Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Cannon pixma 1600ip, odjednom mi ne prepoznaje cartridge, veli mi "coloure cartridge can not be recognized", i ni da mrdne. Tj ne mogu da printam ništa?Ima li Neko neko iskustvo?Može li punjenje cartridgea da reši prob, ili moram pazarit novi?
je li originalni cartridge? pixme ne vole non-original i punjene.mozes li da ga izvadis i vratis nazad? da li onda i dalje prijavljuje istu gresku?
Link to comment
je li originalni cartridge? pixme ne vole non-original i punjene.mozes li da ga izvadis i vratis nazad? da li onda i dalje prijavljuje istu gresku?
Originalan, ali punjen. Ali radio je jedno vreme, tj DUGO je radio posle punjenja. I odjednom. cap. Ma vadio, kako nisam jedno trilion puta, reinstall drajvera, i ostale zajebancije. I ništ'.
Link to comment

dakle .... kad pokusam da pokrenem jednu staru dos aplikaciju (yamb :D) izadje mi neki cudan error ... yamb je normalno radio svih ovih godina pod XPom ali sad odbija :(

post-61-1224435038.jpg

Link to comment

Једно јако мудро питање: пошто на компу имам и АДСЛ (шерован на још три машине) и вајерлес (само мој), постоји ли нека фора да се конекције поделе тако да Фајерфокс троши АДСЛ, а Соулсик харчи бежични?

Link to comment

Pitanje: Gde mogu da se kupe stariji AMD procesori, on-line. Konkretno bi me interesovao Athlon XP 3200+, socket 462(ili ti socket A)?Product code: AXDA3200 BOX

Link to comment
sta je sa odgovaracima :huh:
Kakvim crnim odgovaracima?Jedan nekako uspeva da salje pogresne instrukcije direktno procesoru, drugi doveo pet izvora intrerneta u kompjuter, treci kupuje matore procesore ko da su Yugo...Izludeli ste skroz :) Edited by Kudravi Gaucos
Link to comment
dakle .... kad pokusam da pokrenem jednu staru dos aplikaciju (yamb :D) izadje mi neki cudan error ... yamb je normalno radio svih ovih godina pod XPom ali sad odbija :(
probaj da skeniras sistem sa nekim spyware/trojan removerom.
Link to comment

Nešto sam se zezala sa programom window blinds i na kraju ga deinstalirala jer me je zezao. Sve se vratilo na staro, osim što je kompjuter počeo da mi ispušta zvuke, tj. da klikće. Ne čuje se taj zvuk stalno, već samo kada ulazim u podfoldere. Znači, imam neki folder na radnoj površini, kliknem, ništa se ne čuje. Kliknem na folder koji se nalazi u tom prvom folderu, i tu se čuje "klik". Ne čuje se kada kliknem na neki fajl, ali na folder da. I, kada kliknem na my copmuters, pa na neki od hardova - isto se čuje klik. Dakle, ne čuje sa kada klikneš na konkretan fajl i na prvi nivo foldera. Ja to hoću da isključim jer me nervira.I gde imaju da se skinu neke teme za XP - nešto me uhvatilo da menjam izgled. Zato sam se i zezala sa ovim programom :blush:?

Link to comment

Imam štampač Canon IP 1800, koji vrlo fino štampa u boji, ali se kertridž dosta brzo potroši. Kad je kvalitet štampe postao slabiji i kad je kompjuter počeo da mi prijavljuje da je ink pri izdisaju, otišao sam u radnju i tamo mi je tip dopunio kertridže, što je mnogo jeftinije nego da se kupuju novi.Problem je, međutim, što kompjuter nije prepoznao da je kertridž dopunjen i konstantno me je obaveštavao da je ink low, u kritičnoj fazi, ali to mi nije smetalo jer je štampač radio odlično. Posle nekog vremena kompjuter je konačno "zaključio" da sam potrošio sav ink i više nije hteo da mi dozvoli štampanje dok ne zamenim kertridž, iako je prilično pun!šta treba resetovati ili podesiti u opcijama da bi se kompiš prevario?

