ali su i dalje bučni.Preporuke za što tiše "osmice"?
Otvoris ventilator (skines zaptivac sa osovine) i kanes kap-dve mašinskog ulja (za šivaće mašine). Vratiš zaptivač.
Link to comment
Ima li ko ideju čime narezati .ROM fajl kao image?
Nikad nisam radio sa ROM-ovima, ali nema šta nema da mi MagicISO nije sredio kao image.
Link to comment

Ma problem je u sledećem:

2. UPDATE by Disc or USB Device- In case of Using a disc, Make an update disc under below recommendation.. Disc type : ISO type. Multi-session : No Multi-session. Recording speed : under 8x- You can update new F/W, by playing the update disc
Ni jedan software, pa ni MagicISO ne "prepoznaje" .ROM kao image file. Edited by cika tale
Link to comment
Otvoris ventilator (skines zaptivac sa osovine) i kanes kap-dve mašinskog ulja (za šivaće mašine). Vratiš zaptivač.
Jel' može/sme WD40?Mada... tripujem da će posle da se još više lepi prašina.Osmice nisu skupe, samo bih rado uzeo neku sa što manje db.
Link to comment

Postaviću ovo pitajnje na dva mesta, nisam siguran gde pripada, pa nek moderatori brišu suvišno, dakle;Imam Samsung D880, sa dve kartice, telefon funkcioniše sasvim OK, medjutim, nije problem u tome.Problem je u sledećem; prvi put posedujem Samusngov telefon, i po prvi put sam se susreo sa đubretom od softvera zvanim "Samsung PC studio 3".Dakle, teško je poverovati koliko je to sranje od aplikacije. Najviše me nervira što ne mogu da bekapujem poruke koje su duže od 160 karaktera, niti da pišem iste putem PC-a ako imaju više od 160 karaktera...Sam proces konektovanja, čitanja podataka sa telefona...brrrrrPitanje za upućene: postoji li neki kršten softwer koji funkcioniše i za Samsungove mobilne, a koji je bolji i lakši za upotrebu, naročito što se tiče baratanja SMS-ovima? Bio bih beskrajno zahvalan ukoliko neko pomogne.

Link to comment

@cika taleJesi li probao da narezes taj fajl na disk, posto mi se cini da to uopste nije image. U podesavanjima stavi to iso, no multisesion i 8x

Edited by yabadaba
Link to comment

Narezao sam taj file takav kakav jeste, no DVD (Home Cinema) ga ne prepoznaje i izbaci disk.Možda bi trebalo da ga preimenujem u naziv Firmware-a koji je već u Home Cinema..A možda bi trebalo da ništa ni ne pokušavam jer, bar po rečima servisera, postoji mogućnost potpunog kvara uređaja.A sve je krenulo od toga što sam se hteo rešiti iritantnog problema zvanog "QPEL FORMAT NOT SUPPORTED" za DiVX filmove koji imaju taj kodek.

Link to comment
Aha, hoces da flesujes firmware... Problem sa iritantnim problemom je sto ESS chipset koji se nalazi u vecini DVD pladzera ne podrzava QPEL kodek. Koji imas DVD?
Samsung HT Q7.
Link to comment
Otvoris ventilator (skines zaptivac sa osovine) i kanes kap-dve mašinskog ulja (za šivaće mašine). Vratiš zaptivač.
Sličan problem i kod mene.Kuler za napajanje je zatvoren u metalnu kutiju zajedno sa dotičnim napajanjem. Bruji onako fino, iako je redovno čišćen i ne postoji nikakva fizička zajebancija (parče šrafa ili slično), koje je upalo unutra. Takođe, kuler je zaliven (ako se tako kaže) i ne može da se otvori, samo se iznutra nazire onaj bakarni kalem. Kad rastavim kuler od te kutije za napajanje i uključim komp, ovaj radi super. Kad ga vratim i sve zavrnem, tandrče.Sve sam gledao, sve je čisto i pričvršćeno, pet puta proverio. Da li pomaže (ovo su sad pretpostavke), ako bih npr. našpricao u taj kalem malo WD-40 ili nešto slično?Moguće je da kad ga zašrafim nazad, da se naslanja malo da neki metal i proizvodi vibraciju? :unsure: Hvala na odgovoru.edit: gramatika k'o Bogoljub Edited by šumejker-Levi 9
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...