Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Momci, hvala vam :)
ako si uspeo da sredis problem, bar reci sta je bilo. nije lepo da nas drzis u neizvesnosti.a time ujedno pomazes i drugima ako (kada) budu imali isti ili slican problem. :huh:
Link to comment
ako si uspeo da sredis problem, bar reci sta je bilo. nije lepo da nas drzis u neizvesnosti.a time ujedno pomazes i drugima ako (kada) budu imali isti ili slican problem. :huh:
Nisam rešio. Potražiću neki servis..ako se nakanim i dokle izdržim ovako kako je. Moguće da je nešto sa IE 7 i Vistom.Samo pretpostavljam. Vama hvala na trudu da pomognete. Ako i kad saznam šta je, javiću.
Link to comment

Luka:Ne znam koju verziju Worda koristiš, ali generalno pronađi "AutoCorrect Options", pa u "Autoformat" i "Autoformat as you type" unčekiraj Replace "Straight quotes" with "smart quotes"Za 2007-micu:

Click the Microsoft Office Buttonclipboard53qu7.jpg, and then click Word Options.Click Proofing.Click AutoCorrect Options.
TV mi ima samo jedn scart, a rado bih da u njega utaknem, VCR, DVD, izlaz iz graficke kartice,...znaci nekoliko uredjaja.Kako da izbegnem da stalno vadim jedne i guram druge kablove ili da ih sve divljacki spajam u jedan scart?Ima li nekakav uredjajcic, risiver ili nesto slicno, koji bira sa kog sourcea cu gledati na TV?
naravno, i to za sitnu kintu.zove se SCART switch. biraj!kod nekih modela mozes cak i da izaberes da gledas jedan source a da snimas na vcr ili dvd-r sa drugog (sve povezano preko istog uredjaja).
Hvala mnogo.Još da nađem "indijance" koji to prodaju u Bgd.. Edited by ion
Link to comment

Ok, hvala. No, pošto mi, ustvari, trebaju ova 3 navodnika: ? - ? - ?, ja sam išla na Insert-Symbol-Shortcut key i svakom navodniku ponaosob našla sam mesto na tastaturi. :)

Link to comment
Ok, hvala. No, pošto mi, ustvari, trebaju ova 3 navodnika: ? - ? - ?, ja sam išla na Insert-Symbol-Shortcut key i svakom navodniku ponaosob našla sam mesto na tastaturi. :)
Možeš i da prebaciš tatstaturu na ćirilcu (levi alt i šift, dok ne naštimaš, ako si odabrala da imaš i ćiriličnu postavku) i onda navodnici sami budu pametni...
Link to comment
Hvala mnogo.Još da nađem "indijance" koji to prodaju u Bgd..
Prodaju Hrvati. Imaš u Idei u OBrigada veeeeliki izbor tih skart zajebancija. Verujem da ima i ovo što tebi treba. BG Elektronik takođe.
Link to comment
TV mi ima samo jedn scart, a rado bih da u njega utaknem, VCR, DVD, izlaz iz graficke kartice,...znaci nekoliko uredjaja.Kako da izbegnem da stalno vadim jedne i guram druge kablove ili da ih sve divljacki spajam u jedan scart?Ima li nekakav uredjajcic, risiver ili nesto slicno, koji bira sa kog sourcea cu gledati na TV?
ima risivercic :DYamaha%20359.jpg
Link to comment

Kompjuterska neznalica bi da postavi jedno pitanje. Imam instaliran Kaspersky koji vise ne moze da se apdejtuje i hocu da ga skinem sa racunara. Medjutim, kad pokusam deinstalaciju na pola puta dobijem

Error Could not open key HKEY-LOCAL-MACHINE/SOFTWARE/Kaspersky Lab/AVP6/dataVerify that you have sufficient access to that key or contact..bla,bla
i zatim ceo proces ide rolling back. Pokusao sam sa instaliranjem novije 30 days trial verzije KAV preko postojece, ali prilikom pokusaja instalacije dobijem isti rezultat!Ima li neko pojma sta mi je ciniti i kako da deinstaliram KAV? Napominjem da sam nazadni korisnik koji ne kapira sve te registre, "keyove" i ostale ugodnosti!Unapred HVALA! Edited by Nesh
Link to comment

E sad, kao što slepac vodi slepca preko ulice, tako i ja tebi da dam savet :DČini mi se da ti je KAV (ili neka njegova bezbedonosna komponenta) još negde u pozadini aktivan pa ne dozvoljava deinstalaciju.Probao bih to da odradim iz safe moda ili pomoću nekog diska s alatkama tipa hirens ili lastxp koji bi ti malo provetrioTM particiju i redžistri bazu bez startovanja windowsa.Pre toga, probaj da isključiš (ako već nisi) KAV, pa da nekim registry cleanerom malo počistiš smeće iz reg.baze.(tu ti ne treba neko posebno predznanje, čak i ja to znam :D Zadaš mu da skenira bazu, pa kad odradi, klikneš fix errors (sa defoltnim vrednostima, bez nekog advanced podešavanja))

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...