Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Google Calendar? meni cak salje (besplatno) i SMS da me podseti na sastanke...
Naravno. Ali, mislim, da bismo trebali biti lojalni PPP Calendaru. :D(Meni bas dobar Google Calendar).
Link to comment
Google Calendar? meni cak salje (besplatno) i SMS da me podseti na sastanke...
:s_w: Upravo si jedan pogubljeni život učinio daleko organizovanijim! Hvala ti!P.S. Ovo za SMS šljaka čak i u Srbiji i to na obe mreže.
Link to comment

Ljudi koliko vam memorije uzima vatrena lisica?Meni sad u task manageru pise sa otvorena 3 taba 181mb?Cini mi se da je to ensto mnogo ili nije?IMam verziju 3.0.3.

Link to comment

Meni krene sa ~85 ali vremenom dodje i do 400, uz veliko zauzece procesora. Doduse, pogasio sam neke manje bitne ekstenzije i sad je bolje...Mislim da nije za slabije kompjutore, kao npr. moj AMD 1700+ i 512 rama.

Link to comment
Jel zna neko da li u Beogradu mogu da kupim eksternu firewire karticu (pretpostavljam da se kaci na USB), i koliko kosta tako nesto?
Ne znam za BG radnje, ali Firewire ti se ili montira na motherboard (kao PCI expansion card, ili kartica sto bismo mi rekli) ili ako imas laptop onda dolazi u formi PC Card (CardBus). Mada sadasnji laptopi vecinom imaju Firewire ugradjen, tako da pretpostavljam da imas desktop. Ne bi trebalo da je skupo.
Link to comment
Ne znam za BG radnje, ali Firewire ti se ili montira na motherboard (kao PCI expansion card, ili kartica sto bismo mi rekli) ili ako imas laptop onda dolazi u formi PC Card (CardBus). Mada sadasnji laptopi vecinom imaju Firewire ugradjen, tako da pretpostavljam da imas desktop. Ne bi trebalo da je skupo.
Hvala, Indy.U pitanju je laptop koji sam planirao da kupim, i koji nema ugradjen firewire, pa sam mislio da postoji neko jednostavno resenje koje se kaci na USB. Da li ja u njega mogu naknadno da ugradim firewire, ili da trazim drugi laptop?
Link to comment
Hvala, Indy.U pitanju je laptop koji sam planirao da kupim, i koji nema ugradjen firewire, pa sam mislio da postoji neko jednostavno resenje koje se kaci na USB. Da li ja u njega mogu naknadno da ugradim firewire, ili da trazim drugi laptop?
Mozes da pogledas neki model koji ima ugradjen Firewire, to ne bi trebala da je neka razlika u ceni? Druga varijanta je PC Card. Ono sto sam video na netu je dobro, daje 2 ili 3x konekciju za Firewire od 400Mbps, a cena nije velika.41Q021NZDZL._SL500_AA280_.jpg
Link to comment
U pitanju je laptop koji sam planirao da kupim, i koji nema ugradjen firewire...
Bez uvrede,ali ovo mi zvuči neobično. Jesi li siguran da ga nema? Možda je samo označen kao 1394.
Link to comment

Jedno krajnje laičko pitanje, nadam se ne previše glupo :). Da li je moguće da izuzetno jak wi-fi signal može da remeti 3G signal? Ono, i jedno i drugo leti po vazduhu, pa rekoh da se ne kolju slučajno :lolol:?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...