Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li mogu na ADSL da se zakace dva kompa ? Kupim neki svičer ili tako nesto ?
kupish switch koji je nekih 15e, mozda i manje, i to je to. ako ti je USB modem, onda ti ne treba ni switch nego samo mrezni kabl
Nemoj kupiti switch nego ruter jer on ti omucava da imas na vise racunra net, a povezujes ga preko mreznog kabla... I nezavisno jedan od drugog idu na net...
Link to comment

Vidi ovako: Instaliram sistem na Amilo Li 1705 notebook, ima tri particije, podesim ga da prvi butabilni disk bude CD-DVD, pa hard itd. krene setup, sve se odvija kao i inače što bi se odvijalo pri instalaciji XPa. Završi se proces i sad kad treba da se pokrene sveže instalirani sistem, to se jednostavno ne dešava! Stalno traži da se pokrene ili u safe modu ili normal... u oba slučaja se samo restartuje do besvesti... Dva puta sam pokušao da instaliram windows i isto se desili. Napominjem još da je u pitanju regularni XP SP3... Pošto ja očito nisam pametan šta sad? Hvala!

Link to comment

Na koju particiju instaliraš XP? (Ako nije primarna, tj C: drajv ' pokušavam da saznam značaj pominjanja postojanja 3 particije)?Možeš li pristupiti fajlu Setuplog.txt?Još pitanja - da li ti je hard drajv možda pun? XP to (kao i druge stvari) smatra "kritičnom greškom" i tad mu se aktivira sistem za autorestart. Ako si u stanju da bilo šta uradiš (makar u Safe Modeu) idi na My Computer -- Properties, Advanced tab, Startup and Recovery, klikni na settings i ukloni Automatic Restart u sekciji System Failure.Proveri na Microsoft Windows Marketplace da li je sav hardver koji imaš kompatibilan sa XP. Možeš privremeno i da ukloniš nekiji noviji hardver koji bi mogao da pravi problem.Ako si u prilici, pokreni dijagnostički softver da proveriš greške u memoriji, kao i antivirus program.

Edited by Indy
Link to comment

Hvala za savete... pokušaću nešto od pomenutog, pa šta bude...E 3 particije... pa na primarnu pokušavam tj. na Cdrajv, a pomenuo sam jer je virus koji je uzrok svega prosto onemogućio c i d disk, jedino se mogao videti e disk, a u safe modu sva tri...

Edited by GRIFF
Link to comment

Sve je sređeno... instalirao sam SP2 i piči ko lood... xexe, koja banalnost, a ja teo da budem ''savremen'' i da stavim SP3... kolko cimanja niokočega... tj. uvek je najprostija stvar rešenje...

Link to comment

jbg vec me blam al pitacu anyway, :blush: skidala nesto na Mac-u i lepo se to downloadovalo ocas posla, velicina 1,nesto giga, sve okej deluje ja ga donela kuci i da pustim kad ono ne moze! BS player ga ne cita, RealPlayer ga ne cita and so on... <_< Uopste ne znam zasto, mada mi je ovo prvi put da koristim torrent na meku a da pokusavam da pustim na PC-u. jedino sto je meni kao totalnom laiku palo na pamet je sto je skinuta serija u nekom cudnom formatu "mkv" :huh: koji vidim prvi put, pa mozda to ima veze sa mac-om i mozda moze da se pusti samo na njemu angry.gif

Link to comment

moze li mi neko reci koji je razlog da se 1 radio stanica preko winampa strimuje sa prekidima (dok s drugim stanicama nemam problema) a na drugom kompu, doduse i preko drugog provajdera, radi bez problema?da li je to do nekog dekodiranja, posebnih instalacija ili cega vec?

Link to comment
jbg vec me blam al pitacu anyway, :blush: skidala nesto na Mac-u i lepo se to downloadovalo ocas posla, velicina 1,nesto giga, sve okej deluje ja ga donela kuci i da pustim kad ono ne moze! BS player ga ne cita, RealPlayer ga ne cita and so on... <_< Uopste ne znam zasto, mada mi je ovo prvi put da koristim torrent na meku a da pokusavam da pustim na PC-u. jedino sto je meni kao totalnom laiku palo na pamet je sto je skinuta serija u nekom cudnom formatu "mkv" :huh: koji vidim prvi put, pa mozda to ima veze sa mac-om i mozda moze da se pusti samo na njemu angry.gif
Pročitaj ovde o Matroski , tu su ti i objašnjenja, a trebalo bi da VLC PLAYER nema problema sa njim... Ako bude imao problem, nekom neviđenom slučajnošću, pošto su neki kukali da ne pušta, imaš na onam prvom sajtu pojašnjenje šta da radiš...Edit: Larson brži i koncinzniji... Edited by radisa
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...