Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Joj ovo @Vapad-ovo me podseti na zadnje dane mog prvog desktopa kada je HDD u stanju mog ocajanja zavrsio u zamrzivacu. I pomoglo je :D 

Link to comment

Jedan moj kolega je spasio skoro sve podatke tako što je kupio polovni (jedva našao) isti disk i premestio platoe sa starog na ovaj što je kupio. Stari disk je počeo da krlja i slično se ponašao kao ovaj gore...

Link to comment

@goofs me izbaksuzirao, pojebo mi se ovaj Windows Storage Spaces zbog jednog loseg sektora na jednom disku u mirroru. Trazio i trazio resenje da bih nasao da Microsoft preporucuje da koristis tool za vadjenje podataka jer ne postoji nacin da se osposobi kad udje u ovo stanje :isuse:

 

Tako da sada skeniram, deluje da cu uspeti da oporavim podatke od tool-a koji je zamisljen da ih zastiti :lolol: Jedino ne znam sta sledece da koristim. Ne mogu klasicni mirror posto je jedan disk externi. Neki lagani sync tool bi dobro dosao. Mozda samo napravim robocopy job koliko god ne voleo da se oslanjam na CLI i skripte.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Hocu da kupim smart TV - ima Hisense od 70 incha svaki inch po hiljadu dinara, operativni sistem neki VIDA - vredi li to?

 

Oznaka Hisense A6K

 

Ili da trazim samo android TV?

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...