Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

OK, hvala... Pogledaću.Mogu da razvlačim samo po širini, ne i nadole. Ne sećam se ni da je u početnom položaju moguće u stranu, već samo gore-dole. :unsure:

Edited by Quizmaster
Link to comment
OK, hvala... Pogledaću.Mogu da razvlačim samo po širini, ne i nadole. Ne sećam se ni da je u početnom položaju moguće u stranu, već samo gore-dole. :unsure:
Čini mi se da ti ideš na ivicu taskbara pa onda razvlačiš. Ako hoćeš da prebaciš taskbar dole ili gore moraš da klikneš na sam taskbar (ne na ivicu) i prevučeš ga tamo gde želiš.
Link to comment
Čini mi se da ti ideš na ivicu taskbara pa onda razvlačiš. Ako hoćeš da prebaciš taskbar dole ili gore moraš da klikneš na sam taskbar (ne na ivicu) i prevučeš ga tamo gde želiš.
Da ne veruješ... Bravo i hvala :thumbsup:
Link to comment

Zna li neko gde mogu da narucim kabl od 10 m za povezivanje kompa i televizora ?Vidjao sam ranije po oglasima ali nisam zapisao kontakte ... ponude moze i na PM Otprilike mi treba ovo, na obe strane, duzina 10 m:cinccda3.jpg(doduse, moze na jednoj strani i bananica umesto belog i crvenog cinca)Videh u veleprodajama kabl od 5 m, otpor 75 oma ... kako bi radilo da spojim dva takva ?

Imaš i full online skenere, ali to će još više da potraje nego da skineš Aviru recimo i pustiš full scan.Zavisi od crva do crva, koliko se ja sećam ti crvi koji šalju mailove uglavnom "napadaju" Outlook Expressovu adresnu knjigu. :)
Tenks, onda sam bezbedan :)
Link to comment

Samo da se na trenutak vratim na WD Hard diskove...Kolega kupio 640 GB hard... Doneo kući, napravio particije, 3 komada, proverio da li je uključena podrška za preko 137GB po particiji, snimio podatke na hard...Posle restrta staruje mu se onaj svetlo plavi ekran, kad nešto sa diskovima nije uredu... Pobriše mu pola fajlova, jer ima bed clusters...Format jedne od particija više nije moguć, prijavljuje se u Partition Magicu "to many errors"... Ako formatiranje nekim drugim alatom uspe, posle restarta se ponovo dešava isto... I sad najbolje... WD diagnostic na svim testovima pokazuje da je sve u redu...Danas ide da reklamira, biće zanimljivo, ako mu na priznaju da ne radi, jer, pobogu, WD diagnostic ne vidi probleme...

Link to comment

Kako je disk povezan sa racunarom. Ako je preko USB-a, moguce je da je do kabla. Meni se passport slicno ponasao sa nekim kablovima (koji sa drugim periferijama dobro rade). Zbog ovoga sam se za MyBook opredelio za firewire vezu.

Link to comment
Kako je disk povezan sa racunarom. Ako je preko USB-a, moguce je da je do kabla. Meni se passport slicno ponasao sa nekim kablovima (koji sa drugim periferijama dobro rade). Zbog ovoga sam se za MyBook opredelio za firewire vezu.
Ma, SATA disk, interni, sa SATA kabelom... I definitivno je nešto sa pločom ili glavom, jer ne može da čita upisano...Sad je odneo na reklamaciju, javiće za 3-4 dana...Baš me kopka šta će da bude...
Link to comment

Je l zna neko kako da na Motoroli ukljucim delivery report za poruke :unsure: Sve sam prodzarala, ukljucujuci i testove na mobilnom magazinu, i yahoo answers i izgleda da je to... nemoguce :huh: Ali nada umire poslednja. Ako neko kojim slucajem ima Motorazr v9 (koji sam, uzgred, dobila na nagradnoj igri, a poklonu se u zube ne gleda) - pomagajte pliz. Inace cu morati da nosim telefon bez najvaznije funkcije :(

Link to comment
Je l zna neko kako da na Motoroli ukljucim delivery report za poruke :unsure: Sve sam prodzarala, ukljucujuci i testove na mobilnom magazinu, i yahoo answers i izgleda da je to... nemoguce :huh: Ali nada umire poslednja. Ako neko kojim slucajem ima Motorazr v9 (koji sam, uzgred, dobila na nagradnoj igri, a poklonu se u zube ne gleda) - pomagajte pliz. Inace cu morati da nosim telefon bez najvaznije funkcije :(
Ja sam imao V3, al mislim da imaju jednako debilno rešenje za delivery report. Svaki put kada šalješ poruku moraš da (od)čekiraš da li hoćeš report ili nećeš. Nudi ti između koraka "OK" i "Send message" Drugo rešenje ne postoji. Carevi.
Link to comment
Ja sam imao V3, al mislim da imaju jednako debilno rešenje za delivery report. Svaki put kada šalješ poruku moraš da (od)čekiraš da li hoćeš report ili nećeš. Nudi ti između koraka "OK" i "Send message" Drugo rešenje ne postoji. Carevi.
Vid stvarno :huh: Za svaku posebnu poruku stikliram da ili ne? Kako bezveze...
Link to comment

Još jedan problem sa hardom :(. Kupila novi Maxtorov Sata od 250 giga. Drugar mi instalirao (nije mu prvi put) i kada se sistem pokreće (ono, crni ekran sa belim slovima :D), vidi se da postoje dva harda - stari i novopostavljeni. Međutim, u my computers ga nema (pokušano i sa džamperom i bez njega - sada je u kutiji bez njega, a mališa mi je selotejpom zalepljen za multifunkcionalni :lolol:). Naravno, sledeći korak je bios. Uđe on u njega (evo fotke):ndsmc6.jpgIzabere ovo prvo jer se tu pojavljuje u donjem delu hard disk i dobije ovo:2d6jeav.jpgNi on, a ni ja, ovde ne vidimo nigde da piše hard disk kako bi proverio šta se dešava. On je bio nešto u žurbi pa je rekao da će videti neki sledeći dan, ali meni je malo teško da znam da mi je 250 giga u kompu, a da ga ja zapravo nemam. Neki savet?Edit: samo da napomenem da sam kupila potpuno isti hard kao što je i stari samo što je veći.

Edited by kiki
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...