Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Tako mi i treba kad citam postove baxuznog gotivca - sad ja ne mogu na jucub. A da nismo nas dvojica nekakvi internet dvojnici, ko nekad na fiksnom telefonu (a ja bogme jos uvek), pa da moramo cekati da se jedan skine da bi se drugi kacio?

Link to comment

Da li zna neko neki program za razbijanje passworda rar arhive, ali da ne radi po principu listanja svih mogucih kombinacija, jer to traje u nedogled. Svi slicni programi koje sam koristio su radili na taj nacin. Znaci, treba mi program koji automatski prepoznaje sifru, jer bi ona trebala biti zapisana u negdje u samoj arhivi.

Link to comment
Da li zna neko neki program za razbijanje passworda rar arhive, ali da ne radi po principu listanja svih mogucih kombinacija, jer to traje u nedogled. Svi slicni programi koje sam koristio su radili na taj nacin. Znaci, treba mi program koji automatski prepoznaje sifru, jer bi ona trebala biti zapisana u negdje u samoj arhivi.
dodji juce. brute force je jedina koliko toliko uspesna metoda.
Link to comment

skidam neku igricu sa rapida i koristim cryptload program. kad skidam jedan file bez cryptloada, download je uvek oko 500kbs, a kad idem preko crypta ne prelazi 100kbs. jel zna neko u cemu je problem? pokusao sam i sa rapgetom, ali on mi stalno prijavljuje neku gresku. jel za neki bolji program?

Link to comment

Prikachio sam josh jedan DVD drive i osim shto u sushtini radi, imam problem da mi se windows loading ekran smrzne na nekoliko trenutaka pri podizanju sistema. U stvari, slika je malo prigushena i smrznuta i onda odjednom nastavi normalno. Slichna stvar mi se desila pre par dana kad sam zaboravio da promenim jumper na hardu iz drugog kompa na slave, medjutim ovde na kraju sve radi, a i stoji na slave od pochetka. U biosu se vide normalno kao master i slave, a problema nema ni kad otkachim prvi dvd. Mozda da ih ne drzim na istom kablu?

Link to comment

Evo jednog imbecilnog pitanja: zbog cega ja od pre neki dan ne mogu da koristim normalan gugl? Ukucam google.com, a prebaci me automatski na google.it. Mogu da koristim i druge lokalne guglove, ali .com jednostavno ne postoji kao opcija, samo redirektuje na italijanski. Sto je najgore, stalno mi izbacuje neke italijanske sajtove i slicne gluposti. Nista nisam menjao pre toga, u totalnoj sam megazbunjenosti. Ortak mi kaze da je on pre godinu-dve imao identicnu situaciju, samo sa madjarskom verzijom, kaze njemu to tako trajalo nekoliko meseci, ne seca se kako je prestalo, misli spontano. Elem, madjarski bi verovatno bio jos gora opcija, pa jos ja ispadam srecan, ali svejedno, necu zabarski gugl, to mi je ispod casti... Pomoc?

Link to comment
Evo jednog imbecilnog pitanja: zbog cega ja od pre neki dan ne mogu da koristim normalan gugl? Ukucam google.com, a prebaci me automatski na google.it. Mogu da koristim i druge lokalne guglove, ali .com jednostavno ne postoji kao opcija, samo redirektuje na italijanski. Sto je najgore, stalno mi izbacuje neke italijanske sajtove i slicne gluposti. Nista nisam menjao pre toga, u totalnoj sam megazbunjenosti. Ortak mi kaze da je on pre godinu-dve imao identicnu situaciju, samo sa madjarskom verzijom, kaze njemu to tako trajalo nekoliko meseci, ne seca se kako je prestalo, misli spontano. Elem, madjarski bi verovatno bio jos gora opcija, pa jos ja ispadam srecan, ali svejedno, necu zabarski gugl, to mi je ispod casti... Pomoc?
izbrisi kukijse i registre. ja sam tako resio slican problem. stalno mi se otvarao hong kong youtube. skini ccleaner, odlican program. iy njega lepo obrises i problem resen. obrisaces i history i pasworde koje ti windows pamti, ali valjda ih znas napamet.
Link to comment
Evo jednog imbecilnog pitanja: zbog cega ja od pre neki dan ne mogu da koristim normalan gugl? Ukucam google.com, a prebaci me automatski na google.it. Mogu da koristim i druge lokalne guglove, ali .com jednostavno ne postoji kao opcija, samo redirektuje na italijanski. Sto je najgore, stalno mi izbacuje neke italijanske sajtove i slicne gluposti. Nista nisam menjao pre toga, u totalnoj sam megazbunjenosti. Ortak mi kaze da je on pre godinu-dve imao identicnu situaciju, samo sa madjarskom verzijom, kaze njemu to tako trajalo nekoliko meseci, ne seca se kako je prestalo, misli spontano. Elem, madjarski bi verovatno bio jos gora opcija, pa jos ja ispadam srecan, ali svejedno, necu zabarski gugl, to mi je ispod casti... Pomoc?
I meni se jednom to desilo... Koliko sam shvatio, na osnovu IP adrese Google je kontao da sam u Austriji, jer sam se kačio preko nekog 041, a tu je ko zna kakva dodela adresa...E, sad, ja sam to rešio tako što sam na naslovnoj strani kliknuo na preferences(donji, od dva podvučena linka pored trake za upis onoga što tražiš), pa na prvoj opciji odabrao da mi je interface na engleskom, a dole kliknuo da ne preferira ništa, i da ga baš briga za jezik... I to sčuvao u kuksijima™, klikom na save...Posle, kada sam se vratio na normalnog provajdera, sve je ostalo tako podešeno... I ne smeta mi... Edited by radisa
Link to comment

Jel moze neko da mi objasni, click po click, kako se prebacuju video klipovi na Ipod Nano preko itunes-a. Po mogucstvu u naredna 3-4 sata :)

Edited by nbg4ever
Link to comment

Hvala i kojotu i radisi, ali sam ipak prihvatio radisin predlog, kao manje invazivan. Mada ono .it i dalje bode oci, ali sada cisto estetski. Hvala obojici, u svakom slucaju!

Link to comment

Kako da word 2007 nateram da mi sa svakim novim otvaranjem stil ne bude ovaj normal (kao što je sada, pa svaki put moram ručno da menjam - nervira me)2h3a5aq.jpgveć stil koji ja želim?

Link to comment

Ovako...Laserski mis, komp ga registruje kada se prikljuci (probano vise usb portova), rade svi klikovi/dugmici/skrol, ali se kursor ne pomera. Stari mis radi normalno.Probacu ga na komsijskom racunaru, ali verovatno je laser otisao?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...