Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

nula i sesetpet nisu toliko razliciti brojevi :)Inace, sranje nastaje jer .net framework misli da je njegov posao da misli za tebe, pa instalira sasvim novog juzera. Jebo im ja mater i Biliju kome Java nije bila dovoljna nego je morao izmisljati .net.
ne ne .. drugi put kad sam krenuo da resim taj problem, pomislio sam, pa ovo sa accounts sam probao prosli put i nije radilo .. i tako narednih 65 puta :Dali PRC ... sad mi izlazi NT like login window i pita za pass .. koji nemam .. i onda moram da lupim enter .. glupi windowsu, zasto me pitas za pass kad ga NEMA ?!
Link to comment
ne ne .. drugi put kad sam krenuo da resim taj problem, pomislio sam, pa ovo sa accounts sam probao prosli put i nije radilo .. i tako narednih 65 puta :Dali PRC ... sad mi izlazi NT like login window i pita za pass .. koji nemam .. i onda moram da lupim enter .. glupi windowsu, zasto me pitas za pass kad ga NEMA ?!
Moras ubiti juzera koga je .net napravio. Znaci, od juzera treba da ostanu samo 8-walker i Guest. 8-walker administrator i to je to. Istovremeno su obe opcije chekirane tamo gde se bira opcija logovanja.
Link to comment
ne ne .. drugi put kad sam krenuo da resim taj problem, pomislio sam, pa ovo sa accounts sam probao prosli put i nije radilo .. i tako narednih 65 puta :Dali PRC ... sad mi izlazi NT like login window i pita za pass .. koji nemam .. i onda moram da lupim enter .. glupi windowsu, zasto me pitas za pass kad ga NEMA ?!
Start/Run pa ukucaj control userpasswords2 pa zatim deselektuj opciju Users must enter username i password to use this computer, kad pritisneš OK pojaviće ti se prozor gde ćeš uneti ime naloga , polja gde se unosi šifra ćeš ostaviti prazna pošto je nemaš.
Link to comment
uspelo barristerovom metodom :pera:
Da ti se ne bi ponovo desilo(a zeza te Client service for NetWare):Control panel-Network connections-desni taster-properties-u General tabu, higlightujes Client servise for Netware-Uninstall, i tako za sve konekcije ako koristiš više.Rebootoješ kompjuter.Onda odeš opet u Control panel, Users accounts, Change the way users log on.......-i checkiraš obe opcije-apply options.
Link to comment

Ima još metoda za izbegavanje log on screen-a...Skineš TweakUI i u sekciji Logon, otkačiš Autologon i ukucaš User-a... Inače, ovaj programčić ima gomilu opcija, od kojih mi je najbolja ona koja uklanja balončiće iz taskbara (TaskBar->Unchek "Enable ballon tips")...

Link to comment

Zbog cega se ovo desava?testcy6.th.jpgDakle, razvuku se ove braonkaste strafte nakon paljenja kompa, posle odredjenog vremena (10-20 min) nestanu, ponekad se vrate i tako vec neko vreme (cini mi se godinu-dve).Deluje mi kao da je problem sa grfickom, ili njenom memorijom. Jel imao neko slicna iskustva?

Link to comment
Hitno mi treba kvalitetan organizator vremena, takoreci elektronska sekretarica. Pozeljno je da je resenje besplatno. (Outlook je out)
Da li si probao PPP Calendar?2j2d9oh.jpg
Zbog cega se ovo desava?
Prvo proveri kabl iza monitora do graficke, da li je cvrsto spojen i da li su svi pinovi ispravni (da se nije neki iskrivio). Ako je to sve OK, onda (mozda ti nece biti prakticno, ali probaj) pozajmi pouzdano ispravni monitor od nekog drugog. Ako nema tih problema, onda znas da ti sledi nabavka novog monitora... (Meni prikazano lici vise na kvar monitora, nego na problem sa grafickom karticom. A monitori se danas, osim najskupljih, ne popravljaju). Edited by Indy
Link to comment
Zbog cega se ovo desava?testcy6.th.jpgDakle, razvuku se ove braonkaste strafte nakon paljenja kompa, posle odredjenog vremena (10-20 min) nestanu, ponekad se vrate i tako vec neko vreme (cini mi se godinu-dve).Deluje mi kao da je problem sa grfickom, ili njenom memorijom. Jel imao neko slicna iskustva?
90% je problem sa monitorom ... 99 % cak ... koliko ti je star monitor ?
Link to comment

Pet godina, ako se dobro secam. Mozda bi i bilo dobro da je mon u pitanju. Snazno apelujem vec duze vreme da predje na neki wide tft...edit - cetiri

Edited by nbg4ever
Link to comment

hehe .. dakle 101 % je monitor .. meni se isto tako ponasao CRT mator 7 godina :DKad ukljucim komp on baguje sa tim straftama pa posle nestanu (valjda dok se zagreju kondenzatori ili sta) , a onda se posle jedno mesec dana strafte nisu vise nikad sklanjale ... tad sam otisao i kupio novi monitor :)edit : najbrza dijagnoza : uzmes od komsije/koga vec, monitor na 5 minuta, stavis ga umesto svog i ako nema strafti to je to .

Edited by 8-walker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...