Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

mogu li se downloadovani titlovi (.srt format) ikako ubaciti u dvd film? ili da film prebacujem u divx...ili josh lakse, da skinem film u odgovarajucem formatu :)

Link to comment
hvala.ipak, mislim da cu radije skinuti divx verziju, lakse je :)
Razumem te.Ja sam proletos to uspeo iz xyz pokušaja sa diskom koji mi je drugar kupio iz USA, i sad ne bih znao da ponovim.
Link to comment

savet potreban:Western Digital My Book Essential 500 GB za 89 jurawestern-digital-mybook-500gb.jpgiliMaxtor Basic 640 GB 3.5" External Hard Drive USB 2.0 & Firewire 400 za 79 juraproduct-7008852.jpgkoliko su uopste osetljiva ta cuda na vlagu, toplotu/hladnocu, potrese ?fala.

Link to comment

Problem je u sledećem: u nekom trenutku, prvo mi iskoči post-400-1227214863.jpga kada kliknem "Close message" onda i ovopost-400-1227214916.jpgNajveći mi je zajeb u tome što mi se ovim prekida internet veza, a ja to, je l' te, ne bih želeo...Samo još da napomenem da me svaki put pri paljenju kompa ZoneAlaram pita da li hoću da "odobrim" taj neki program, "Generic Host Process" ili kako se već zove...Ja sam odbij'o, ali sam jedanput kliknuo "yes", ali uz opciju da ga ne zapamti nego da me (j)opet svaki put pita. Sam tu nešto usr'o ili...+kaj da mu radim?

Link to comment
Moj stav je da su horizontalni nadmoćni nad vertikalnim. Plus fajervajer i 10 ojra uštede. Ih.
a moj da su maxtorovi (sami) drajvovi nezniji od wd-ovih.a sto ne uzmes sata enclosure i spakujes seagateov disk unutra. za te pare mislim da mozes i 750GB da dobjes, ako ne i 1TB. conceptronics - 15,80?+VAT (3.5" sata, USB2.0)HDD 500GB SATA-II SEAGATE 32MB 38,50?+VATHDD 750GB SATA-II SEAGATE 32MB 64?+VATHDD 1000GB SATA-II SEAGATE 32MB 77,60?+VATdodaj jos 10-12% trgovinske marze... Edited by voja i
Link to comment

Kupio sam novo napajanje, nakon sto je staro pravilo sranja, resetovalo se i na kraju umrlo. Kada sam se odlucivao za naslednika, izabrao sam no name jeftino od 500 vati, nasuprot Kuler Masteru od 300, racunajuci da nema sanse da je bas toliko ukradeno u specifikacijama jadne firme iz okoline Shenzhena.Sad mi se opet ponekad desi da se resetuje komp i to obicno nakon sto duze vreme ne diram DVD, pa onda kliknem na njega. Sve mi smrdi na struju, ali ne mogu se pomiriti da to napajanje od kvazi 500W ne moze terati dva harda, DVD drajv, flopi i pretpotopski GeForce4.Ima li neko slicna iskustva, sa razlicitim resenjem?

Link to comment

Čoveče, zar još koristiš floppy? Ja sam pazario UPS za 30ak eura kad mi je bilo crklo napajanje i povelo sa sobom u smrt matičnu i ram. Pre 2 godine. U međuvremenu terao fino i sa noname napajanjem, i sa ovim koje sad imam. Mada ti ne garantujem da je UPS rešenje.

Link to comment
Čoveče, zar još koristiš floppy? Ja sam pazario UPS za 30ak eura kad mi je bilo crklo napajanje i povelo sa sobom u smrt matičnu i ram. Pre 2 godine. U međuvremenu terao fino i sa noname napajanjem, i sa ovim koje sad imam. Mada ti ne garantujem da je UPS rešenje.
Flopi je za mene neophodan deo racunara. Ja bi to gurao i u laptopove da mogu. Nikad ga ne koristim, ali volim da imam :)A sto se tice UPSa, nekako mi je tesko da poverujem da ja kliknem na DVD drajv i da napajanje onda povuce toliko struje da bi UPS sredio stvar. Logicnija mi je teorija da jednostavno nema dovoljno snage za sve i da se iskljuci na ploci sto dovodi do reseta. Mada bih ja najvose voleo da mi neko kaze: "A, pa to ti je do podesavanja DVDja". Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment

Nevezano za uzroke restarta, makni tog kineza i uzmi neko krsteno napajanje. Npr. neki LC za 40e i bices miran.Nije kod njih toliki problem nedostatak snage . Svi oni rade OK na pocetku i teraju masinu. Medjutim, samo je pitanje vremena kada ce ispustiti dusu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...