Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Bateriju je najlakše i najjeftinije promeniti; velika većina ploča (sem nekih serverskih i embedded izdanja) koriste CR2032 bateriju (treba prvo proveriti na ploči, naravno. Time se i rešava dilema "da li je baterija ili nešto drugo".
Stavio "Renatu", sat više ne kasni :thumbsup:
Link to comment
mnogo fino, ali i malo skupo [trenutno]izgleda da ce biti ovaj - od 640GB. Bar ima FW400.
Kad smo vec kod hardova, samo da pomenem sve najmilije zaposlenima i menadzmentu WDa zbog njihovog proizvoda WD passport i da sebe zaspem kofom govana sto sam ih preporucivao. Ladno se odjednom u pola foldera ne moze uci i ponasaju se kao da su velicine 0. Kako je ovo moguce sa NTFSom - nije mi jasno...
Link to comment
Jel' si probao WD Diagnostics? Mozda drajv polako ide na oni svet...
Dobar savet, nisam probao... Zahvaljivam.A ako hard vec umire, onda bih prethodni post pomnozio sa 50. Gde sad da nadjem garanciju, nakon svih renoviranja i pretumbavanja namestaja angry.gif
Link to comment
Lele, al eSata rocksuje
ne sumnjam, samo moj MacBookPro to nema...
A ako hard vec umire, onda bih prethodni post pomnozio sa 50. Gde sad da nadjem garanciju, nakon svih renoviranja i pretumbavanja namestaja angry.gif
Maxtor kazu da daju 5 godina, kako je kod WD-a?
Link to comment
:lol: :lol:
E, kakav si covek...
Maxtor kazu da daju 5 godina, kako je kod WD-a?
Reci cu ti ako nadjem garanciju. Za sada znam da je u nekoj kutiji, sto je otprilike isto kao da kazem da je u Beogradu angry.gif
Link to comment
ne sumnjam, samo moj MacBookPro to nema...
Samo komentarisem... Nego, sad se setih da nemam (ni ja) pojma gde je moja garancija/racun od WD passporta... a sigurno je jos u garanciji. <_<
Link to comment

a kad sam se zalila na wd passporte i bukove, niste mi verovali.zaboravih onda da napisem, passport su mi zamenili u garanciji, nesto nije bilo u redu sa necim, ali se ne secam sta, a book sam sama sjebala, tako mi rekli, jer sam ga predugo drzala ukljucenog ?!?neki baja mi je slozio pricu da su passporti proizvedeni 2007 imali neke "bagove" i da zato imaju manji zivotni vek od ostalih. ali posto su mi ga zamenili, nisam se mnogo interesovala.nego, mogu ovde mek problem?odjednom mi ne prepoznaje nijedan flash koji je do juce citao bez problema. dva kingmaxa i jedna hamma, nista ni preko jednog usb ulaza. ulazi rade, reaguju na sve ostalo.na onom drugom kompu sve prepoznaje normalno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...