Link to comment
Imam štampač Canon IP 1800, koji vrlo fino štampa u boji, ali se kertridž dosta brzo potroši. Kad je kvalitet štampe postao slabiji i kad je kompjuter počeo da mi prijavljuje da je ink pri izdisaju, otišao sam u radnju i tamo mi je tip dopunio kertridže, što je mnogo jeftinije nego da se kupuju novi.Problem je, međutim, što kompjuter nije prepoznao da je kertridž dopunjen i konstantno me je obaveštavao da je ink low, u kritičnoj fazi, ali to mi nije smetalo jer je štampač radio odlično. Posle nekog vremena kompjuter je konačno "zaključio" da sam potrošio sav ink i više nije hteo da mi dozvoli štampanje dok ne zamenim kertridž, iako je prilično pun!šta treba resetovati ili podesiti u opcijama da bi se kompiš prevario?
vidi na vrhu strane - i Glas ima slican problem. Ja imam iP6210D i kada mu je se Photo cartridge ispraznio, ja sam stavio novi [originalni] i sve radi kako treba. Znam da je to skuplja varijanta, ali svojevremeno negde procitah da Canon [a pogotovo Pixma] stampaci ne vole punjene ili neoriginalne cartridge.probah da izgooglam na brzaka za vas problem, ali bez uspeha :(
Link to comment
Imam štampač Canon IP 1800, koji vrlo fino štampa u boji, ali se kertridž dosta brzo potroši. Kad je kvalitet štampe postao slabiji i kad je kompjuter počeo da mi prijavljuje da je ink pri izdisaju, otišao sam u radnju i tamo mi je tip dopunio kertridže, što je mnogo jeftinije nego da se kupuju novi.Problem je, međutim, što kompjuter nije prepoznao da je kertridž dopunjen i konstantno me je obaveštavao da je ink low, u kritičnoj fazi, ali to mi nije smetalo jer je štampač radio odlično. Posle nekog vremena kompjuter je konačno "zaključio" da sam potrošio sav ink i više nije hteo da mi dozvoli štampanje dok ne zamenim kertridž, iako je prilično pun!šta treba resetovati ili podesiti u opcijama da bi se kompiš prevario?
Imao sam negde uputstvo za kertridže za HP5150, sećam se da je operacija podrazumevala prelepljivanje nekih kontakata na kertridžu izolir trakom, zatim vraćanje istih u štampač, pa onda par klikova po opcijama drajvera, pa skidanje izolir trake... Mislim da ćeš rešenje (ako postoji) lakše naći ako guglaš prema oznaci kertridža, nego prema modelu štampača, pošto se sećam da se uputstvo za HP nije odnosilo na štampač, nego na kertridž.
Link to comment
Nešto sam se zezala sa programom window blinds i na kraju ga deinstalirala jer me je zezao. Sve se vratilo na staro, osim što je kompjuter počeo da mi ispušta zvuke, tj. da klikće. Ne čuje se taj zvuk stalno, već samo kada ulazim u podfoldere. Znači, imam neki folder na radnoj površini, kliknem, ništa se ne čuje. Kliknem na folder koji se nalazi u tom prvom folderu, i tu se čuje "klik". Ne čuje se kada kliknem na neki fajl, ali na folder da. I, kada kliknem na my copmuters, pa na neki od hardova - isto se čuje klik. Dakle, ne čuje sa kada klikneš na konkretan fajl i na prvi nivo foldera. Ja to hoću da isključim jer me nervira.I gde imaju da se skinu neke teme za XP - nešto me uhvatilo da menjam izgled. Zato sam se i zezala sa ovim programom :blush:?
Nađi sounds and audio devices u control panelu.Tu bi trebalo da imaš zvuke za svaki event u windowsu (menu popup, maximize and minimize window, empty recycle bin..).To što tebi "klikće" ne mogu baš da se setim kako se zove, možda nešto kao "navigation"...Moguće je i da se taj "klik" nalazi u advanced setovanjima enternet (!) explorera, ako ti se oglašava i prilikom otvaranja internet strana.
Link to comment

Reših da se prijavim za probni period IPTV-a, pa me zanima da li je neko od vas raskinuo ugovor sa buđavim PTT KDS-om? Da li prave kakve probleme/komplikacije?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...